Подкатегорија:
                   
102 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficka kartica GeForce RTX 3090 gaming OC 24G

Користена неколку месеци


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
24 ное 12:59Промовирано

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.290 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
1.350 €
Денес 13:00Промовирано

Kompjuterski zvucnici

Se prodavaat recisi nekoristeni mini kompjuterski zvucnici vo kutija.


300 МКД
или предлог цена
Вчера 19:45Звучници за компјутер, лаптоп, смартфон и друго

Едните се поголеми 10,5 W, марка TEAC, Работат на 220 V.


400 МКД
или предлог цена
30 ное 06:23Zvucnici Genius

PRAKJAM PO KARGO Se prodavaat Genius zvucnici Model: SW-Flat 2.1...


1.490 МКД
или предлог цена
23 ное 12:15logitech zvucnici

odlicen ton ..za kompjuter , tv ,mobilen itn...


2.500 МКД
или предлог цена
20 ное 07:59Logitech Z906 THX 5.1Surround Speaker

Se prodavat zvucnici Logitech Z906 THX 5.1 Speaker (1000Watts,Surroun...


230 €
или предлог цена
15 ное 13:31Speakers 2.1 Logitech Z333 Black

Technical Specifications Total watts (RMS): 40 W Subwoofer: 24 W S...


2.600 МКД
или предлог цена
20 окт 21:16Logitech x230

Odlicni 2.1 zvucnici so vufer ,mozna e i zamena


2.500 МКД
или предлог цена
19 окт 13:38zvucna kartica

prodavam zvucna kartica ,nadvoresna i univerzalna so usb priklucok


300 МКД
или предлог цена
15 окт 21:09Zvucnici aktivni

Zvucnici za kompjuter aktivni


899 МКД
или предлог цена
12 окт 20:54Zvucnici Logitech 2.1

Model Z533, Peak 120W, RMS 60W. Super socuvani I ispravni.


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
06 окт 22:31Novi zvucnici i vufer za kompjuter 250w

Se prodavaat zvucnici i vufer omega 2.1 250w. 1300 denari


1.300 МКД
или предлог цена
17 сеп 10:27Zvucnici za pc

Se prodavaat zvucnici za pc , vo super sostojba , rabotat bez problem.


500 МКД
или предлог цена
14 сеп 14:01Multimedia Stereo Speaker 2.1 Wooden - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2806 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
17 авг 11:43Kompjuterski zvucnici - Novi

USB Speakers JT 2988 USB Powered 3.5mm 2.1 Audio Multimedia Stereo Sp...


1.000 МКД
или предлог цена
04 авг 11:51Zvucnici vo odlicna sostojba

Par kompjuterski zvucnici, minimalno koristeni Kontakt so poraka n...


300 МКД
или предлог цена
29 јул 19:27zvucnici ( sp - 380 ) multimedija speaker

Prodavam novi zvucnici kmpet vo kutija za kopjuterska ili laptop name...


По Договор
или предлог цена
25 јул 11:42Bluetooth Speaker Stereo - Novi

Bluetooth Speaker PILL Scooter Modern Stereo Subwoofer Wireless Calls...


800 МКД
или предлог цена
18 јул 13:00Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker Waterproof 60W - Novi

Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker BS-260 Waterproof IPX5 60W RMS New V...


3.890 МКД
или предлог цена
18 јул 12:55Zvucnici

Se prodavaat zvucnici Vo ispravna sostojba Socuvani Pisete na vibe...


400 МКД
или предлог цена
02 јул 15:27Logitech X540 5.1

Продавам 5.1 звучници Logitech X540. Сочувани во супер состојба, ...


4.000 МКД
или предлог цена
30 јун 21:20Zvucnici za kompjuter

Prodavam zvucnici za kompjuter


200 МКД
или предлог цена
27 јун 14:584 zvucnici i vufer

4 te zvucnici se skroz ispravni i glasni. No koga ke gi priklucam sit...


1.000 МКД
или предлог цена
20 мај 19:53Vivax Bluetooth MP3 Speaker LED Waterproof 50w - Novi

Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker LED BS-210 Waterproof IPX5 50W RMS ...


3.100 МКД
или предлог цена
12 мај 11:43Karaoke Wireless Speaker - Karaoke zvucnici - Novi

Karaoke Wireless Speaker System V-808 8" Subwoofer Trolley Portabl...


3.990 МКД
или предлог цена
29 апр 13:31Genius Gx-Gaming

Genius GX-Gaming 5.1 Surround Sound 80 Watts Gaming Speaker .Zvucnici...


2.500 МКД
или предлог цена
07 апр 19:11Vivax Bluetooth MP3 Speaker BS-260 60W - Novi

Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker BS-260 Waterproof IPX5 60W RMS Viv...


3.890 МКД
или предлог цена
17 мар 12:02Vivax Bluetooth MP3 Speaker LED Waterproof - Novi

Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker LED BS-160 Waterproof IPX6 14W RMS ...


2.899 МКД
или предлог цена
17 мар 12:00MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker - Novi

MARVO SG-118 2.0 Stereo RGB Gaming Speaker Powerful Audio Colorfu...


650 МКД
или предлог цена
17 мар 11:44Звучници - Logitech Stereo Speakers Z110

Одлични звучници за десктоп, лаптоп и слично. - Домашна употреба - ...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јан 21:40A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker

🔴 A8 Portable Mini USB2.0 Double Bass Speaker ✅Максимална моќност...


700 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47T5 Wireless Bluetooth Speaker

🔴T5 Wireless Bluetooth Speaker ✅Материјал: пластика + лен ✅Боја ...


400 МКД
или предлог цена
29 дек 15:47Zvucna karta Sound blaster LIVE CT4830

Ispravna


800 МКД
или предлог цена
17 дек 16:34Speaker 2.1 Stereo Bass Sound - Novi

2.1 Multimedia USB Speaker JT-2802 Frequency Response: 20Hz-18KHz ...


850 МКД
или предлог цена
15 дек 11:51Bluetooth Speaker X6 Stereo Wireless - Novi

Преносен блутут звучник + МП3 плеер со вградени 2 звучници, микрофон ...


800 МКД
или предлог цена
15 дек 11:42USB Speakers JT 2803 USB Powered - Novi zvucnici

USB Speakers JT 2803 USB Powered 3.5mm Audio Multimedia Digital Stere...


700 МКД
или предлог цена
15 ное 11:42USB Speakers JT 2602 - Zvucnici - Novi

USB Speakers JT 2605 USB Powered 3.5mm Audio Multimedia Digital Stere...


390 МКД
или предлог цена
15 ное 11:40Logitech Z213 Speakers 2.1 - Novi

Speakers 2.1 Logitech Z213 14W FULL SOUND IN A COMPACT DESIGN Thi...


2.290 МКД
или предлог цена
15 ное 11:27Звучници - Philips SPA 2300/00 Multimedia

Philips SPA 2300/00 Multimedia Speakers 2.1 Subwoofer System - 38...


2.600 МКД
или предлог цена
27 окт 11:19ZVUCNICI ZA KOMPJUTER

Prodavam zvucnici za kompjuter mnogu jaki i odlicen zvuk ocuvani kako...


900 МКД
или предлог цена
09 окт 09:04Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker LED BS-260 Waterproof - Novi

Vivax VOX Bluetooth MP3 Speaker LED BS-260 Waterproof IPX5 60W RMS ...


3.890 МКД
или предлог цена
24 сеп 10:19Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам