Подкатегорија:
                   
74 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA TELEFONI 078383825

Otkup na telefoni od ponova generacija, stari modeli ne nudete... pla...


По Договор
или предлог цена
14 сеп 20:34Промовирано

Bubica-meso boja-bubici/бубица/бубици

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
23 авг 10:52Промовирано

ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone Ajfon X / XS / XS Max

RASPRODAZBA na ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone X / XS / XS Max. Ekr...


5.199 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:26Промовирано

Dodatoci za Mobilen Telefon

Nadvoresna baterija za Tel Cena 950 den Tel 075987889


950 МКД
или предлог цена
Вчера 09:16Mobilni i polnaci

Komplet sve polnaci i mobilni so baterii


10 €
или предлог цена
22 сеп 08:56nova baterija za s5

baterijata e ganc nova samsung s5


10 €
или предлог цена
18 сеп 23:07337 Baterii za bubici, bubica, бубица, бубици

Se prodavaat baterii 337 za bubici na golemo i malo.


200 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:03337 Baterii za bubici, bubica, бубица, бубици

Se prodavaat baterii 337 za bubici na golemo i malo.


200 МКД
или предлог цена
16 сеп 12:29BATERII ZA APPLE IPHONE 4/4S/5/5S/5C/6/6+/6S/6S+

ORIGINALNI BATERII ZA SITE IPHONE TELEFONI SO PISMENA GARANCIJA OD 3-...


1 €
или предлог цена
16 сеп 08:44Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
10 сеп 11:32Baterii, polnaci za stari telefoni.

Prodavam ,baterii za poveke vidovi na Nokia i drugi stari retro model...


1 МКД
или предлог цена
05 сеп 17:59Се продава батерија за Nokia E52

Батерија за Nokia E52 - нова


9 €
или предлог цена
05 сеп 07:54Nova baterija za HTC 10

Prodavam nova baterija za HTC 10, kupena vo stranstvo za 25eur, ja lr...


20 €
или предлог цена
02 сеп 17:10Baterija za homtom ht 30

Nova baterija za homtom ht30


800 МКД
или предлог цена
31 авг 23:47Baterii 337 za Koza Boja Bubica !

Novi sony 337 baterii za bubici bubica ! CENA 200 denari ! Za p...


1 €
или предлог цена
29 авг 19:16SAMSUNG некористена батерија

Продавам некористена батерија Samsung Battery EB535163LU Battery ...


1 €
или предлог цена
19 авг 14:32Power Bank MS L300 20000mAh - NOVI

MS BANK L300 20000mAh Power Bank 5V 2A micro USB+TYPE-C Black Dime...


1.300 МКД
или предлог цена
10 авг 10:29Orginalna Baterija za Bluboo Maya 3000 mAh

Orginalna Baterija za Bluboo Maya


500 МКД
или предлог цена
29 јул 15:53Батерија за LG Nexus 5

Се продава нова батерија за LG Nexus 5. Тел. бр. за контакт: 078/9...


500 МКД
или предлог цена
03 јул 19:15Samsung Galaxy S10 Plus Baterija Battery

Se prodava nova baterija za Samsung Galaxy S10


1.000 МКД
или предлог цена
01 јул 13:59BATERIJA ZA SAMSUNG S4 ( NOVA)

Se prodava nova baterija za Samsung Galaxy S4, donesena od Germanija


400 МКД
или предлог цена
01 јул 11:26Baterija Huawei Mate 10/ Mate 10 Pro/ Mate 20/ P20 Pro HB436

Се продава нова батерија не користена не монтирана за 📱Huawei Mate 1...


650 МКД
или предлог цена
08 јун 12:45Батерија за Prestigio 4500

Се продава нова некористена батерија за мобилен телефон Prestigio 4500


10 €
или предлог цена
03 јун 11:01Samsung note 10plus baterija

ORIGINALNA BATERIJA ( NE KINESKA NE KUPENA OD NAS PAZAR), IZVADENA OD...


600 МКД
или предлог цена
28 мај 14:42Baterija za Samsung J3 16

Baterijata e Orginal Samsung Super Sostojba


450 МКД
или предлог цена
05 мај 14:52Sony Ericsson BA700 Baterija za Xperia Neo/Ray/Pro

1500mAh


500 МКД
или предлог цена
03 мај 13:44PowerBank 2200 mAh

Нова резервна батерија комплет со кутија и кабелче НОВА! 2200 mAh D...


300 МКД
или предлог цена
03 мај 07:41Baterii za postari mobilni.

Baterii za postari mobilni telefoni.Koristeni, naponeti. testirani, i...


150 МКД
или предлог цена
01 мај 10:15Note 3 orginal baterija

Prodavam orginal baterija za note 3.Baterijata e nov ne koristeno.Don...


800 МКД
или предлог цена
24 апр 23:04Originalna baterija za iphone 8

Se prodava originalna baterija za iphone 8


По Договор
или предлог цена
04 апр 17:12power bank 2000ma

Se prodava nov power bank baterija 5v 2600mah


5 €
или предлог цена
23 мар 13:43Baterija za Samsung J7 2016

Се продава користена батерија за samsung j7 2016.Батеријата одлично ...


600 МКД
или предлог цена
15 мар 19:15ПРОДАВАМ БАТЕРИЈА ЗА DOODGE Model: X6/X6 Pro

Продавам малку користена батерија за мобилен телефон: Doodge Model: 6...


490 МКД
или предлог цена
06 мар 12:23Baterii Sony 337 za bubici

Za povekje informacii kontaktirajte na 070-758-102


180 МКД
или предлог цена
18 јан 10:47Powerbank nadvoresna baterija Trust urban - novi

Se prodavaat novi powerbank baterii + bateriska svetilka. Trust Urban...


800 МКД
или предлог цена
13 јан 14:44NOVI SONY 337 BATERII ZA BUBICA

Novi sony 337 baterii za bubici bubica Za pogolema kolicina ke se ...


200 МКД
или предлог цена
02 дек 20:10NOVA BATERIJA NOKIA BL-4U 1110mAh....190ден.

Продавам оригинална,неотпакувана батерија NOKIA BL-4U 1110mAh 3.7v це...


190 МКД
или предлог цена
28 ное 23:14Power bank, External Battery 3600mAh/2A

Prodavam novi Power bank 3.600mAh 2A. Imaat eden izlez 5v i eden vl...


350 МКД
или предлог цена
24 ное 18:42Baterija za Xiaomi Note 4 / Note 4X BN43

Nova baterija za Xiaomi Note4/ Note 4X


700 МКД
или предлог цена
19 ное 08:19BATERII- SAMSUNG I LG

PRODAVAM ODLICNO Socuvana EDNA BATERIJA LG .ZA MOBILNI TELEFONI L...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 07:55Baterija za Gigabyte LTE GSMART Kupuvam

Kupuvam baterija za mobilen telefon Gigabyte LTE GSMART


1 €
или предлог цена
20 сеп 13:56BATERIJA BA-750 SONY ERICSSON XPERIA

Prodavam originalna baterija BA-750 za xperia sony ericsson. Bater...


1 МКД
или предлог цена
13 сеп 18:27Baterija za samsung s6 edge

prodavam nova baterija za samsung s6 edge


500 МКД
или предлог цена
21 авг 16:50Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам