Подкатегорија:
                   
26 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

OTKUP NA IPHONE TELEFONI 072 582 223

⭕️OTKUP NA IPHONE TELEFONI ⭕️ ✅✅ IPHONE 14 14PRO 14PROMAX IPHONE ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 15:52Промовирано

IZNAJMUVANJE - PRODAZBA koza boja bubica-bubici

**********IZNAJMUVANJE ZA SAMO 499 DENARI************* Najeftino i...


499 МКД
или предлог цена
Вчера 12:59Промовирано

OTKUP NA MOBILNI TELEFONI - MOBICOM

Vrsime otkup na NOVI I POLOVNI telefoni od ponovite modeli ... Isplat...


По Договор
или предлог цена
17 ное 08:36Промовирано

Se Prodava memory card 512gb EVO Select

Se Porodavaat 2 memory card 512gb EVO Select


55 €
или предлог цена
02 фев 16:04MMC memoriska karticka 1Tb za android iphone pc

Xiaomi 1Tb mmc novi memoriski karticki extra kvalitet, brzina, cena


1.000 МКД
или предлог цена
02 фев 12:12Memoriska Karticka Micro SDHC Card 16Gb class10 90Mb/s

Memoriska karticka 16 Gb Sony MicroSD Card (16GB/Class 10) w/ adap...


600 МКД
или предлог цена
31 јан 23:58Memory Stick PRO DUO Micro SD adapter

Memory Stick PRO DUO Micro SD adapter novo Moze da se koristi za psp,...


300 МКД
или предлог цена
31 јан 07:15USB 128 gb za IPHONE i ANDROID

Nov neotpakuvan so garancija, usb data transver za site telefoni a...


25 јан 12:09Nano memori karticka za huawei 256 giga

Se prodava nano memori karticka za huawei mate 20 pro


80 €
или предлог цена
20 јан 13:52Memoriska karticki

Се продаваат мемориски картички од 32 и 65 ГБ.


По Договор
или предлог цена
10 јан 13:03MEMORISKI KARTICKI SAMSUNG ORIGINAL NOVI NEOTPAKOVANI 32GB

Se prodaat novi memoriski karticki za mobilni telefoni i foto aparati...


1.400 МКД
или предлог цена
05 јан 08:22SD memory kartici - AKCIJA - SAMO 199 den - 128 Gb, 256 Gb

Мемориските картици иако се декларирани како 256 Gb или 200 Gb или 12...


04 јан 13:41Memory card Kodak micro SDXC UHS-I U3 V30 A1

Мемориската картичка е оригинална, со свој код којшто може да се изгр...


2.200 МКД
или предлог цена
23 дек 08:15SD card - 64 Gb - Class 10 - Micro -Memory - Меморија

Картиците се проверени. Декларираните вредности се проверени и се точ...


05 дек 13:58MMC memoriska karticka za android i iphone

Novi memoriski karticki 1tb Najgolema brzina


1.000 МКД
или предлог цена
04 дек 10:35(Оригинални) SAMSUNG мемориски картички од 32GB и 64GB

ГОЛЕМ ПОПУСТ!!!! ==================================== 100% ГАРАНЦИЈ...


499 МКД
или предлог цена
29 ное 14:11Prodavam adapter PCMCIA so Memori card 16gb, Mercedes W212

Prodavam PCMCIA za Mercedes W212., memoriskata e prodadena.


50 €
или предлог цена
28 ное 13:08SD card- 128 Gb -HIGH SPEED-Class 10-Micro Memory + adapteri

Мемориските картици иако се декларирани како 256 Gb или 200 Gb или 12...


26 дек 00:44Micro sd Card 128GB, 32GB, 16GB

prodavam novi micro sd karticki 16GB - 300den (prodadeni) 32GB - ...


600 МКД
или предлог цена
27 сеп 09:43Memory Card 32gb

Memoriska karticka Samsung 32gb nova!


29 јун 21:53ФЛЕШ МЕМОРИЈА - 64GB

🔴ФЛЕШ МЕМОРИЈА - 64GB 🔹Снимајте слики и видеа во Full HD (1080p)...


690 МКД
или предлог цена
16 јун 13:40Memoriska karticka 256 GB

Se prodava Lexar memoriska karticka so kapacitet od 256 GB so brzina ...


31 јан 22:44Memory Stick Pro Duo Adapter Micro SD Adapter

Prodavam Memory Stick Pro Duo Adapter Micro SD Adapter


07 дек 19:47KINGSTON MICRO SD

Prodavam kingston memoriski karticki od: 2gb- 180den 4gb-250den 8g...


180 МКД
или предлог цена
25 окт 13:34Sony M2 USB Adapter

Sony M2 USB Adapter moze i zaedno so Sony M2 4GB


200 МКД
или предлог цена
16 окт 10:16Memory Card

Micro SD karticka 16gb Malce koristen 10klasa


800 МКД
или предлог цена
21 фев 21:27SE PRODAVAT 2 MICRO SD CARTICI OD 1TB I 512GB

SE PRODAVA MICRO SD CRATICA -HUAWEI OD 1TB-2,5000-DENARI OD-512-GB-...


2.500 МКД
или предлог цена
26 јан 19:29Sandisk Ultra 32GB MicroSd - Nova!

Se prodava MicrSd kartica SANDISK 32GB. NOVA neodpakovana. Orginal a...


24 јан 15:45NOVA TF memoriska karticka 32gb

Мемориски картички 32GB капацитет (Class 10 speed U1), со TF во SD и ...


18 јан 23:59Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам