Цела Македонија
                   
2925 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Macbook Pro 15" 16GB 2018 - Touchbar

Ima prostor za dogovor okolu cenata, ve molam samo seriozni ponudi.


1.200 €
или предлог цена
02 окт 13:12Промовирано

Asus ZenBook Pro UX580GE

Продавам лаптоп Asus ZenBook Pro UX580GE. Intel i7 8750H 6C/12T 1...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:31Dell XPS 9500

Продавам нов некористен премиум лаптоп Dell XPS 9500. Intel i5 103...


1.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 15:31prodavam apple imac 21.5 moze zamena za laptop apple,lenovo

prodavam apple imac 21.5 moze zamena za laptop prednost appleili leno...


250 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 14:53komplet delovi hp 250 g6

komplet delovi hp 250 g6 plastikite se malku osteteni od pad 1500den ...


1 €
или предлог цена
Денес 14:52ASUS U56E; i5 procesor 8gb RAM & 250gb SSD

Se prodava ASUS U56E i5-2430M Notebook 39.6 cm (15.6") HD Intel® Core...


150 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
160 €
Денес 14:14ASUS ZEPHE

Processor AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 2...


90.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Lenovo Legion 5 Pro 2021 16''

Super zacuvan sleduva so windows 11 home. Specs: Model: 16ACH6H 16"...


1.100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 13:00Laptop HP i3 10th gen SSD nvme mx110 FullHD

Лаптопот е во беспрекорна состојба. Без никаква гребнатинка. Доаѓа со...


14.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Лаптоп компјутери

Денес 12:57Se Prodava Laptop Apple Macbook Pro

Лаптопот е сочуван со полнач иде 2.2Ghz Quad Core i7 16GB Ram DDR3...


29.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
30.000 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:56Se Prodava Lenovo ideapad 3

Лаптопот е екстра сочуван Intel Core i5-10210U CPU@ 1.60GHZ 2.11GHZ ...


18.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
18.500 МКД
Ѓорче Петров / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:56laptop Asus i7-2.5ghz.-4th.-16gb.ram.250gb.ssd

laptop Asus i7-2.5ghz.-4th.-16gb.ram.250gb.ssd.model.N550J.--15,6inch...


250 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
270 €
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 12:51Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
Денес 12:49  НОВ ОГЛАС

Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
Денес 12:41Dell E7450

Dell LATITUDE E 7250 Intel Core i5 5300 Clock Speed : 2.40 GHz Ram...


250 €
или предлог цена
Денес 11:56Se prodava Laptop

Laptopot e vo top sostojba


150 €
или предлог цена
Денес 11:55HDD IDE PATA 80GB

HDD IDE PATA 80GB TESTIRAN 100% ISPRAVNI.


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:51HP 250 G6 NA DELOVI

DELOVI ZA HP 250 G6 SE STO VI TREBA PLASTIKI,TASTATURA,EKRAN, BATERIJ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:51HP 250 G5 PLOCA I3 5005U CPU

HP 250 G5 PLOCA SO I3 5005 CPU VO ODLICNA SOSTOJBA.


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:51LENOVO IDEAPAD 3 15IML05 NA DELOVI

LENOVO IDEAPAD 3 15 IML05 NA DELOVI,PLOCA SKORO NOVA,PLASTIKI,FLETOVI...


1 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:50Popravka na skrseni laptopi dtm computers

Vrsime popravka na laptopi od sekakov vid na mehanicko ostetuvanje..


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:50D.T.M COMPUTERS - SERVIS ZA LAPTOPI,MONITORI,KOMPJUTERI

Д.Т.М КОМПЈУТЕРИ врши поправка на сите брендови на лаптопи. Поправка ...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:50EKRANI ZA LAPTOPI---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led

Ekrani za laptopi---15.6ccfl,15.6led,15.6 slim led,14.0led,14.1slim l...


1 МКД
или предлог цена
Бутел / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:50Acer Aspire V5-431 14-inch PRODAVAM nk

Prodavam Acer Aspire V5-431 14-inch.Odlicno socuvan kako nov,mnogu ma...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:26HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra

HP ProBook,4GbRam,500Hdd,I5Procesor,Baterija dobra


6.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:25Maxdata M-Book Core i5

Maxdata M-Book X300V Core i5 3337U 8GB ram SSD 128GB 14 inch Uve...


120 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21Hp EliteBook Core i5 16GB ram TouchScreen

EliteBook 850 Core i5 5300U 2.3GHz 16GB ram SSD 128GB 15.6 FullHD...


240 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21Hp EliteBook 830 G3 TouchScreen

intel Core i5 vPro 6300U 8GB ram ssd 128GB 15.6 FullHD TouchScreen...


260 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
290 €
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21Hp Core i5 7th gen

HP Notebook - 15-ay147nz Core i5 7200U 2.5GHz 8GB ram ddr4 256GB ...


210 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 11:21HP Pavilion dv6

Laptopot e so i7 procesor,8GB ram 500 gb hdd,baterija slaba


150 €
или предлог цена
Денес 11:07Acer TravelMate 5742

Karakteristiki procesor i5 -460M na 2.53 ghz 4GB DDR3 Memory 1 ...


130 €
или предлог цена
Денес 11:07MacBook Air 2017 13inc, corI5 PRODAVAM

Prodavam Macbook air 2017 odlicno socuvan , bez nijedna grepka ili os...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:52LAPTOP BELINEA 15.4 INCI,CORE 2 DUO,3GB RAM,320GB HDD

PRODAVAM LAPTOP BELINEA EKRAN 15.4 INCI 1680X1050 REZOLUCIJA,CORE 2 D...


3.800 МКД
или предлог цена
Денес 10:49  НОВ ОГЛАС

DELL STUDIO 17 INCI FULL HD,4GB RAM,CORE 2 DUO

PRODAVAM LAPTOP DELL STUDIO 17.1 INCI EKRAN FULL HD REZOLUCIJA,CORE 2...


4.200 МКД
или предлог цена
Денес 10:43  НОВ ОГЛАС

Laptop HP 250 G6 I3

Laptopot e vo odlichna sostojba so Nov SSD super brz laptop so bateri...


14.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:42Mac Book Pro i7 oshteten display

Mac book pro retina mid 2015 so odlichna konfiguracija, desnata stran...


380 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:42Laptop Dell i5-7200

Laptopot e vo odlichna sostojba nadrgarden so Nov SSD za da bide pobr...


12.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:42lap top compact p4

Compaq 515 Amd Septron 2.1GHz 250GB hdd 2GB ram 3usb,mrezna.card...


3.500 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:32Se prodava nov kompjuter Dell Vostro

Se prodava nov-nekoristen kompjuter Dell Vostro 3515,15.6" FullHD, Ry...


27.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Лаптоп компјутери

Денес 10:16OTKUP NA LAPTOPI

Vrshime OTKUP na ponovi modeli na laptopi novi i polovni dell,sams...


500 €
или предлог цена
Денес 10:11HP 250,4GB RAM,500GB HDD,BATERIJA 3 CASA,SUPER SOCUVAN

Hp 250 laptop,intel.dual cpu so l3 kesh 4gb ddr3 1600mhz ram 500gb ...


5.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:08  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 74

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам