695 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iphone 11 pro 64gb

Prodavam iphone 11 pro 64gb komplet so polnac i slusalki, ne raboti s...


420 €
или предлог цена
Денес 17:28  НОВ ОГЛАС

Sony Ericson k510i i SE w200

Мали телефони,зачувани, со полнач и резервни батерии k510i-700den w...


500 МКД
или предлог цена
Денес 14:52IPHONE 7

Se prodava kompletno ispraven iphone 7


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:41Samsung M31

Се продава Samsung M31, во одлична состојба. Оди заедно со полнач. ...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Alcatel U5

Сите за 600


600 МКД
или предлог цена
Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

Samsung s21fe 5G kako nov sleduva samoso polnac

Samsung s21fe 5G kako nov ponhdete zamena prednost xiaomi mi ili huaw...


380 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Денес 10:53Retro mobilni telefoni

Motorola C200 Nec n22i Telefonite se socuvani i ispravni, rabotat n...


800 МКД
или предлог цена
Денес 10:08Samsung a13 NEOTPAKOVAN

Samsung a13 voopsto ne koristen raboti na site mrezi zemen od t-home ...


10.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:56  НОВ ОГЛАС

samsung note 9

telefono raboti perfektno zachuvan e nema oshtetuvajne


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Денес 09:55Се продава HUAWEI P30 PRO 128GB Dual Sim

Се продава HUAWEI P30 PRO 128GB, Dual Sim со 6GB рам меморија. Телеф...


11.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:22  НОВ ОГЛАС

8plus moze zamena

mozi zamena so vasa doplata dajte ponuda


8.000 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
9.000 МКД
Денес 08:46Htc one

Telefonot e odlicno socuvan raboti super zaklucen na sim karticki


1 €
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Денес 08:41Huawei p8 lite

Huawei p8lite ispraven socuvan so futrola +staklena


1.999 МКД
или предлог цена
Долнени / Прилеп

Мобилни телефони

Денес 08:40Telefoni

Samsung Bel so polnac 600 den odkodiran na site mrezi,drugite za delo...


По Договор
или предлог цена
Денес 08:40Note 20 Ultra

- 12gb ram - 256 gb memorija - snapdragon procesor - koristen 10 mese...


36.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
37.000 МКД
Денес 08:31REDMI NOTE 10 PRO FULL PACK

REDMI NOTE 10 PRO TELEFONOT E MAKSIMALNO ZACUVAN SLEDUVA SO CELOSNO ...


200 €
или предлог цена
Денес 08:29  НОВ ОГЛАС

HONOR MAGIC 4 LITE - KAKO NOV

- HONOR MAGIC 4 LITE - PISMENA GARANCIJA A1 DO 25/05/2024 - PERFEKTN...


17.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:03  НОВ ОГЛАС

SAMSUNG NOTE 10 5G 12GB RAM 256MEMORY KAKO OD SALON

kako od salon mn malce koristen


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 22:59Redmi 9 Pro

Се продава Redmi 9Pro купен од Нептун пред 10 дена буквално како нов ...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy A8 (2018)

Samsung Galaxy A8 (2018) kako nov otklucen na site operatori 075960460


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:37IPHONE 13 BLUE

iPhone 13 BLUE 128 -fabricna sostojba -100% battery health uredot...


790 €
или предлог цена
Вчера 15:42Продавам Xiaomi Poco X3 NFC

Телефонот е во одлична состојба, користен година и пол, цело време ко...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:14PROMOCIJA na ekrani za Apple iPhone Ajfon X / XS

PROMOCIJA na novi ekrani za Apple iPhone X i XS so odlicen kvalitet p...


4.199 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00СЕ ПРОДАВА СУПЕР ТЕЛЕФОНЧЕ Xiaomi redmi note 10 pro

Xiaomi redmi note 10 pro Ekran 6.67" Ram 6/128 Zadna kamera 108mp ...


16.000 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
16.001 МКД
Вчера 12:40iPhone X

Vo perfektna sostojba kako da ne e koristen


1 €
или предлог цена
Вчера 12:39SAMSUNG A53 128GB

SAMSUNG A53 128GB BLUE -fabricna sostojba,kako nov -original pa...


17.900 МКД
или предлог цена
Вчера 09:05Huawei Y5 lite (2018)

Huawei Y5 lite (2018) kako nov raboti na site operatori 075960460


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 00:48Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite

Honor 9X Lite / Huawei Mate 20 lite odlicni rabotat na site operatori...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:44Samsung Galaxy J3- NOV-

Samsung Galaxy J3 ne e koristen donesen od germanija i otklucen na s...


4.500 МКД
или предлог цена
27 јун 20:31Xiaomi Redm 8A

Dobro sochuvan bez nitu edna grebnatinka Komplet so se polnach


4.000 МКД
или предлог цена
27 јун 18:22Prodavam LG mobilen L4

Prodavam LG mobilen so skrsen displej no toa ne smeta pri rabota funk...


600 МКД
или предлог цена
27 јун 17:30SAMSUNG S22 ULTRA 5G 12 / 256 - NOV NEKORISTEN

- SAMSUNG S22 ULTRA 5G - NOV NEKORISTEN - 12 RAM / 256 MEMORIJA - ...


5 МКД
или предлог цена
- 100 % Попуст
65.000 МКД
27 јун 17:17Xiaomi Poco X3 PRO

Xiaomi Poco X3 Pro -ekstra sostojba,kako nov -full pakovanje na ...


11.500 МКД
или предлог цена
27 јун 12:20Iphone X Unikat kako od prodavnica

Telefonot e kako nov nikogas ne e otvaran se e fabricko na nego bez n...


1 €
или предлог цена
27 јун 12:03IPHONE 12 PRO MAX 256 Gb FULL PACK

ODLICEN KOMPLET SO KUTIJA


830 €
или предлог цена
27 јун 11:32Се продава!!! Nokia asha 200

Nokia asha 200 Со 2сим 070822608 ИЛЕ


1.500 МКД
или предлог цена
27 јун 11:14Iphone 8 Plus

Одличен е телефонот и работи беспрекорно. Батеријата му е нова со 100...


11.500 МКД
или предлог цена
27 јун 09:40Samsung Galaxy S10 Plus

Vo top sostojba ful paket


1 €
или предлог цена
27 јун 09:04SAMSUN NOTE 10 5G 12GB RAM/256 KAKO NOV

kako nov


350 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
21.000 €
27 јун 08:50Xiaomi Mi 10T Pro 5G

Во одлична состојба , без никакви оштетувања. Користен неколку мес...


19.000 МКД
или предлог цена
27 јун 08:28Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам