Подкатегорија:
                   
256 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Foxconn A76GMV

Prodavam komplet maticna ploca so procesor amd, ram ddr3, cd rom i ku...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:40  НОВ ОГЛАС

MSI G41M-P26 + 8GB DDR3 1333MHz + Intel E8400 3.0 GHz

Исправно комбо: Матична плоча: MSI G41M-P26 Рам: 8GB DDR3 1333 MH...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:26  НОВ ОГЛАС

FM2+ KOMBINACIJA

Матична- MSI A68HM-E33 V2 Процесор- APU A8 7600(значи има вградена г...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:21LGA 775 KOMBINACIJA

Матична: Intel DQ45CB (графичка на плоча INTEL GMA 4500) Процесор:CO...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 08:20Maticna Gigabyte X570 GAMING X

Prodavam Maticna: Gigabyte X570 GAMING X


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 06:46GIGABYTE GA-H270-HD3 (rev. 1.0)

Supports 7th/ 6th Generation Intel® Core™ Processors Dual Channel No...


4.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
5.000 МКД
Вчера 06:45Combo Maticna ploca ASUS P5Q TURBO + Xeon X5450

Comboto e celosno ispravno i raboti bez nikakov problem, odlicni per...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:10Ploca Gigabyte GA-P35 DS3L, Q8300 2.50ghz CPU i 4gb RAM

Delovite se celosno ispravni i moze da se proverat pred kupuvanje. La...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:10NOVA MATICNA AMD ASUS B450 GAMING

Nova maticna: ASUS ROG STRIX B450F GAMING ll AMD AM4 Socket for AMD R...


5.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:59Maticna + procesor

Prodavam combo komplet maticna + procesor 1. Maticna: Asus P8H61 2....


3.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 15:48Maticni ploci za minig rigovi.

Se prodavaat maticni ploci so 8 slota za minig. Sleduvaat komplet so...


100 €
или предлог цена
25 сеп 12:41Gigabyte GA-G31M-ES2L + CPU Q6600 + 4 GB RAM

Se prodava maticnata ploca LGA 775 komplet so uredite: Gigabyte GA-...


4.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 11:58ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


4.999 МКД
или предлог цена
24 сеп 13:11GIGABYTE Z270 K3

Se prodava ploca gigabyte z270 k3 plcata ne e mnogu koristena i e ce...


24 сеп 11:33ASRock A320M-HDV AM4 + AMD Athlon™ 200GE Processor

ASRock A320M-HDV AM4 AMD Promontory A320 SATA 6Gb/s USB 3.1 HDMI Micr...


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 07:40Матична Плоча Asrock AD425PV3

Се продава матична плоча Asrock AD425PV3 со интегриран Intel Atom D42...


1 МКД
или предлог цена
23 сеп 20:22ASRock Wolfdale1333-GLAN/M LGA 775

MB - ASRock Wolfdale1333-GLAN/M Cpu - intel celeron 2.66ghz Ram - ...


1.200 МКД
или предлог цена
22 сеп 00:55MB: A68HM-K +AMD A4 7300 + 4GB RAM DDR 1600MHZ

Се продаваат матицна процесор рам меморија:ж MB; MB: A68HM-K ку...


3.000 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
3.500 МКД
21 сеп 21:53MSI G41M-P26 (DDR3) + Intel Quad Q8400

Матична плоча: MSI G41M-P26 (DDR3) Процесор: Четворојадрен Intel Q84...


1.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:03MSI G41M-P26 (DDR3) Socket 775

Исправна матична плоча во целост MSI G41M-P26 (DDR3), вклучително и л...


1.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 14:001155 soket ploca so procesor I5

so 4 gb memorija ,i5 2310


4.500 МКД
или предлог цена
21 сеп 09:19Foxconn A6VMX AMD 6000+ 3.0GHz + 4GB RAM

MB - Foxconn A6VMX AM2 AM3 DDR2 PCI-e SATA2 1400denari CPU - AMD At...


2.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 02:58ASUS M2N68-AM SE2

MB - ASUS M2N68-AM SE2 https://www.asus.com/supportonly/M2N68AM_SE2/...


1.200 МКД
или предлог цена
21 сеп 02:36ASUS P5G-MX DDR2 /LGA 775

Maticna ploca ASUS P5G-MX LGA 775 Cpu intel pentium e2180 dual cor...


900 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.200 МКД
21 сеп 00:25ASrock G41M-VS3 DDR3 / LGA775

https://www.asrock.com/mb/intel/g41m-vs3/ Maticna ploca ASrock G41M...


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:45MSI G41M-P26 DDR3 LGA775

MSI MS-7592 G41M-P26 Motherboard LGA 775 DDR3 Intel G41 Odlicno socu...


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 16:22Mcp61pm-gm cpu amd x2 215 4Gb

Ispravna maticna ploca so procesor amd x2 215 2.70ghz dual core i ram...


1.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:50Asus M4A78LT-M LE

Prodavam nova maticna ploca Asus M4A78LT-M LE AM3 070224141


2.500 МКД
или предлог цена
20 сеп 15:37Foxconn A74ML-K AM2+/AM3 DDR2

Foxconn A74ML-K = 1200denari (unlock core) Cpu AMD Phenom X3 8400 = ...


1.200 МКД
или предлог цена
19 сеп 02:04Foxconn G31MXP LGA775 DDR2

Ispravna maticna ploca Foxconn G31MXP CPU Support Intel Core2 Quad...


800 МКД
или предлог цена
19 сеп 01:39Prodavam nova Gigabyte H310m M.2 2.0 Intel 1151

Prodavam nova Gigabyte H310m M.2 2.0 Intel 1151


3.000 €
или предлог цена
18 сеп 15:04ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


4.999 МКД
или предлог цена
18 сеп 12:41Maticni ploci LGA775/1155 DDR2 DDR3

FOXCONN PC 945GZ7MC-KS2H rev 1.1 DDR2 /1200 denari Asrock Wolfdale...


1.200 МКД
или предлог цена
17 сеп 23:23ASRock Z77 Extreme6

Се продава матична плоча како на сликите, сочувана, во одлична состој...


4.999 МКД
или предлог цена
17 сеп 13:31Матична ASRock N68C-S UCC со процесор, РАМ и напојување

Се продава матична ASRock N68C-S UCC заедно со процесор AMD Athlon II...


2.000 МКД
или предлог цена
17 сеп 12:31Maticna ploca lga775 ddr3 i cpu core2duo e7500 + cooler

Prodavam maticna ploca fujitsu lga 775 so procesor core2duo e7500 i m...


1.200 МКД
или предлог цена
17 сеп 08:57i7 8700k asus z390p HITNO I7 Gaming

I7 8700k Asus Z390p se prodavat hitno


340 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
380 €
16 сеп 23:15Maticna n68s3 ddr3 so phenom x2 250 + gratis

Asrock n68 s3 ddr3 so amd x2 250 so gratis napojuvanje kukiste i Hard...


1.500 МКД
или предлог цена
16 сеп 19:39Nova Asrock h81 Pro Btc so nov procesor i ram memorija

Se prodava nova nekoristena maticna Asrock h81 pro btc kombo.


7.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
9.000 МКД
16 сеп 01:55Maticni ploci lga775 am2 am2 am3

Kompletno ispravni ploci za desktop pc Lga 775 945chipset cpu celer...


По Договор
или предлог цена
16 сеп 01:25Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам