Цела Македонија
                   
1419 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dell Precision 3650 Tower

Продавам 2 парчиња на десктоп компјутери Dell Precision 3650 Tower но...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:24Промовирано

Dell Precision 3650 Tower

Продавам 2 парчиња на десктоп компјутери Dell Precision 3650 Tower но...


850 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:24hp all in one desktop intel i5- 6th- 23 q220nz-23inch

hp all in one desktop i5 6th- 23 q220nz-23inch, zaedno monitor i komp...


12.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 21:11Se prodava Desktop PC

CPU: Intel Core i3 Cpu 540 3.07 Ghz GPU:Nvidia Geforce GT 430 HDD...


140 €
или предлог цена
Вчера 20:13HP Compaq Elite 8300sff

Se prodava brendiran pc so licenciran windows, HP Compaq Elite 8300sf...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38Desktop PC

Se prodava desktop pc so windows 10 i sledni komponenti : MB : GA-H6...


7.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:38Kompjuter Gigabyte E8400, 4Gb RAM, 250Gb HD, Win10 Office

Prodavam kukiste od kompjuter komplet ispraven, detalno iscisten od p...


2.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:30Конфигурација за гејминг GAMING PC

➡️Куќиште - Cooler Master (има 2 големи вентилатора 1 напред 1 позади...


14.990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
18.000 МКД
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 19:18Gaming PC - AMD 1200 AF - RX 470 4GB - 16GB RAM - 250GB NVMe

NOVO Gaming Desktop PC !!! Delovite se pod Garancija od 1 do 5 god...


22.500 МКД
или предлог цена
Вчера 19:03Apple

Mozi da se vidi i proba vo sekoe vreme


7.500 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
8.000 €
Вчера 18:58Intel Gamer Intel I5 11400F up to 4.6GHz so gar. 2024g

Конфигурација INTEL GAMER PRIME {so garancija od setek do 08.07.2024...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:35Intel Gamer Intel I3 9100F so garan do 02.01.2023

Intel Gamer Intel I3 9100F 3.60GHz Конфигурација INTEL GAMER PRIME ...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:35AMD Ryzen™ 5 7600X nova gejmerska masina 4k

AMD Ryzen™ 5 7600X SAPPHIRE PULSE AMD RADEON RX 6700 XT ASUS TUF Ga...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 18:31Desktop Kukiste Intel i5-11400F_GeForce GTX 1060_16GB RAM...

Prodavam Desktop Kukiste So Slednava Konfiguracija: - Procesor: In...


34.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
35.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 17:23Odlicno socuvan kompjuter i3-8100, GTX 1060, 8GB RAM

Prodavam kompjuter star 4 godini, super socuvan, bez bilo kakvi fizi...


25.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:05Instalacija na windows/formatirajne na laptopi I kompjuteri

500 denari instalacija na windows I formatirajne 700 denari istite u...


500 €
или предлог цена
Вчера 17:03  НОВ ОГЛАС

Gaming PC Intel i5 10th, GTX1660S, 16GB DDR4, 500GB MVMe

Се продава Gaming PC со следниве спецификации: MB: Gigabyte H510M K ...


38.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 16:55  НОВ ОГЛАС

Intel dual core, kancelariski kompjuter

Cena 2500den fiksna! Intel pentium dual core 3gb ddr2 ram 250gb har...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:47  НОВ ОГЛАС

Brendiran HP kompjuter so I5 procesor

Specifikacii na kompjuterot I5 660 Gt610 1gb 4b ddr3 250gb hdd Cd r...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:28  НОВ ОГЛАС

HP Prodesk 600

Cpu- i7 4790 Ram- 16gb Ssd 256gb gigabyte Hdd 500gb wd Wind0ws 10 pro...


260 €
или предлог цена
Вчера 15:06Apple iMac 27-inch (Late 2014)

Vo odlicna sostojba so orginalni kabli, tastatura, maus i kutija i is...


750 €
или предлог цена
Вчера 14:20PC i5,Cerberus Geforce GTX 1050ti 4gb ddr5,Ram 8 GB

Se prodava PC kompjuter Intel I5,Cerberus Geforce GTX 1050 ti 4gb ddr...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:41Anhoch Goliath XD Pentium D 820 Dual Core 2.8 GHZ

Se prodava kompjuterska konfiguracija Anhoch XD. **** Vo paket odi...


2.799 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:15Продавам Комјутер AMD Dual core

Ispraven,koristen malce, kompjuter cpu amd dual core. ram 4gb . odice...


4.000 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:08Kompjuteri gamer i5 i7

SWISSHOP е место каде што можете да најдете голем асортиман на корист...


9.890 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00Gaming Acer Predator G3

CPU : Intel Core i7 4770 - 3.90 GHz. RAM : 8 GB Kingston HyperX. HDD...


230 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
250 €
Автокоманда / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop + HP KU-0316 tastatura nova

HP Compaq Elite 8300 SFF Desktop OS: Windows 11 (Licenciran) + Micr...


180 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 13:00AMD Gaming PC 16GB RAM, Ekstra cena

AMD Ryzen 5 2400g 3.9GHz 4 Cores/8 Processing Threads, with powerful ...


20.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Desktop Kompjuter so lcd Monitor 19"

Kompjuterot e raboten vo zabolekarska ordinacija, mnogu tivok I dost...


2.000 МКД
или предлог цена
- 43 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 12:54Super Gamer pc core i9 12900K nov

Se prodava NOV extrem brz i jak kompjuter WINDOWS 11 Pro intel core...


По Договор
или предлог цена
Вчера 12:53Kompjuter desktop

Kompjuterot e raboten vo zabolekarska ordinacija, mnogu tivok I dost...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:52  НОВ ОГЛАС

Prodavam CRT Monitori

Prodavam ispravni CRT monitori 17ki


300 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23Prodavam Desktop Kompjuteri

Prodavam komplet Desktop kompjuteri(Kukiste,LCD Monitor,tastatura,mau...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:23Gamer Kompjuter PC

Budget Gamer Intel i3 3220 Nvidia GT 720 Ram 4GB 240GB SSD 1TB ...


120 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
130 €
Вчера 12:21Kompjuter i3 PC

Lenovo kompjuter Procesor Intel i3 540 8GB Ram DDR3 250GB HDD Win...


65 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
75 €
Вчера 12:21Desktop Kompjuter LGA 775

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,smeneto termalna pasta,moze da se p...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07  НОВ ОГЛАС

Desktop Kompjuter HP 110

Kompjuterot e vo odlicna sostojba so originalno HP napojuvanje,moze p...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:05  НОВ ОГЛАС

DELL OPTIPLEX 360

Продавам совршен Dell Optiplex 360. Компјутерот е добар и работи брз...


4.800 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:40Se prodava desktop pc i5 4590s 8gb ram 1050 4gb 120gb ssd

M-board:Asus Z97-P Lga 1150 Cpu:I5 4590S 3.0Ghz Gpu:Nvidia GTX 1050...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:31Desktop Kompjuter LGA 1155

Kompjuterot e vo odlicna sostojba,smeneta termalna pasta,moze proba n...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 11:21  НОВ ОГЛАС

А320, Ryzen 1200AF, 16GB DDR4-2667, GTX 1660s, 480GB SSD

Продавам нови нискобуџетен гејминг компјутери со следнава конфигураци...


26.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Десктоп компјутери

Вчера 11:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам