Подкатегорија:
                   
580 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.750 €
Денес 13:27Промовирано

Prodavam memorii

prodavam memorii kako na slikata, testirani ispravni


1 €
или предлог цена
Денес 14:59RAM 4GB 8GB DDR4 DDR3 ADATA SAMSUNG memorija меморија

Нови RAM мемории за ПЦ (Desktop) со 3/ 5 години гаранција (фирма). ...


850 МКД
или предлог цена
Денес 13:06DDR 3 1600mz CL9 Desktop memorija

Patriot VIPER 8GB kit 2x4GB DDR3 1600mhz PV38G160C9KBL DIMM GAMING RA...


1.200 МКД
или предлог цена
Денес 00:37ADATA Laptop Ram memory 4GB DDR3 L

Продавам нова Ram меморија за лаптоп 4GB DDR3 L 1.35V 1600 MHz, не...


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:29Ram Ddr3 1333mhz Apacer 4Gb

Se Prodava Ram Ddr3 1333mhz Apacer 4Gb Cena 500den Fix !


500 €
или предлог цена
Вчера 13:26RAM 2x2GB DDR3 Kingston za desktop

Продавам комплетно исправна меморија за десктоп. Цена за двете плочки...


700 МКД
или предлог цена
03 окт 20:11G.SKILL Ripjaws V Series 2x32GB 3200Mhz

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 32GB na 3200MHz kompletno ispravni ...


15.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:57G.SKILL Ripjaws V Series 2x16GB

2 ram plocki G.SKILL Ripjaws V po 16GB na 3200MHz


7.500 МКД
или предлог цена
03 окт 15:57DDR 4 ram memorija 4GB za laptop

Se prodava ram memorija za laptop 4gb na 2400Mhz ili zamenuvam za dd...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 15:06Memorii za Desktop DIMM 4GB, 8GB DDR3

4GB Mix Modeli 6500den Dostapni x8 8GB Mix Modeli 1550den Prodadeni ...


650 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
700 МКД
03 окт 14:04RAM DDR3 4GB DIMM

10 moduli po 4 gb ddr3 4gb


20 €
или предлог цена
03 окт 11:18DDR3 4GB na 1600 nova memorija

Ram memorija za Desktop 4GB DDR 3 na 1600 MHZ potpolno nova neupotre...


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:26RAM меморија 2x2GB DDR3 1060Mhz

RAM меморија 2x2GB DDR3 1060Mhz - 1000 денари двете


1.000 МКД
или предлог цена
03 окт 01:16Ram Ddr2 1 gb 667

Ispravna sostojba


800 МКД
или предлог цена
03 окт 01:0316GB DDR4 GEIL

Ram GEIL DDR4 16GB, kupen vo anhoch koristen nekolku meseci poveke i...


2.200 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
2.500 МКД
02 окт 22:38RAM меморија KINGSTON 8GB DDR3

Продавам RAM меморија KINGSTON 8GB DDR3 за компјутер


1.800 МКД
или предлог цена
02 окт 19:29Se prodavaat DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
02 окт 14:4816 GB DDR4 RAM Corsair VENGEANCE 2666 MHz

16 GB DDR4 Corsair VENGEANCE LPX CMK64GX4M4A2666C16 Memory Se...


4.000 МКД
или предлог цена
02 окт 13:57HyperX Furry ddr4 8GB 2133mhz

Исправен рам


1.650 МКД
или предлог цена
02 окт 11:22PRODAVAM Kingston SODIMM RAM 4GB DDR4 2400MHz.

INFORMACII ISKLUCIVO NA TEL. : 071 345 968.


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 18:14KINGSTON Value RAM 4GB x2 DDR3

Se prodavaat 2 RAM moduli od po 4GB. Super socuvani, no se prodavaat ...


1.200 МКД
или предлог цена
01 окт 18:14Ram memorija DDR3 8gb 1600MHz GLOWAY

Se prodava ram memorija DDR3 8gb 1600MHz, plockata e vo perfektna sos...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 17:26SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP EKSTRA CEN

SE PRODAVAAT RAM MEMORII ZA KOMPJUTER I ZA LAPTOP TESTIRANI TESTIRANI...


1 МКД
или предлог цена
01 окт 17:15SERVERSKI RAM 8GB DDR3 2Rx4 10600R

8GB DDR3 2Rx4 10600R-09-11-E2-P2 1500 den 2 za 2500 den prakjam po ...


990 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.190 МКД
01 окт 14:27DDR3 1600MHz KINGSTON

Продавам 2 парчиња од по 4гига Кингстон рам ддр3 на 1600мега херци. 8...


800 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
850 МКД
01 окт 14:20Se prodavaat novi ram memorii

Se prodavaat novi ram memorii vo kutii Geil ddr4 pc4-21330 4 giga -4...


1 €
или предлог цена
01 окт 13:16Kingston HyperX 8GB DDR4-2400 CL15

Cenata e fiksna Da ne mi se javuvate za cenata 1 стик (8GB) DDR...


1.700 МКД
или предлог цена
01 окт 12:01DDR 3 RAM MEMORIJA

Se prodava ispravna ram memorija. 2x Hyindai 1600 mhz 2 gb. Moze p...


1.200 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
1.600 МКД
01 окт 10:11Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600

Исправен рам Hynix, Kingston 4GB DDR3 1600 800 ден. парче или 8...


800 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Рам мемории 2GB DDR2 800MHz

Исправни рам мемории PlexHD 2GB DDR2 800MHz


300 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Samsung RAM 4GB DDR3L 1600MHz za Laptop

✅ RAM Мемории од по 4GB DDR3L 1600MHz за лаптоп. 🔴 Само уште една...


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 03:13prodavam ddr 3 ram od 4g.

memoriite se testirani vo ispravna sostojba na 1333 i 1600


По Договор
или предлог цена
30 сеп 23:12Ram dd4 4gb i drugi delovi

Ram dd4 4gb Hdd 1 tb Ryzeri 6 kompleta Nov kuler po greska zemen


По Договор
или предлог цена
30 сеп 21:30DDR2,DDR3 I DDR4 RAM memorii

3x1 gb DDR2 --600 den 4x2 gb DDR2 G.SKILL 1066 Mhz --2500 den 2x4 g...


800 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:02Novi ram memorii za laptop 2 x 4GB DDR3 Samsung

Memoriite se novi, izvadeni se vednas po kupuvanjeto na laptopot, por...


2.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:58RAM Memorii za Laptop 8GB PC-4 2666MHZ

Prodavam 5 parcinja novi DDR4 moduli RAM za laptop: KVR26S19S8/8 8G...


1.400 МКД
или предлог цена
30 сеп 12:31RAM HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800 800MHz

prodavam cetri plocki HP po 2 gb ddr3 (4x2gb ddr3) PC3 12800(800MHz) ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
30 сеп 09:39MEMORIJA DDR2 2GB NOVI

Ekstra cena za DDR2 2GB MEMORIJA , NOVI (imam pogolema zaliha) ima...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 06:27DDR4 RAM Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


3.100 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
3.150 МКД
30 сеп 01:51RAM DDR4 Memorija 16gb 3200MHz

Prodavam novi ram memorii ddr4 3200 MHz 4x16GB, mozhe i zamena so moj...


3.300 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.400 МКД
30 сеп 01:46Страна 1 од 15

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам