Подкатегорија:
                   
423 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Gliser Draco St 1700

Model: Draco ST 1700 Dolzina: 5.15 m Sirina: 2.10m Motor: Mercruis...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:54gumeni camci-servis i popravka

profesionalno lepenje i popravka na sekakov vid na camci (guma,pvc,ne...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:05Кајче

Се продава 7 метарско кајче за 12 патници со целосна документација.


Вчера 08:46Fletcher so Yamaha 40 I prikolka

Socuvano gliserce so odlicna Yamaha 40 dvotaktna.Registrirano vo Ohri...


Вчера 08:14Kawasaki 1600 Ninja

KAWASAKI 1600 CC ⭐⭐⭐⭐⭐ 2 kluca fabricki 💯💯 200 KS 💥💥💥 4 ...


10.000 €
или предлог цена
Вчера 07:27Gliser GLASTRON

Prodavam gliser "GLASTRON" proizveden 1981 godina, registriran, kompl...


9.500 €
или предлог цена
- 21 % Попуст
12.000 €
01 фев 23:50MOSTRO 581 SUZUKI 140

Prodavam gumenjak Mostro 581 2000 g. so vonbrodski motor Suzuki 140 H...


14.000 €
или предлог цена
01 фев 21:21H7 Led Xenon

H7 Led Xenon


800 МКД
или предлог цена
01 фев 19:27Chris Craft 2007 god.

Chris Craft 2007 god. Motor OMC 5.0 200 ks Registriran i servisira...


1 €
или предлог цена
01 фев 17:15Pumpi za navodnuvanje f50 i f70

Prodavam novi pumpi za navodnuvanje ektra kvalitet so 2 godini garanc...


По Договор
или предлог цена
01 фев 13:37Мотор + Чамец (Yamaha 5)

Се продава чамец и мотор Yamaha 5 во добра состојба. Моторот пали бе...


30.000 МКД
или предлог цена
01 фев 10:44HIGHFIELD 4m camec+HONDA 40+prikolka

Gumen camec HIGHFIELD so aluminiumsko korito, 2020 godina, kupen od M...


19.000 €
или предлог цена
01 фев 09:19SE PRODAVA GLISER SO KABINA

Se prodava gliser so kabina vo koja ima separe so masa koj se pravi k...


39.900 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
39.999 €
31 јан 18:37Proizvodstvo na gumeni drzaci za prikolki za camci

Proizvodstvo na gumeni drzaci za prikolki za camci po najpovolni ceni...


1 €
или предлог цена
31 јан 08:26Prodavam dva motori Evenrude i Suzuki

Everude to e ispravno a suzukito treba da se popravi


555 €
или предлог цена
30 јан 19:46Quicksilver Open 505 Activ so 100 HP Mercuty 130 rab. saati

Najnoviot model Samo 130 rab saati Praven servis sekoi 20 saati M...


26.999 €
или предлог цена
30 јан 13:04Se prodava metalen Brod dizel vo Ohrid

SE Prodava brod Renoviran i generalno spremen vo 2021 god za vistins...


7.999 €
или предлог цена
30 јан 10:48Vetili za gumenci camci

Novi ventili i kluc za gumeni camci 1 ventil 25€ 1 kluc 20€ Info...


25 €
или предлог цена
30 јан 03:15SE PRODAVA BROD

Motor: Mercedes, 2500cm3, mariniziran Kopca: Kanzaki-Yanmar Od pr...


29 јан 23:55YAMAHA 15

Prodavam motor za camec yamaha 15 ks so orginal yamaha rezervar kratk...


800 €
или предлог цена
29 јан 18:07KUPUVAM CAMEC MAESTRAL 18

Kupuvam maestral 18 socuvan


53 €
или предлог цена
29 јан 18:07prodavam kajce so tomos 4

Prodavam kajce so penta vo odlicna sostojba , bez nikakva mana Cena 1...


1.000 €
или предлог цена
29 јан 16:47Gumen camec NOV neotpakuvan 3.60m

Nov gumen camec so vesla i pumpa komplet. Max. motor 20KS.


1.450 €
или предлог цена
29 јан 16:10Sea Ray 3.0 lit, 140 ks, 5.5 m , gliser

Prodavam bezprekoren gliser Sea Ray 3.0 lit., 140 ks , so vgraden mot...


29 јан 12:11Gliser REGAL

Se prodava gliser Regal. Camecot e registriran cela godina so obez...


1 €
или предлог цена
28 јан 22:09Gumen camec sport beograd

Prodavam gumen camec sport beograd 2 socuvana ne lepen so drvena kobi...


1 €
или предлог цена
28 јан 21:31GLISER DIZEL 130KS MOZE ZAMENA ZA AVTOMOBIL

Gliser volvo 130ks vgraden dizel motor 5 sedista +kabina so separe za...


1 €
или предлог цена
28 јан 21:29Se prodava metalno brodsko korito 9 m

Se prodava nedovrseno metalno brodsko korito. Dolzina 9m Sirina 2.2 m


2.500 €
или предлог цена
28 јан 18:06Prodavam super gliser Mariach Sport Coupe

Продавам супер глисер Mariach SC со вграден мотор Меркјури 4.3 mpi од...


18.900 €
или предлог цена
28 јан 13:47Honda bf40 4 stroke

Vo odlicna sostojba,moze da se proba vo sekoe vreme Komplet so komand...


3.800 €
или предлог цена
28 јан 09:42Gliser

Vo ispravna sostojba Mozi zamena za kola Tel za kontakat 078343333


4.500 €
или предлог цена
27 јан 23:21Gliser CROWNLINE

Se prodava odlicen gliser od premium marka - CROWNLINE ,top sostojba ...


21.999 €
или предлог цена
27 јан 19:20Gliser SEA RAY 185

Se prodava gliser Sea Ray 185 - 2011 god, motor Mercruiser 3.0 so 150...


25.999 €
или предлог цена
27 јан 10:11РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ.

РЕПАРИРАЊЕ НА СИТЕ ВИДОВИ ЧАМЦИ,ГЛИСЕРИ,ЈАХТИ,ВОДНИ СКУТЕРИ. РЕПАРИР...


1 €
или предлог цена
27 јан 09:02Bezbednosni eleci

Bezbednosni eleci vo site goleminite, opis i ceni na slikite. tel 072...


1.400 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28Sonari humminbird helix 5 - 20%

Сонари humminbird helix 5 g2 19500ден - 20% =15500ден и humminbird he...


15.500 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28KOLIBRI gumeni camci so kobilica i aluminiumski pod

Hobby market Delcevo tel 072714474 www.hobbymarket.com.mk Gumeni cam...


53.500 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28KOLIBRI gumeni camci za veslanje

Hobby market Delcevo tel 072714474 www.hobbymarket.com.mk Camci na v...


14.200 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28KOLIBRI gumeni camci so ramno dno

Hobby market Delcevo tel 072714474 www.hobbymarket.com.mk KM 245 sta...


28.500 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28Elektricni motori minn kota enduraC2

Elektricni motori minn kota endura c2 najdobrite troling motori vo sv...


12.400 МКД
или предлог цена
26 јан 21:28Страна 1 од 11

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам