Подкатегорија:
                   
1154 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dizel Viluskar Toyota 2 tona 3 m

Brend: TOYOTA (4070) Model: 02-8FD20 Nosivost: 2000 kg Visina na d...


06 јун 15:42Промовирано

SLEP-VLECNA SLUZBA - 24/7-BARAJTE SLOBODNO**CITY AUTO**

SLEP-VLECNA SLUZBA CITY AUTO STRUMICA RASPOLAGAME SO - 3 - VLECNI ...


Денес 06:16Промовирано

horizontalno busenje pod asfalt od fi45mm do fi 160mm

nasata firma raspolaga so specjalni vozdusni raketi koi busat horizon...


По Договор
или предлог цена
10 мај 23:11Промовирано

Utovarni Zettelmeyer,Jcb

Utovarni 5500kg Zettelmeyer zl 602 1999god 1m³ so viluski do 2500k...


16 €
или предлог цена
Денес 15:23Vibratori za beton

- Profesionalen trofazen vibrator so dva priklucoci CENA PO DOGOVO...


Денес 14:18MINI BAGER CATERPILLAR 5 TONA 2009

- BAGER CATERPILLAR 5 TONA - GODINA 2009 - 3 KORPI - SEGA E UVEZE...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00CAT 428-D

CAT 428-D 2005 god. 21436 h


30.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Nov hidraulicen bager YUCHAI U35

Model: U35 Motor: Yanmar Euro5 18,2 kW / 2200 RPM Tezina: 3860kg G...


33.690 €
или предлог цена
Денес 12:43  НОВ ОГЛАС

RADLADER ATLAS AR 95

RADLADER ATLAS 2002 - GODINA 74kW 100 - KONJI 11000 RABOTN...


18.500 €
или предлог цена
Денес 11:40LIEBHERR 512

LIEBHER L - 512. 1995 - GODINA 96. - KONJI KORPA 1,20.- KUB...


12.500 €
или предлог цена
Денес 11:39Skip MF

Ispraven vo odlicna sostojba


Денес 11:15Bager O&K MH CITY 14500t

O&k mh city 14500kg ispraven Vo rabotna sostojba so Moze i zamena


Денес 10:41Nov Hidraulicen bager YUCHAI U20

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: U20 Motor: Yanmar Euro5 14,5 ...


22.690 €
или предлог цена
Денес 10:31Nov Hidraulicen bager YUCHAI YC25-8

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: YC25-8 Motor: Kubota (24 kW /...


29.600 €
или предлог цена
Денес 10:31Nov Hidraulicen bager YUCHAI U18

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: U18 Motor: Yanmar Euro5 14,5 ...


21.900 €
или предлог цена
Денес 10:31LIEBHERR 900

Bagerot e vo dobra sostojba ima 12.000 rabotni saati i se mu funkcion...


Денес 08:56zemja humus za parkvi i bafca

zemja za parkovi i zelenilo prva liga e zemjata extra ceni naj evtini...


1 €
или предлог цена
Денес 08:45Bager

Rinoceros 1 t 2018 god 119 casa zamena za vozilo


Денес 07:54Mini bager komatsu pc27 3.tona 2007god

Mini bagerce komatsu pc27 odlicna sostojba tri korpi brza spojka 2007...


17.900 €
или предлог цена
Денес 07:06Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 06:33Utovarivac STAVOSROJ KNA-250

UTOVARIVAC STAVOSTROJ 25 toni , korpa 5m3, so novi zabi, MOTOR MAN 36...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:13BULDOZER TG 220 B

PRODAVAM BULDOZER TG 220 B SO VGRADEN MOTOR MAN 280ks, NA MASINATA SE...


12.000 €
или предлог цена
Вчера 17:13Komatsu kombinirka 2008god na dzoistik

Nov uvoz Komatsu 2008god na dzoistik teleskop krodilka korpa top stan...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:18Liebher Litronic 312

Nov uvoz libher Lithonia 312 top stanje vredi da se vidi


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:18Valak bitelli 9T 3200h rabotni top nov uvoz

Kompleten servisiren valakot vo top sostojba za poveke detali na lice...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:17Nov Hidraulicen bager YUCHAI YC18-9

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: YC18-9 Motor: Yanmar (15.1 kW...


21.600 €
или предлог цена
Вчера 11:34Nov Hidraulicen bager YUCHAI YC60-9

Nov Hidraulicen bager Yuchai Model: YC60-9 Motor: Kubota (30.7 kW...


39.600 €
или предлог цена
Вчера 11:33JCB 3cx 4x4 turbo 1995 g

registriran e zadnite gumi se novi telskop mue top nema lufta predna...


21.900 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
23.900 €
Вчера 09:02Se probava mini bager kubota

Se prodava mini bager kubota 5.5t 2015 2.900h so klima moze da se vi...


3 €
или предлог цена
Вчера 00:51grajfer

se prodava Korpa za grajfer 075 689 342


07 јун 22:26Bagger kubuta kx101-3 alpha

Se prodava bagger kubota vo mnogu odlicna sostojba bagerot e 2007 god...


07 јун 18:38bager Schaeff HML31

Se prodava bager Schaeff god 1998 doneseno od CH, so 3 korpi ima i pi...


1 €
или предлог цена
07 јун 15:00Iskop i transport

Iskop i transport od sekakov vid humusna zemja za treva tamponiranje ...


1 €
или предлог цена
07 јун 14:59Cekic za bager i korpi

Se prodavat korpi za bager i čekič za bager. Od ch🇨🇭


1 €
или предлог цена
07 јун 14:59Iskop i Transport

Iskop i transport od sekakov vid na podrumi, kanali,temeli,transport ...


1 €
или предлог цена
07 јун 14:59Bagger SCHAEFF

Se prodava bagger SCHAEFF 1998 doneseno od CH. So 3 korpi ima e pikam...


1 €
или предлог цена
07 јун 14:59Bageri O&K MH4

Se prodava bager O&K 2004 god so 10 ilj saati donesen śfajcarska


1 МКД
или предлог цена
07 јун 14:59Liebherr 900C 2007

Se prodava Liebher 900C 2007 god vo odlicna sostojba so 6800 rab casa...


1 €
или предлог цена
07 јун 14:59SE PRODAVA EKSTRA CENA!!!

MOZE ZAMENA ZA KOLA! €8000 UTOVARIVAC 25 toni , korpa 5m3, so novi z...


8.000 €
или предлог цена
07 јун 13:04Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t

Drobalica Kamion 1016 Bager 5.5t


07 јун 13:00Ford 2000

Ford 2000 info: 075 218 717


07 јун 12:43Se prodava bager LIEBHERR 902

Se prodava bager LIEBHERR 902 so gasenici i korpa so sirina od 2,50 m...


07 јун 12:43Se prodava pumpa za beton

Se prodava pumpa za beton SCHWING Moze i zamena za Bager Informacii...


07 јун 12:42Страна 1 од 29

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам