Подкатегорија:
                   
88 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

AMD Ryzen 5 2600

Се продава AMD Ryzen 5 2600 processor користено само за CS:GO Купен ...


5.800 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.000 МКД
Вчера 20:40Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.750 €
Вчера 13:00Промовирано

PRINCO CD-R 80 min. DVD-R 120 min.

Prodavam novi PRINCO CD-R 80 min.( 29 kom.) ...


500 МКД
или предлог цена
03 окт 21:22LG DVD RW za desktop PC, perfektena sostojba

Se prodava DVD RW - LG x52 super multi, za desktop PC vo perfektna so...


500 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28PRODAVAM DVD-CD/RW ZA POSTARI I PONOVI LAPTOPI

POVEKE VIDOVI,SO IDE I SATA PRIKLUCOK


300 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:09Igri za kompjuter PC rasprodazba 100 komada

Counter strike ,Gta , Need for speed , i mnogu drugi hitovi. 100 kom...


1.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:45DVD/CD RE-WRITABLE DRIVE DVD/CD REZAC

DVD/CD rezac. Izvaden od laptop HP.


299 МКД
или предлог цена
29 сеп 22:10prodavam cd

prodavam cd zakompjuter kukisteto sony original japan novo nekoristen...


800 МКД
или предлог цена
28 сеп 07:59Nov LG rewriter

Nov.


25 €
или предлог цена
21 сеп 20:34DVD-RW Hitachi / DVD RW / CD ROM / DVD ROM / Rezac / Режач

Се продава Hitachi DVD-RW за лаптопи. Одлично сочуван. Телефон: 07...


400 МКД
или предлог цена
17 сеп 11:19Verbatim DVD-R 16x 4.7GB

Verbatim DVD-R 16x 4.7GB DataLife 50pcs Matt Silver Spindle Wrap C...


12 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:59Maxell BD-R BluRay 25GB Printable

Maxell BD-R BluRay 25GB SingleLayer 25pcs INK JET PRINTABLE Optica...


36 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:55Maxell CD-R 80min 52X 50S Printable

Maxell ЦД-Р 80мин/700МБ 52х 50парчиња Printable Wide * Wide InkJet...


13 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:39Maxell CD-R 50pcs 52x 700MB / 80min

Maxell ЦД-Р 50 парчиња 52x 700МБ / 80мин празен ЦД-Р диск за едно сн...


10 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:34Maxell DVD-R 4.7GB 16X

Maxell DVD-R 4.7GB 16X 50pcs shrink pack DVD-R is a write-once for...


10 МКД
или предлог цена
14 сеп 13:23poloven dvd

poloven dvd


500 €
или предлог цена
05 сеп 07:39CD ALBUM I 17 CD

KVALITETEN KOZEN NOV CD ALBUM KOMBI ACIJA KOZA TEKSTIL ZA 30 CD SO PA...


250 МКД
или предлог цена
01 сеп 10:49DVD RW Rezaci za Lap Top

1. DVD Writer Model SN-208 – Изваден од Toshiba Lap Top – 600 денари,...


600 МКД
или предлог цена
28 авг 21:13Prodavam kompjuterski DVD snimaci

Prodavam kompjuterski DVD snimac ASUS DVD-RW ne mnogu koristen vo isp...


500 МКД
или предлог цена
28 авг 19:37HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case

HDD Caddy 2.5" SATA 3.0 Hard Disk Drive Box Case Enclosure For Lapto...


700 МКД
или предлог цена
27 авг 03:18Panasonic CD/DVD Читач за Лаптоп

Panasonic квалитетен читач и режач.


10 €
или предлог цена
26 авг 22:50DVD PLEER ZA KOMPJUTER DVD WRITER

Prodavam DVD ZA PC. DVD - RW


300 МКД
или предлог цена
17 авг 19:00External Case for ODD Optical Disk Drive - Novi

USB 2.0 External Case for ODD Optical Disk Drive Caddy DVD Writer 12....


550 МКД
или предлог цена
17 авг 11:32DVD/Reader Writer za Laptop

Super Multi DVD Writer Model GS40N Proizveden 2013 Prethodno kori...


1 МКД
или предлог цена
10 авг 00:52Maxell BD-R BluRay 25GB SL 25 PRINTABLE

Maxell BD-R BluRay 25GB SingleLayer 25pcs INK JET PRINTABLE Optica...


40 МКД
или предлог цена
14 јул 11:53Maxell DVD-R 4.7GB 16X / 50

Maxell DVD-R 4.7GB 16X 50pcs shrink pack DVD-R is a write-once for...


12 МКД
или предлог цена
14 јул 11:51Maxell CD-R 80min 52X 50S Printable

Maxell ЦД-Р 80мин/700МБ 52х 50парчиња Printable Wide * Wide InkJet...


14 МКД
или предлог цена
14 јул 11:49DVD RW - Еxternal USB 2.0 Black Slim Portable Drive

DVD RW - external USB 2.0 Black Slim Portable Drive 1,200 denari. ...


1.200 МКД
или предлог цена
09 јул 18:46DVD/RW za laptop 9.5mm

Prodavam Nov DVD/RW za laptop 9.5mm.


700 МКД
или предлог цена
23 јун 10:02Продавам LG Bluray

Продавам LG Bluray


750 МКД
или предлог цена
07 јун 23:05DVD CD REZAC

Se prodava rezac


10 €
или предлог цена
25 мај 21:21DVD, Gejmerska tastatura, Hard diskovi

Prodavam hard diskovi 2 komada ispravni edniot e 80GB a drugiot 160 G...


300 МКД
или предлог цена
20 мај 14:43Maxell DVD-R 4.7GB 16X

Maxell DVD-R 4.7GB 16X 50pcs shrink pack DVD-R is a write-once for...


600 МКД
или предлог цена
29 апр 13:31DVD-RW Pioneer black CD-RW Sony white

DVD-RW Pioneer black nov neupotrebuvan. 1300 den. CD-RW Sony white m...


1.200 МКД
или предлог цена
09 апр 19:23Verbatim DVD-R 16x 4.7GB DataLife - Novi

Verbatim DVD-R 16x 4.7GB DataLife 50pcs Matt Silver Spindle Wrap C...


14 МКД
или предлог цена
04 апр 11:31Продавам квалитетен DVD ром-снимач"LG"за PC PC

Продавам квалитетен DVD-"LG" одличен за домашен или канцелариски ком...


200 МКД
или предлог цена
03 апр 12:03cd-dvd rw rekorderi ispravni koristeni

ide -sata rekorderi za destop za povece parcinja cena po dogovor


600 МКД
или предлог цена
03 фев 12:54SONY NEC – DVD / CD – REWRITABLE DRIVE

SONY NEC – DVD / CD – REWRITABLE DRIVE


1.000 МКД
или предлог цена
10 јан 23:11DVD RW SATA ZA PC

DVD RW SATA za pc


700 МКД
или предлог цена
07 јан 17:51Prodavam Dve parcinja DVD-ROM

Za dvete parcinja cenata e 500den. Kontakt moze i Viber.


500 МКД
или предлог цена
03 јан 10:49Plextor PX-LB950UE

Ispravan i testiran uz njega idu 5 blu ray verbatim discova nove od 7...


65 €
или предлог цена
29 ное 23:05PRODAVAM SATA DVD RW ZA LAPTOP

Продавам DVD RW SATA за лаптоп


300 МКД
или предлог цена
15 ное 00:01Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам