Подкатегорија:
                   
446 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

60 komada LED Monitori Gaming 22, 24 inci Novi modeli.Evtino

Se prodavaat LCD i LED monitori. od 22 i 24 inci. Monitorite se ak...


2.590 МКД
или предлог цена
- 35 % Попуст
3.990 МКД
Денес 12:19Промовирано

Bluetooth Слушалки SONY WH 1000 XM3

Се продават Sony XM3 Bluetooth. Користени се минимално, купени 14000д...


Вчера 14:47НОВ ОГЛАС
Промовирано

M.2 SATA 512GB SP

Se prodava nov neotpakuvan M.2 SATA 512GB Silicon Power SP512GBSS3A55...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 14:09Interni i Eksterni hard diskovi 4TB/6TB

Prodavam polovni interni i eksterni hard diskovi, koristeni okolu 3me...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:05  НОВ ОГЛАС

NVMe SSD Toshiba THNSF5256GPUK 256GB

DOSTAPNA KOLICINA-- x 19 -Site se vo ispravna sostojba i bez poja...


1.350 МКД
или предлог цена
Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

HARD DISC NOV 1 TB. WESTERN DIGITAL EVTINO

EESTERN DIGITAL NOV HARD DISC 1TB.NOV EVTINO


20 €
или предлог цена
Вчера 21:57Hdd 10 tb i 6tb novi

Se prodavat hard diskovi hdd 3.5 novi Segate i toshiba 10tb 15000 d...


15.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19128GB M.2 SSD So adapter za 2.5” SSD

128GB i 256GB M.2 SSD Model: adapter za 2.5” vo istiot adapter ima M....


800 МКД
или предлог цена
Вчера 13:31SSD NVMe!

1) SSD NVMe-Samsung PM951 128GB-850Den prodadeni 2) SSD NVMe-Samsung ...


850 МКД
или предлог цена
23 мај 13:36Western Digital 500GB SATA 3.5 Hard Disk

Malku koristen bez nikakov problem WD 500GB. 7200 RPM 6 Gb/s 16MB Cac...


800 МКД
или предлог цена
23 мај 12:32HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,30 rabotni dena

Kako nov gratis montazs i instalacija po zelba


1.500 МКД
или предлог цена
23 мај 10:33Nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 500GB USB Eksteren HDD kompletno pa...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
22 мај 22:55Nadvoresen hard disk SAMSUNG 1TB USB 1000GB HDD Aluminium

Nov nadvoresen hard disk SAMSUNG 1TB 1000GB USB HDD kompletno pakuva...


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL Blue 1TB 7200RPM 64MB HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL Blue 1TB 7200RPM 64MB Cache HDD Model: WD10...


1.800 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
2.000 МКД
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 1TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD


2.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
2.200 МКД
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 2TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 2TB Purple 24/7 Surveillance SATA 3 HDD


3.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.300 МКД
22 мај 22:55Hard disk WESTERN DIGITAL 4TB Purple 24/7 Surveillance HDD

Hard disk WESTERN DIGITAL 4TB Purple Surveillance 24/7 SATA 3 HDD


4.500 МКД
или предлог цена
- 10 % Попуст
5.000 МКД
22 мај 22:55PRODAVAM DVA HDD USB Externi

HDD 12 tb, 6 2 tb. usb 3.0. exteren HDD. sostojba malku koristen za ...


4.600 МКД
или предлог цена
22 мај 19:35Разни SSD, Hard Disk 2,5" 3,5", Micro SD

SSD: Сите SSD се продадени. HDD: 2,5" Toshiba Thin 500GB - 800 ...


По Договор
или предлог цена
22 мај 12:12USB 3.0 TO HDD SATA 3 Converter

Za priklucuvanje na 2.5 inch Hard disk i SSD Disk ne vi e potreben ad...


400 МКД
или предлог цена
21 мај 22:47HDD Seagate Barracuda 3TB/ 3000GB

●Seagate Barracuda 3000GB ROHS ●SATA Capacity: 300OGB 7200 RPM


1.800 МКД
или предлог цена
21 мај 12:47JEYI iHyper 4 x M.2 SSDNVME RAID CARD

- JEYI iHyper M.2 X16 TO 4X NVME PCIE3.0 GEN3 X16 TO 4*NVME RAID CARD


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
20 мај 22:35SNOWMAN M.2 Heat Sink

NOWMAN M2 Heatsink Copper SSD Cooler 2280


200 МКД
или предлог цена
20 мај 19:39Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe

Western Digital PC SN520 M.2 2242 256GB PCIe Gen3 x2 NVMe 1.3 64-laye...


2.000 МКД
или предлог цена
20 мај 19:17Kingston HyperX 3K 120GB SSD

Продавам скоро нов SSD Disk Kingston Hyper X 120GB + Kingston HyperX ...


2.490 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
2.990 МКД
20 мај 14:56Hard diskovi 2 kom, Gejmerska tastatura i DVD

Prodavam hard diskovi 2 komada ispravni edniot e 80GB a drugiot 160 G...


550 МКД
или предлог цена
20 мај 14:36HARD DISK 3 TB Toshiba

HDD 3 TB poloven, ispraven 3,5"


2.000 МКД
или предлог цена
- 31 % Попуст
2.900 МКД
20 мај 14:08SSD 240GB Kingston A400

SSD 240GB Kingston cena 1900den SSD 240GB WD Green cena 1900den SSD 2...


1.900 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.950 МКД
20 мај 13:55M.2 expansion NVMe adapter NGFF

M2 X 1 NVMe M key M2 X 1 NGFF B key PCIE3.0 X 4 cooling fan SSD...


700 МКД
или предлог цена
19 мај 21:20Hard Disk Hitachi 1TB 2TB

Se prodavaat 3.5” SATA hard diskovi: Hitachi 1TB - 900 denari Hit...


900 МКД
или предлог цена
19 мај 10:51Hard disk

3 hard disk 160g ispravni trite za 1300den


500 МКД
или предлог цена
19 мај 07:46Nov neotpakuvan SSD disk 128Gb za desktop i laptop kompjuter

- Prodavam novi SSD 128Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 300-520...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
18 мај 11:59HDD

VNATRESEN HDD 1TB 1500DENARI TOSIBA EKSTEREN 2.5 HDD 4TB 4000DENARI ...


4.000 МКД
или предлог цена
17 мај 18:55Samsung 870 QVO 1TB со гаранција

Продавам половен, минимално користен ссд диск Samsung 870 QVO 1TB со ...


4.300 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
4.500 МКД
17 мај 16:23Hard disk samsung sata 3.5" bez losi sektori 1000gb 1tb

Prodavam mnogu dobar hard disk samsung 3.5" koristen samo za storage,...


1.000 МКД
или предлог цена
17 мај 16:051TB 2,5" HDD nadvoresen hard disk USB3.0 5Gbps

Prodavam nov, nekoristen, 1TB 2,5" HDD Portable (nadvoresen hard dis...


2.600 МКД
или предлог цена
- 19 % Попуст
3.200 МКД
16 мај 17:26Se prodavaat Hard Diskovi za PC

Se prodavaat hard diskovi 100% health 100% performance mnogu malku ko...


300 МКД
или предлог цена
16 мај 16:10Hard diskovi 500GB i 1TB

Se prodavaat polovni hard diskovi: 500GB - 900 1TB - 1500 За о...


900 МКД
или предлог цена
16 мај 14:51WD Red 3TB Hard Disk

Samo e otvoren i okluchen.


3.000 МКД
или предлог цена
16 мај 14:07Nmve XPG 1TB

Se prodava SSD NVME XPG 1TB Read/write 3500/3000 Ne e koristeno za ...


100 €
или предлог цена
16 мај 12:40SSD 2.5" Samsung 870 QVO 4TB SATA3

Se prodava polovno SSD Samsung 870 QVO 4TB. So garancija i celosna am...


16.000 МКД
или предлог цена
15 мај 22:104TB Eksteren Disk - Verbatim Store 'n' Save External USB 3.0

Se prodava nekolku meseci star eksteren disk 3.5" so dopolnitelno nap...


5.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.300 МКД
15 мај 22:10Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам