Подкатегорија:
                   
618 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Monitor Dell PH2422

FULL HD Монитори на продажба, нови, некористени, купени од Анхоч, ори...


9.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Ryzen 9 3900X + ASUS PRIME X570-PRO + Liquid ML240L RGB 2.0

Останати уште: CPU: Ryzen 9 3900X - без гаранција 18.000 Case: ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:59AMD Ryzen 5 3600 2год гаранција Сетек

Продавам Ryzen 5 3600 купен 2021 мај од Сетек. Доаѓа со кутија и куле...


8.999 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
10.000 МКД
Вчера 17:20I7-6700T

e prodava procesor i7-3770 2.80ghz (LGA1151) vo odlicna za poveke inf...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39  НОВ ОГЛАС

I5-3570k

e prodava procesor i5-3570k 3.40ghz 4cores 4threads (LGA1155) vo odli...


Вчера 14:38  НОВ ОГЛАС

I7-3770

Se prodava procesor i7-3770 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1155) vo odli...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:36  НОВ ОГЛАС

I7-2600

Se prodava procesor i7-2600 3.40ghz 4cores 8threads (LGA1155) vo odli...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:33  НОВ ОГЛАС

I5-4570

Se prodava procesor i5-4570 3.20ghz 4cores 4threads vo odlicna sostoj...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:31  НОВ ОГЛАС

Nov CPU i5-11600KF so KULER RGB

Intel core i5-11600KF Nov vo kutija Cooler Artic i35 RGB https://ark...


13.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:12Prodavam AMD Ryzen 5 2600

Prodavam procesor AMD Ryzen 5 2600, zaedno so kutija i fabricki kuler...


6.000 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.500 МКД
Вчера 13:18Ryzen 7 2700X

Се продава процесор AMD Ryzen 7 2700X користен.


9.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
9.500 МКД
Вчера 13:03AMD Ryzen 5 5600X АМ4

Се продава процесор Ryzen 5 5600X АМ4 без Cooler Под гаранција до ...


12.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
12.500 МКД
Вчера 10:52Intel I3 3220 3.30 GHZ socket LGA 1155 kuler

Intel I3 3220 3.30 GHZ socket LGA 1155 kuler


Вчера 05:40razlicni spliteri za coleri,fanovi

Novi spliteri za fanovi slika 1 400 denari slika 2 500 denari s...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 01:33AMD FX-8320, Gigabyte GA-970A-DS3P, 16 GB RAM 1866

Se prodava procesor,kuler, maticna plocha i dve plochki ram 2x8gb ddr...


8.500 МКД
или предлог цена
23 јун 23:05AMD Ryzen™ 5 1600 (AF)

Se prodava AMD Ryzen™ 5 1600 (AF) 12nm verzija isti model kako AMD Ry...


23 јун 18:02Procesor Intel Core i5-3470 3.2ghz CPU

Se prodava procesor Intel Core i5-3470 3.2ghz CPU, koj ne e nikogas k...


23 јун 17:252 procesori i3 3120 3.20Ghz

2 komada procesori i3 3120 Ghz Vo super sostojba Komada po 1200den...


1.200 МКД
или предлог цена
23 јун 12:14Продавам процесор CPU AMD Ryzen 3 3100

Процесорот е купен на ново на 24.12.2020 г. се уште под гаранција, во...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
23 јун 08:10Cooler Master MASTERAIR MA620P

Kupen od Setec Cooler Master MASTERAIR MA620P ; https://setec.mk...


По Договор
или предлог цена
22 јун 20:26Processor I7 , i5 Intel

Prodavam extra socuvani procesori, modeli : -I7 8700 Intel 8000 den ...


По Договор
или предлог цена
22 јун 09:08i5 4460

i5 4460 so stock cooler 070825405


21 јун 18:47AMD Ryzen 7 5800x —NOV—

Се продава нов процесор Ryzen 7 5800x,потполно нов воопшто не користе...


21 јун 15:44i3 7100 7th

Moze i kargo


3.490 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
3.990 МКД
21 јун 14:56Procesori Intel® Core™ Gen-6,7,8

1) Intel® Core™ i5-6500 @ 3.10GHz-3500Den Dostapni x 2 2) Intel® Cor...


3.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
3.800 МКД
21 јун 14:18Procesor Intel i9-11900 2.5 GHz up to 5.2 GHz

Procesor Intel i9-11900 2.5 GHz up to 5.2 GHz , nov neotpakuvan. Info...


350 €
или предлог цена
21 јун 13:32Ryzen 5 3600 BOX

Se prodava procesorot od naslovot, vo odlicna sostojba, koristen bez ...


9.000 МКД
или предлог цена
21 јун 11:20Intel Xeon Procesor E3-1220 v2 CPU = i7 2600

ntelXeon Processor E3-1220 v2. 8M Cache, 3.10 GHz . Socket : Ivy br...


21 јун 08:40Intel i3-10100F 3.6Ghz Procesor

Се продава Intel i3-10100F LGA 1200, купен од DDStore и е под гаранци...


4.300 МКД
или предлог цена
20 јун 16:46Ryzen 5 3600 BOX + MSI B350 Tomahawk

Se prodavaat procesorot i plochata od naslov. Komponentite se vo odli...


12.900 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
13.500 МКД
20 јун 14:39Ryzen 3800x + b450 MSI tomahawk max II

Se prodava procesor amd ryzen 7 3800x so wraith prism kuler, i maticn...


20 јун 10:05AMD Athlon 64 X2 4800+

Processor + Kuler -500 Denari AMD Athlon 64 X2 4800+ 2.5GHz Dual Co...


500 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
800 МКД
20 јун 02:49Intel Core i3-9100F 4.2 GHz + Maticna

Intel Core i3-9100F 4.2 GHz Gigabyte B365 maticna Solidna Forma ...


20 јун 02:49Ryzen 5 2600x

AMD Ryzen™ 5 2600X # of CPU Cores: 6 # of Threads: 12 Base Clock...


20 јун 02:49AMD Ryzen 3900x BOX

AMD Ryzen 3900x BOX -ЕКСТРА ЦЕНА Неотпакуван на Фактура


25.300 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
25.800 МКД
19 јун 16:42INTEL PROCESORI

Intel® Core™ i5-4570 @ 3.20GHz-Cena 2500Den Dostapni 4 -Intel® Core™ ...


1.100 МКД
или предлог цена
19 јун 15:15Procesor i3 6100 i kuler

Prodavam procesor i3 6100 so original kuler


3.000 МКД
или предлог цена
18 јун 12:54HDD NVME SSD CPU RYZEN 5600X 5800X i7 i9 B550 B560 X570

# 1. HDD WD GREEN 500MB - 790ден (1 г. гар) # 2. HDD TOSHIBA\WD 1TB ...


7.900 МКД
или предлог цена
18 јун 10:46Core i5 7600k LGA 1151

Se prodava procesor Intel Core i5 7600k LGA 1151 up to 4.2Ghz. Cena ...


10.000 МКД
или предлог цена
18 јун 08:39i5 9600KF

процесорот е без маана цена 9000 денари.


9.000 МКД
или предлог цена
17 јун 21:40Intel Pentium E2200

Procesor Intel Pentium E2200 ispraven, vo odlicna sostojba.


400 МКД
или предлог цена
17 јун 19:45Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам