Подкатегорија:
                   
248 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung telefoni otkupuvame - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli na SAMSUNG...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Bubica-meso boja-bubici/бубица/бубици

PRODAVZBA NA NAJNOVIOT MODEL NA MESO BOJA BUBICI 2020 MODEL. KRIST...


2.500 МКД
или предлог цена
23 авг 10:52Промовирано

ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone Ajfon X / XS / XS Max

RASPRODAZBA na ORIGINALNI ekrani za Apple iPhone X / XS / XS Max. Ekr...


5.199 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:26Промовирано

wireless charger / безжичен полнач

RAVPower 10W Magnetic Wireless Charger for iPhone 12/13 Pro Max Mini ...


1.350 МКД
или предлог цена
Денес 17:00Безжичен полнач IKEA Sjomarke / bezicen polnac

Се продава безжичен полнач IKEA Sjomarke, 19W. Се монтира под маса...


1.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:13Power banks 10000 mah so site kabli vgradeni top brend

ima dva vida polnaci so displej razlicni ceni 1100 denara i 1200 dena...


1.100 МКД
или предлог цена
Денес 10:44Mobilni i polnaci

Nekoi rabotat nekoi ne komplet za 600 den


2 €
или предлог цена
Денес 03:36  НОВ ОГЛАС

20W Iphone 12 Pro Max Polnjac USB-C to Lighting Kabel

Original polnjac za Iphone 20 Wati Fast Charge. Davam Garancija US...


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 23:01Novi! 100% Original Apple 20W Fast Charge Polnac

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


1.199 МКД
или предлог цена
Вчера 15:04Punaci

Eksta ispravni punaci i telefoni


700 МКД
или предлог цена
22 сеп 08:56VERBATIM POWERBANK power bank 10000Mah polnac полнач

VERBATIM POWERBANK 10000Mah NOV NEOTPAKUVAN CENA 1000den SE RABOTI ...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 15:51IPHONE FAST ORIGINALS 25W

ORIGINALS POLNJAC za iphone 25W prakjam i po kargo za naracki...


По Договор
или предлог цена
21 сеп 13:25Apple MagSafe Duo Charger

Детали MagSafe Duo Charger ќе го наполни твојот компатибилен iPhone, ...


100 €
или предлог цена
20 сеп 20:22Novi! 100% Original Apple iPhone 20W Fast charge polnac

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


1.199 МКД
или предлог цена
20 сеп 17:46ORIGINAL POLNAC SAMSUNG 25W

SAMSUNG ORIGINAL FAST CHARGER 25W USB C TO C PORT KAKO NOV... PONU...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 16:31Powerbank Xiaomi 10400 mah

.


500 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:40Nov! Original Fast Charge Samsung polac USB tip C Black

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


599 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:57Полнач и слушалки

Полначот и слушалките се нови од производ од нокиа и се оргинал праќа...


По Договор
или предлог цена
20 сеп 11:39УСБ Кабли и полнач за телефон usb kabli i polnac za telefon

Се продаваат УСБ Кабли и полнач за телефон Алкател. Каблите се од ост...


150 МКД
или предлог цена
20 сеп 08:59Power bank 5600mAh Екстерна батерија за Вашиот смартфон

Екстерна батерија за Вашиот смартфон. Квалитетна, издржлива, безбедна...


400 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:12Fast charging samsung

Orginal fast charging Samsung bez kabelce 500den za eden polnac


500 МКД
или предлог цена
18 сеп 17:28APPLE LIGHTNING - USB C KABEL ORIGINAL

Prodavam originalen kabel Apple Lightning - USB C, izvaden od kutija ...


1.500 МКД
или предлог цена
18 сеп 14:21Wi-Fi bezzicen polnac za telefon Nov

Bezzicen wi-fi polnac za telefon nov neupotrebuvan


650 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:48Magnet 3vo1 usb kabel za Android Iphone

Se prodava Usb kabel magnet 3vo1 za Android i Iphone ekstra kvalitet ...


250 МКД
или предлог цена
16 сеп 17:04Mobilni i polnaci

Mobilni i polnaci so baterii komplet slusalki kabelcinja azumi na ta...


700 МКД
или предлог цена
16 сеп 11:05Samsung originalen polnac!

Prodavam originalen Samsung polnac malku koristen kabelot e nov!Za po...


800 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:15ORIGINALNI POLNACI ZA IPHONE

Originalni polnaci za iphone ( 11, 11pro, 12,12pro,13, 13pro ). Inf: ...


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:25Power Bank 60000mA Prenosen Polnjac - ORGINAL

Nov Power Bank kapacitet 60000mA


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
14 сеп 12:06iPhone 12 Pro Max 20W -USB-C to Lighting Fast Charger Polnac

Nov polnac za Iphone 20W fast Charger Komplet 220V Glava so USB Kab...


1.200 МКД
или предлог цена
14 сеп 12:05Nov! Original Samsung Fast Charge polnac 15W type C ( tip c)

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


600 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:57Novi! Samsung SUPER Fast charge polnac 25W Type C

Posetete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.com ...


699 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:57Apple Original adapter polnac i usb kabel za Iphone

Nov, za iphone pasuva za Iphone 5 do Iphone X komplet glava so kabe...


600 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:56Prodavam Data USB kabel 2.0 tip C

- Prodavam Data USB kabel 2.0 tip C , bela boja ; - Dolzina 2m ; - ...


180 МКД
или предлог цена
13 сеп 22:12Prodavam Nov Power bank

Се продава Power Bank 20K Batteries extern 20K.Полни 20,000 mAh+38 ...


По Договор
или предлог цена
13 сеп 17:44Nov wireless polnac za smartphones

Se prodavam Nov bezzicen polnac za IPhone I Galaxy 10W


По Договор
или предлог цена
13 сеп 17:44POWER BANK 20.000mAh c-connector 2xusb extra kvalitet

POWER BANK 20.000mAh brzo polnenje, C-connector 2xusb extra kvalitet...


1.299 МКД
или предлог цена
12 сеп 19:47Polnachi za Iphone 4/5/6/7/8/X/11 ORGINALNI!!!

Polovni i novi polnachi orginalni izvadeni od kutija od telefon cena ...


1.200 МКД
или предлог цена
12 сеп 07:23ORGINAL POPNAC ZA SAMSUNG 45W

POLNACIT E ORGINAL SUPER FAST CHARGING SO 5A KABEL. ODGOVAR ZA SITE S...


1.400 МКД
или предлог цена
10 сеп 11:00Originalni apple polanaci

Originalen polnac za sekoj model na iphone Nova glava 5w - 800 denar...


По Договор
или предлог цена
08 сеп 10:21HUAWEI POLNAC ZA MOBILEN TELEFON

Original huawei polnac za mobilen telefon ispraven. Moznost za ispo...


500 МКД
или предлог цена
07 сеп 11:18полначи -слушалки

полначи -слушалки оргинал за НОКИА


По Договор
или предлог цена
07 сеп 11:18Nov! Original Samsung Fast Charge polnac od Samsung S10+

Poglednete ja nasata Web Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.co...


599 МКД
или предлог цена
06 сеп 11:31Novi! Samsung 45W Super Fast charge 2.0 polnac

Posetete ja nasata Online Prodavnica: 🌐 www.mobilnitelefoniskopje.c...


1.290 МКД
или предлог цена
05 сеп 12:01Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам