12918 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MOBILNI SAMSUNG S9+ i HONOR 8X=SUPER EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani MOBILNI : - - - - - - - - - -...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
Денес 15:23Промовирано

NOV Apple iPhone Ajfon XS Max 64Gb Neverlock

Apple iPhone XS Max 64Gb Neverlock vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno KA...


19.500 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
20.500 МКД
Денес 08:24Промовирано

NOV Apple iPhone Ajfon 11 128Gb Neverlock

Apple iPhone 11 128Gb Neverlock vo PERFEKTNA sostojba, bukvalno KAKO ...


22.500 МКД
или предлог цена
Денес 08:25Промовирано

HUAWEI GT2

Huawei Gt 2 zacuvan bez grebnatina mnogu malku koristen odi so kutija...


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 16:04Garmin 4s Smartwatch

Se prodava Garmin 4s vo super sostojba kupen od Garmin MK. Satceto si...


150 €
или предлог цена
Денес 15:57  НОВ ОГЛАС

Bubica za Ispit (10 godini tradicija)

Se prodavaat Bubica Bubici za ispit 1.Koza Boja - 3000 denari 2....


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 15:52Magnetna Bubica 2022 Micro Model so mali baterii (EU MODEL)

Magnetna Bubica 2022 Mini Model ! Ednostavna za koristenje Koristi ...


2.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:52Huawei mate 30 pro 5 G

Huawei mate 30 pro 5G dual sim so 8 g ram 256 g memorija mnogu dob...


450 €
или предлог цена
Денес 15:49Samsung S21 FE 128 GB NOVI! *Warranty 2024*

Se prodavaat 5 Samsung S21 FE EVROPSKI PAZAR FULL PACK Telefonite...


450 €
или предлог цена
Денес 15:44Se prodava iphone 11

Se prodava iphone 11. Face id ✅ True tone✅ Telefonot e dobro socuv...


400 €
или предлог цена
Денес 15:37Se prodava iPhone X 64gb

Se prodava iPhone X 64gb full pack. Odlicno socuvan. Cenata ne e fiks...


300 €
или предлог цена
Денес 15:37Xiaomi Mi Note 10 lite 8gb / 128gb

!!! БЕЗ ЗАМЕНИ, ЦЕНА ФИКСНА !!!Сочуван и користен со силиконска футро...


9.999 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:36MOBILNI SAMSUNG S9+ i HONOR 8X=SUPER EXTRA CENA

Se prodavaat super socuvani MOBILNI : - - - - - - - - - -...


10.500 МКД
или предлог цена
- 16 % Попуст
12.500 МКД
Денес 15:23Prodavam Apple iPad 10.2 (2021)

Prodavam Apple iPad 10.2 (2021) vo konfiguracija od 256 Gb kupen od I...


26.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:15XIAOMI MI 11T BLUE 8/128

XIAOMI MI 11T BLUE 8/128 EDEN KORISNIK NABAVEN VO NEPTUN MKD 20M.P...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:11IPHONE 11 PRO MAX - PERFEKTEN - MOZNA ZAMENA

Se prodava Iphone 11 Pro Max 64Gb fabricka sostojba nikogas ne servis...


550 €
или предлог цена
Денес 15:10XIAOMI POCO X3 NFC - KAKO NOV

Se prodava Xiaomi Poco X3 NFC kako nov, 6/128 GB. Cena 10.000 denari.


9.800 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
10.000 МКД
Денес 15:10XIAOMI MI11 LITE 5G NE - NOV - 8 RAM - MOZNA ZAMENA

Se prodava Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE nov so 6 GB RAM od Germanija, mozn...


14.000 МКД
или предлог цена
Денес 15:10Xiaomi slusalki Buds 3 Pro vo kutija NOVI!!!

Novi, Neupotrebuvani Xiaomi redmi buds 3 pro slushalki crna boja so A...


3.600 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.700 МКД
Денес 15:10SAMSUNG S20 - STAKLO - MOZNA ZAMENA

Se prodava Samsung S20 8/128 staklo socuvan, bez nikakvi defeci so or...


350 €
или предлог цена
Денес 15:10SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE

SAMSUNG GALAXY BUDS LIVE NOVI NEAKTIVIRANI CENA 90 EVRA INFO 0703...


90 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:10GARMIN VIVOACTIVE 4 - MOZNA ZAMENA

Se prodava Garmin Vivoactive 4 full pack so pismena garancija staklo ...


200 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Паметни часовници - Smartwatch

Денес 15:10XIAOMI MI 10 5G GREEN

XIAOMI MI 10 5G GREEN NEAKTIVIRAN 24 MESECI PISMENA GARANCIJA NABA...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:10POCO M4 PRO BLACK

POCO M4 PRO BLACK NABAVEN VO A1 MKD 24MESECI PISMENA GARANCIJA FUL...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:10APPLE IPHONE SE (2020) 128GB

APPLE IPHONE SE (2020) 128GB EDEN KOSRISNIK NABAVEN VO A1 MKD CEN...


160 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09SAMSUNG GALAXY A53 BLACK 128GB

SAMSUNG GALAXY A53 BLACK 128GB NABAVEN VO TELEKOM MKD 24MESECI PISM...


320 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09POCO M4 PRO COOL BLUE

POCO M4 PRO COOL BLUE NABAVEN VO A1 MKD 24MESECI PISMENA GARANCIJA...


170 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09IPHONE 12 PRO MAX - KAKO NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Iphone 12 pro max staklo socuvan kako nov so garancija od ...


820 €
или предлог цена
Денес 15:09HUAWEI P30 PRO BLACK 128GB

HUAWEI P30 PRO BLACK EDEN KORISNIK NABAVEN VO TELEKOM MKD FULL PA...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09SAMSUNG GALAXY S20 GRAY 8/128

SAMSUNG GALAXY S20 GRAY 8/128 UPOTREBUVAN ODLICNA SOSTOJBA POD GAR...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09IPHONE 12 - STAKLO - MOZNA ZAMENA

Se prodava Iphone 12 64 gb kako nov, mozna zamena!


520 €
или предлог цена
Денес 15:09XIAOMI MI 11 LITE 5G 128GB BLACK

XIAOMI MI 11 LITE 5G 128GB BLACK NOV NEUPOTREBUVAN NABAVEN VO TELEK...


270 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09SAMSUNG S22 ULTRA - NOV - MOZNA ZAMENA

Se prodava Samsung S22 ultra 8/128 nov seuste so folii napred nazad s...


1.090 €
или предлог цена
Денес 15:09APPLE IPHONE 8 PLUS 64GB BLACK

APPLE IPHONE 8 PLUS 64GB BLACK EDEN KORISNIK VO ODLICNA SOSTOJBA N...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09HUAWEI NOVA 9 - PERFEKTEN - MOZNA ZAMENA

Se prodava Huawei Nova 9 6/128 top socuvan kako nov koristen 6 dena f...


18.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09IPHONE 12 PRO MAX - APPLE GAR. 100% BATERY - MOZNA ZAMENA

Se prodava Iphone 12 pro max kako nov so apple garancija do oktomvri ...


850 €
или предлог цена
Денес 15:09  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG GALAXY A33 BLACK

SAMSUNG GALAXY A33 BLACK NEAKTIVIRAN NOV NABAVEN VO A1 MKD 24M GAR...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:09APPLE IPHONE 13 256GB

APPLE IPHONE 13 256GB EDEN KORISNIK NABAVEN VO TMK MKD 9 MESECI G...


820 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Мобилни телефони

Денес 15:08Samsung S10 + Plus so osteten display

Se prodava s10 plus telefonot osven ekranot sto e osteten nema nitued...


110 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
120 €
Скопје Центар / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:56SamsungGalaxy A50

super mobilen raboti na site mrezi bel raboti super skrsen ekran le...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Мобилни телефони

Денес 14:47  НОВ ОГЛАС

Samsung A33 5G

Se prodava nov telefon Samsung A33 5G zemen od Telekom neotpakuvan so...


270 €
или предлог цена
Денес 14:44Iphone 12 mini 128gb

Ekstra zacuvan kako nov Komplet so kutija


470 €
или предлог цена
Врапчиште / Гостивар

Мобилни телефони

Денес 14:37Iphone se

Max socuvan so 84%kapacitet na bat


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:30Страна 1 од 323

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам