Цела Македонија
                   
660 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kozhena Salonka Zara (so etiketa)

Nova salonka Zara br 37,ovca kozha,mnogu udoben model I lesen


1.700 МКД
или предлог цена
Куманово

Женски обувки

Вчера 18:49Novi neobleceni STARKI broj 37

Prodavam neobleceni starki broj 37 bela boja


500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 18:03Pred sezonski popust na cevli i cizmi

Se prodavaat malku noseni cevli, cizmi i canti od 1.000 den - 2.500 d...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

Вчера 17:02НОВИ ЖЕНСКИ КЛОМПИ ЛЕОН МЕДИКАЛ

СЕ ПРОДАВААТ НОВИ КОЖНИ КЛОМПИ -ЖЕНСКИ, БРОЈ 38-СТАНДАРД, БЕЛА БОЈА, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34ADIDAS PATIKI ORIGINAL

Kako novi Original adidas. Kozni. Cena 1000 den.


16 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
20 €
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 15:39Novi vodootporni patiki

Prodavam Regata patiki


2.700 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

Вчера 13:13Legero gore tex vodootporni cizmi br 38

Cizmite se kako novi so gore tex membrana vodootporni austrisko proiz...


1.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
1.600 МКД
Вчера 10:33PATIKI, OBUVKI...

Se prodavaat poradi pogresen broj, neobleceni, zenski SKROZ NOVI obuv...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Гостивар

Женски обувки

Вчера 00:20SE PRODAVAAT...

Se prodavaat zenski, neobleceni, skroz novi, zimski, sportski cevli,...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
Гостивар

Женски обувки

Вчера 00:19Cizmi novi br.39

Prodavam cizmi zenski novi br.39.Krem boja. Prakam i po kargo.


599 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 23:30Zenski cizmi

Se prodavaat novi pet para kožni ženski čizmi brendovi: Biana 2000 d...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

01 фев 23:04Novi zenski "Brend "salonki !!! Povolno !!!

Salonki Novi crna boja br.36 !!! Se prodava poradi zgresen br.PREKRAS...


35 €
или предлог цена
01 фев 22:20Словенски кожни чизми Slovenski kozni cizmi

Novi kozni cizmi, vodootporni, slovensko proizvodstvo. Ima golemini 4...


7 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Женски обувки

01 фев 21:46Cizmi Columbia Titanium omni-tech 600gr.(39)

Cizmite se bukvalno novi, noseni 2 nedeli vo zima, se prodavaat porad...


60 €
или предлог цена
01 фев 20:52,,WENERTE,,patiki,neupotrebeni,mal broj

Poradi zgresen broj se prodavaat ,,,,wenerte,,, patiki Tel..070 228...


500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

01 фев 19:27Nike,doneseni od italija,pogresen broj..zenski patiki

Malku ni se golemi... Pogresen broj.... Made in vietnam.... ....39...


800 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Женски обувки

01 фев 19:27Се продаваат неносени кожа боја штикли од Zara

Штикли со отворен прст од Zara. Број 38. Необлечени. Се продаваат ...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:37Timberland

Timberland br.39, malku noseni, max zacuvani...


1.700 МКД
или предлог цена
01 фев 15:35Се продаваат неносени сиви чизми од Bershka

Се продаваат сиви чизми од продавницата Bershka. Големина 40. Тотал...


3.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 15:34Novi cizmi na platforma kafeavi

Novi italijanski kozni cizmi na platforma kafeavi br40 cena 2500 den...


2.000 МКД
или предлог цена
01 фев 14:49timberland zenski cizmi

Dobieni se kako poklon. Obleceni ednash. Visoko kvalitetna koza Se p...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
Кривогаштани / Прилеп

Женски обувки

01 фев 13:38NORTH FACE - Original !!!

Se prodavaat original patiki NORTH FACE so Vibram gjon, so golemina b...


1.200 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 11:42Cizmi Zenski Leone

NOVI SE PRODAVAAT PORADI ZGRESEN BROJ Kupeni se 70 evra od Grcija o...


40 €
или предлог цена
01 фев 11:19zenski patiki-- REEBOK MEMORY TECH-- novi

se prodavaat novi ne obleceni patiki plateni 65€ megutoa pogresen ...


1.600 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Женски обувки

01 фев 09:57Ski cizmi br 38 ili 24

Novi ski cizmi zenski br.24/38 Vo kutija voopshto ne noseni. Kontak...


1.800 МКД
или предлог цена
01 фев 09:51Originalni Nike patiki 38 Novi

Patikite se kupeni od Sportvision Samo se probani


1.600 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
1.800 МКД
01 фев 07:32Cizmi 38

Cizmi so krzno


600 МКД
или предлог цена
01 фев 07:31Original Kappa patiki 35

Original kappa broj 35 bez tragi od nosenje


700 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
900 МКД
01 фев 07:30Originalni Reebok 36

Originalni reebok broj 36 bez tragi od nosenje


800 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
900 МКД
01 фев 07:30Cizmi novi

Cizmi Novi br 37, 38 Cena po dogovor 070 335 639


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

01 фев 07:16Zenski obuvki

Se prodavaat cizmi UGG doneseni od Australija Novi glanc neobleceni ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Женски обувки

01 фев 07:16Novi cizmicki

Novi cizmicki crni broj 40 za 500 denari


500 МКД
или предлог цена
31 јан 21:33Obuvki cizmi patiki

Se prodavaat obuvki vo odlicna sostojba. Cizmite se skros novi gumeni...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

31 јан 18:22Cizmi garmont

Cizmite Se visokokvalitetni so vibram djon, vodootporni vo odlicna so...


600 МКД
или предлог цена
Неготино

Женски обувки

31 јан 17:23PRODAVAM NOVI KOZNI ZIMSKI KONDURI

Kondurite se kozni i sosema novi. 36 broj, no kalapot e malku pogole...


1.200 МКД
или предлог цена
31 јан 17:03Prodavam novi kozni cizmi br 37 - DERMAL

Cizmite se unisex


3.000 МКД
или предлог цена
31 јан 17:03FRYE zenski cizmi,женски чизми

Премиум бренд,нови, некористени,кожа,за скандинавски пазар,поставени ...


150 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

31 јан 14:05Mustang zenski cizmi,женски чизми

Нови,некористени,кожа,за скандинавски пазар,поставени со волна.


50 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Женски обувки

31 јан 14:05NEW BALANCE Патики NEW BALANCE W 697

Patikite se zenski novi neobleceni. Број 37,5


2.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Женски обувки

31 јан 10:58Женски мокасинки

Продавам нови необлечени мокасинки бр 41 кои одговараат на број 40. П...


700 МКД
или предлог цена
31 јан 08:56Страна 1 од 17

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам