Подкатегорија:
                   
793 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Samsung Curved Widescreen Monitor 34''

Se prodava monitor koristen eden mesec. Kupen od NEPTUN 93,000 denar...


32.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 14:04Промовирано

Se prodavaat graficki 3070Ti

4 x msi gaming trio x 3070ti - 460e - lokalna garancija preostanata u...


460 €
или предлог цена
Вчера 19:50MSI GeForce 2080TI Gaming X Trio Founders Edition

Grafickata e so uste 1 godina garancija, kupena od Anhoch okolu 76.00...


Вчера 19:13MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6

MSI GeForce RTX 3070 Ti GAMING X TRIO 8GB GDDR6X Grafickata e stav...


730 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
59.000 €
Вчера 19:13Gigabyte amd radeon rx 6600 eagle

Ова е моќна графичка картичка за игри од Gigabyte. За поврзување кори...


18.000 МКД
или предлог цена
- 22 % Попуст
23.000 МКД
Вчера 18:55ZOTAC GEFORCE GTX 1070 Ti MINI

Se prodava Zotac GeForce GTX 1070 Ti Mini. Grafickata e vo odlicna so...


13.300 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
14.800 МКД
Вчера 18:40se prodava GTX 1050 2GB

ja prodavam zatoa sto kupuvam nova graficka so 8 GB=pomocna karta,,,a...


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Вчера 16:31RX 6600 XT SAPPHIRE PULSE AMD Radeon

kartata e skoro nova kupena 2022 podlezi na garancija kupena e 45 i...


Вчера 16:10Media Combo III Capture card

InnoDV MEDIA COMBO III Capture card Firewire, DV, S-Video input. ...


Вчера 15:32GeForce® GTX 1060 WINDFORCE OC 3G

Se prodava super zacuvana 1060 3gb graficka, koristena za igranje, se...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:09  НОВ ОГЛАС

6X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB

Се продаваат 6X Sapphire Nitro Radeon RX570 4GB. Во одлична состојба....


600 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
700 €
Вчера 14:52AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5

Продавам графичка картичка AMD RADEON R9 290 4GB GDDR5. Графичката е ...


5.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:57Asrock RX 6800 16 gb pod garncija

asrock rx 6800 16 gb phantom gaming Oc pod garancija do dekemvri mal...


Вчера 13:11  НОВ ОГЛАС

SE prodavaat 1050 4gb...1070 8gb...rx 580 8gb

Asus 1050 ti 4gb odlicna graficka nema potreba od dodatno napojuvanje...


Вчера 13:00RX 580 8GB

Se prodava rx 580 8gb.Grafickata e maksimalno zacuvana i nema nikakov...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Вчера 13:00Zotac Gaming RTX 3070 Ti Trinity

Prodavam Rtx 3070 ti trinity, kupena od stranstvo, koristena edna god...


38.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
40.000 МКД
Вчера 12:14Sapphire Nitro Fans Ventilatori Cooler Fan

Prodava novi kuleri za saphire nitro graficki


350 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
400 МКД
Вчера 11:57NVIDIA Quadro M4000 8 GB DDR5

Идеална за обработка на слики ( adobe, CAD) и видеа(3D). Графичката е...


17.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
18.000 МКД
Вчера 11:43Radeon HD5850 1GB DDR5

Картичката е исчистена, промената термална паста на процесорот и терм...


2.300 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 11:426800 XT Red Devil

Продавам 6800XT Red Devil нови неотпакувани со гаранција од домашна ф...


1.000 €
или предлог цена
Вчера 10:01MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio Edition под гаранција

Продавам графичка карта nVidia MSI GeForce RTX 3060Ti Gaming X Trio E...


23.599 МКД
или предлог цена
- 2 % Попуст
23.999 МКД
Вчера 09:19ASUS STRIX GTX 970 OC

Se prodava dobro socuvana graficka Asus Strix 970, koristena samo za ...


Вчера 09:14GTX 1080ti 11gb rog strix

Grafickata e vo odlicna sostojba ne diga temp povekje od 65c si rabot...


16.000 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
16.500 МКД
Вчера 09:05MSI TWIN FROZR GTX 750 TI 2GB DDR5

SE PRODAVA GRAFICKATA OD NASLOVOT OD PRV SOPSTVENIK.SMENETA E TERMALN...


Вчера 08:19Graficki pci 128/256mb

Ispravni graficki za staticen pc 400denari komad Stefan Dracevo 07...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 02:32Graficka Gigabyte GT630 2GB 128bits

Odlicno socuvana graficka bez mana Moze i moja montaza Stefan Dra...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 00:33GeForce GTX 1080 Ti Founders Edition

Se prodava 1080ti FE, mnogu malku koristena isklucivo za igranje, bez...


300 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
18.000 €
25 сеп 22:16Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT

Prodavam Mining rig 6 x SAPPHIRE RX 5700XT, kotisten edna godina. Cen...


2.500 €
или предлог цена
25 сеп 20:53Ati sapphire Hd5670 1gb hdmi dvi vga

Graficka ati sapphire hd5670 so 1 gddr3 , so dmvi vga dvi , odlicna i...


1.500 МКД
или предлог цена
25 сеп 20:36Graficka kartica Radeon 6450 so 1Gb

Se prodava graficka kartica Radeon 6450 so 1Gb


1.200 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
1.500 МКД
25 сеп 19:19Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6

Zotac Gaming Geforce RTX 3050 Twin Edge OC, 8GB GDDR6, купена пред 1 ...


15.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 18:19Point Of View GTX 750 Ti 2GB

Se prodava GTX 750Ti 2GB DDR5 vo odlicna sostojba. Koristena pretezno...


3.500 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
4.000 МКД
25 сеп 17:41SAPPHIRE NITRO+ RX VEGA 56

Se prodava Sapphire NITRO+ Radeon RX VEGA 56. Grafickata e vo odlicna...


15.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
16.300 МКД
25 сеп 17:01Nvidia quadro P4000, CAD

Prodavam profesionalna kartica za CAD softver Nvidia quadro p4000 8gb...


500 €
или предлог цена
25 сеп 16:52RIG 6xRx580

Prodavam rig so rx580 1500euro,,, kompletno ispraven edna godina kori...


1.500 €
или предлог цена
25 сеп 16:51GRAFICKA ASUS STRIX GTX 1050 TI 4GB

Prodavam graficka karta Asus GTX 1050ti 4GB vo odlicna sostojba koris...


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
25 сеп 16:33NVIDIA RTX A2000 12GB

Nova moze da se prati i po kargo


25 сеп 16:26ZOTAC AMP HOLO 3070

во одлична состојба, со истечена гаранција, може замена за подобра со...


25 сеп 15:48Nvidia Geforce 3080 EVGA FTW3 Ultra 10GB

https://www.evga.com/products/product.aspx?pn=10G-P5-3897-KL Kupen...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
25 сеп 15:16GT710 2GB-KAKO NOVA

ISPRAVNA KORISTENA EDNA GODINA ZA GAMING


25 сеп 14:57Gtx 1660 storm x 6gb so garancija

Prodavam graficka gtx 1660 ti storm x 6 gb vo setek kupena so garanci...


14.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 13:43Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам