Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
651 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Motorni Pili / Motorna Pila

Novi Motorni Pili STRAUS Prakjam po kargo


3.500 МКД
или предлог цена
13 мај 13:51Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI ZA VODNI PUMPI TOMOS

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO REZERVNI DELOVI ZA VODNA PUMPA TOMOS I ZA...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:27Промовирано

NAJGOLEM IZBOR ZA REZERVNI DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI

KEKO MOTORS RASPOLAGA SO SITE DELOVI I OPREMA ZA TRIMERI OSVEN TRI...


По Договор
или предлог цена
16 фев 11:26Промовирано

brana

se prodava orginal beogradska brana


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:03pllug

se prodava leskovacki plug


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:02Imt 504

Cenata ne e fiksna


550 €
или предлог цена
Вчера 20:41Perenje teski gradezni masini

Pereme gradezni masini doagjame na lice mesto so masini pod visok pri...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Вчера 15:52  НОВ ОГЛАС

Motorce/Motor/Pumpa za voda

Tomos Koper MP 500 N / 2.1 kW - 4000 den. Tomos Koper (Vakum) SMP 25...


4.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:40  НОВ ОГЛАС

Kosacka

Se.prodava kosacka vo odlicna sostojba mnogu malce koristena donesena...


По Договор
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

Вчера 13:19CEFKI

F70 CENA 1200DEN F90 CENA 1300DEN BRENERI SLOVENSKI 700 DEN KRI...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

Вчера 09:24Gumi traktorski 11 2 28 novi Trayal 8 platna

Se prodavaat gumi novi 11 2 28 Trayal srpski so 8 platna. imam i vnat...


9.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:01Pumpa za voda

NA dizel pogon ekstra


750 €
или предлог цена
Вчера 08:53se prodava zito i bali

se prodava: Slama - 80 den bala Jacmen - 18 den Trikatale - 20 den...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Останато

Вчера 08:40Mlin so mesalka

Se prodava mlin si mesalka od 1500kg mesalka AEG GERMANSKI 7.5kw sn...


1.400 €
или предлог цена
Вчера 08:19Masina za tutun

Се продава машина за нижење тутун Марка Тобако. Машината е исправна с...


21.000 €
или предлог цена
Вчера 00:03LUCERKA DETELINA

Vo rolni 071222007


7 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Земјоделски возила / Останато

15 мај 22:52Silosi

Dva silosa po 30 tona


2.600 €
или предлог цена
15 мај 21:40APARAT ZA ZAVARUVAJNE

PRODAVAM APARAT ZA ZAVARUVAJNE ZA POVEKE INFO NA 070.491.070. SPASO.


11 €
или предлог цена
15 мај 21:34PCENICA

Se prodava PCENICA okolu 2.5 tona cena po ...


1 МКД
или предлог цена
15 мај 18:06Motofreza Forteco Wiltec

Моторезите Фортеко се најдобрите и најсигурни мотофрези на Македонски...


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:01Nozevi za frezi za motokultivatori

Агриа Центар се наоѓа на околу 500 m. од градскиот стадион во Штип. ...


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:01MOTOKULTIVATOR WM 500

Мотокултиваторот е со економичен бензински мотор од 7 кс. Има две бр...


По Договор
или предлог цена
14 мај 12:01Prodavam pcenka

Prodavam pcenka uvrekena Cena po dogovor


18 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
20 МКД
14 мај 09:43Nozevi za Roto Freza

Nozevi za Freza doneseni od Ch 15brojki cena po dogovor za poveke inf...


По Договор
или предлог цена
13 мај 18:12Gumi 9,5 24

Gumi 9,5 24 Godyer doneseni od CH solidna sostojba Cena 100 evra pove...


6.000 МКД
или предлог цена
13 мај 18:12Gumi za traktor

tenki gumi za traktor komplet so bandazi 9.5 r36 kleber


230 €
или предлог цена
13 мај 18:06Prikolka za traktor

Se prodava Info na 075 55 96 55


123 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

13 мај 16:38Plugovi

Mnogu malce e koristen..moze da se vidi vo sekoj vreme


499 €
или предлог цена
13 мај 12:36Motokultivatori - Agria Centar

Најголем избор на различни категории и изведби на мотокултиватори на ...


По Договор
или предлог цена
13 мај 11:04Imt 504 kultivator motokultivator

Imt 504 vo odlicna sostojba


465 €
или предлог цена
13 мај 09:57MASINA ZA TUTUN KARTEL ZACUVANA

Masina za nizenje tutun kartel zacuvana smeneto se


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
19.000 МКД
Босилово / Струмица

Земјоделски возила / Останато

13 мај 09:38Mashina za sadenje

Se prodava mashina za sadenje , ispravna sostojba , plasticni tanjiri...


20.000 МКД
или предлог цена
13 мај 09:01Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba

Se prodavaat gajbinja vo ekstra sostojba. Cena po dogovor. Kontakt 0...


1 МКД
или предлог цена
13 мај 07:12Motokultivator MF360 NAFTA vlecna freza

Agrotehnika istok stip 071 367 690 АГРОТЕХНИКА ИСТОК ШТИП Опис М...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 17:04Dizel Motokultivator so elektricen start

АГРОТЕХНИКА ИСТОК -ШТИП се наоѓа на влезот во градот спроти железничк...


1 €
или предлог цена
12 мај 17:04Motokultivator HORSE 1000 A nafta

АГРОТЕХНИКА -ИСТОК ШТИП ПОЧИТУВАНИ НАШЕТО МОТО Е НАЈДОБРИ ЦЕНИ ЗА ...


1 МКД
или предлог цена
12 мај 17:01Priklucna oprema za motofrezi i motokultivatori

Само во Агриа Центар Штип - најголем избор на дополнителна опрема за ...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:01Motokultivator YT - 500

Мотокултиваторот е со економичен 4-тактен OHV бензински мотор со јач...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Motokultivatori BELLINI B - 100 / 1G - 75

Ова е веќе добро познат модел на македонскиот пазар, со стекнато рено...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Motokultivator 7 ks. so GRATIS oprema

Мотокултиваторот 750 е со високо економичен OHV бензински мотор. Јачи...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Motokultivator 7 ks. so komplet oprema i 4 brzini

Мотокултиваторот 800 M е со високо економичен OHV бензински мотор. Ја...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Bellini - 110 / 1G - 80

Ова е поголемиот брат на Bellini - 100 и 1G - 75. Успешно го продава...


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Motokultivator Bellini B - 120

Мотокултиваторот Белини - 120 е со бензински мотор со јачина од 7 кс....


По Договор
или предлог цена
12 мај 10:00Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам