227 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

iPhone 7 Rose Gold 32 GB

Malku koristen Battery Health 91% Kontakt Tel 1 072321226 Konta...


150 €
или предлог цена
Денес 14:39Iphone 7 Gold 256 GB Nov!!!

Vo besprekorna sostojba Kontakt Tel 1 072321226 Kontakt Tel 2 070...


200 €
или предлог цена
Денес 14:39Xiaomi redmi note 10 5g

Se prodava koristen 1 mesec


1 €
или предлог цена
Вчера 22:50  НОВ ОГЛАС

PRODAVAM SAMSUNG A12 KAKO NOV !!!

Telefonot e koristen 1godina ama e socuvan so kutija i site dodatoci


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 18:35  НОВ ОГЛАС

Samsung Galaxy S20+ odilcen

Se prodava Samsung S20+ vo odlicna sostojba.


450 €
или предлог цена
Вчера 14:09Samsung Galaxy S20 Ultra CosmicGray

Samsung Galaxy S20 Ultra CosmicGray vo odlicna sostojba. Kupen od Tel...


499 €
или предлог цена
Вчера 14:09SE PRODAVA Xiaomi Mi 11 Lite 5G NE

Mi 11 Lite 5g New Edition 8 plus 3 gb ram 128 gb rom Kako nov,pod gar...


12.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:44SE PRODAVA/ZAMENUVA

Mi note 10 Aurora Green RAM 6 plus 2 GB Interna 128 GB 108 MP kamera ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:44Se prodava telefon Vivax so odlicni performansi

Prodavam odlicno socivan, bez maani telefon. 4GB ram, 64 GB vnatresna...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:06IPHONE 12 PRO MAX 128GB BLUE NOV

IPHONE 12 PRO MAX 128GB GOLD NOV 91% BATTERY HEALTH ✅✅✅ FACE ID AC...


850 €
или предлог цена
27 јун 23:24IPHONE 12 PRO MAX GOLD 128GB

IPHONE 12 PRO MAX 128GB GOLD NOV 93% BATTERY HEALTH ✅✅✅ FACE ID AC...


850 €
или предлог цена
27 јун 23:22IPHONE 12 64GB NEVERLOCK PERFEKTEN

SE PRODAVA IPHONE 12 64GB NEVERLOCK VO ODLICNA SOSTOJBA BATTERY HEALT...


1 €
или предлог цена
27 јун 09:41Prodavam NOV Samsung Galaxy A22 5G

Telefonot e vo odlicna sostojba. Ne e koristen voopsto, so 2 godisna ...


11.000 МКД
или предлог цена
27 јун 09:39NOV POLNAC 40W OD HUAWEI P40 LITE

POLNACOT E NOV, IZVADEN OD HUAWEI P40 LITE


По Договор
или предлог цена
26 јун 20:08KUTIICKA OD HUAWEI P40 LITE NOVA

.


По Договор
или предлог цена
26 јун 20:07KUTIICKA OD SAMSUNG GALAXY J3 2017

KAKO NOVA PONUDI NA VIBER 078246916


По Договор
или предлог цена
26 јун 20:07ONEPLUS 7 PRO

prodavam oneplus 7 pro odlicno socuvan bez grepka kupen od mobelix i...


15.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
15.500 МКД
26 јун 18:13iPhone X 64GB Neverlock … moze zamena za iphone 7 ili 8

Se prodava iphone x 64gb neverlock black fabricki otklucen na site m...


По Договор
или предлог цена
26 јун 13:05Huawei p20 pro

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba donesen od germanija so neg...


190 €
или предлог цена
26 јун 11:51Iphone 11 64GB

Telefonot e vo odlicna ispravna sostojba battery health 96% kupen od ...


420 €
или предлог цена
26 јун 11:51Samsung s9

Se prodava Samsung s9 Maksimalno zacuvan i koristen samo 4 meseci


По Договор
или предлог цена
26 јун 10:00ONEPLUS 6T

oneplus 6t socuvan,komplet so kutija i polnac telefonot e so 8gb ram...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
25 јун 15:01Se prodava Galaxy A32 NOV !!!!

Telefonot e nov neotpakovan.Kupen e na 14.06.2022 vo T HOME.Ima 2 god...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
25 јун 12:59ONEPLUS 6T

oneplus 6t socuvan,komplet so kutija i polnac telefonot e so 8gb ram...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
24 јун 17:27Odlicen Samsung J5 2017

Prodavam odlicno socuvan Samsung J5 so kutija i polnac.


4.500 МКД
или предлог цена
24 јун 08:09Нов со гаранција Samsung A22 5G

https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_a22_5g-10873.php


10.000 МКД
или предлог цена
23 јун 16:54IPhone 6s

✅ Neverlock (raboti na site mrezi) ✅ Kako nov, odlicno socuvan (koris...


100 €
или предлог цена
23 јун 12:15ONEPLUS 6T

oneplus 6t socuvan,komplet so kutija i polnac telefonot e so 8gb ram...


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
22 јун 10:31Apple IPHONE SE 2020

Telefonot e kako nov bez grebanici I ostetuvanja, kupen od T-mobile, ...


280 €
или предлог цена
21 јун 10:31Мобилен телефон Samsung A50

Се продава одлично сочуван Samsung A50. Уредот функцинора без никаков...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
19 јун 20:23IPAD MINI WIFI+CELLUIAR

SE PRODAVA CO ODLICNA SOSTOJBA MOZE DA SE STAVI I KARTICKA BEZ NIKAK...


3.500 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
5.999 МКД
19 јун 17:25Delovi za Iphone 5 i 5s

Se prodavaat delovi za iphone 5 i 5s


1 МКД
или предлог цена
18 јун 12:20Iphone XS 64gb

Odlicno zacuvan Face ID ✅ True tone ❌ Battery health 77% Mozna e...


15.999 МКД
или предлог цена
- 11 % Попуст
17.999 МКД
15 јун 20:11Iphone 11 Pro max

iPhone 11 PRO MAX 256GB Cena: 650 € Moze i vo kripto 078/263-777


650 €
или предлог цена
14 јун 19:18Alcatel 3080 4G NOV so 2 godini garancija

Prodavam Alcatel 3080 4G NOV nekoristen so 2 godini garancija neukluc...


1.500 МКД
или предлог цена
13 јун 17:59Xiamoi 11T pod garancija

Skrseno zadno kapace kosta 1000denara u ledikom.


16.000 МКД
или предлог цена
12 јун 17:02iphone 12 mini uste pod garancija

skoro nov… maximum zacuvuvan ima i garancija


400 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
600 €
12 јун 11:15iphone 12 mini uste pod garancija

skoro nov… maximum zacuvuvan ima i garancija


400 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
450 €
12 јун 11:12iphone 13 pro max /13pro/13/13mini

iphone 13 pro max /13pro/13/13mini 🔥iphone 13 pro max 256gb gold 12...


По Договор
или предлог цена
06 јун 11:13Iphone 11

IPHONE 11 64GB NEVERLOCK EXTRA CENA ZA KESH 93% battery health 1...


420 €
или предлог цена
04 јун 17:44Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам