Подкатегорија:
                   
300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Graficki Kartici

34x karticki EVGA GeForce RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING, 24G-P5-3987-KR,...


1.500 €
или предлог цена
- 14 % Попуст
1.750 €
Денес 13:27Промовирано

PSU 700W - 1800W EVGA COOLERMASTER LC nonmod / modular

Нови напојувања со 1-3 год гаранција 0. BASIC PSU real 500W MISSI...


3.400 МКД
или предлог цена
Денес 16:18Cooler Master 650W V2 Gold Full Modular Napojuvanje

Napojuvanjeto e novo neotpakuvano


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 14:21PSU PRODOLZITELNI KABLI BITFENIX ALCHEMY 2.0 (NOVI)

KABLITE SE NOVI OTVORENI I STAVENI VO KOMPJUTER KORISTENI 5 DENA I IZ...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 06:54напојување за компјутер

500w види слика


300 МКД
или предлог цена
Вчера 16:22NOVO NAPOJUVANJE 650W GOLD

Napojuvanje Be Quiet! 650W Straight Power 11 80 GOLD Full Modular h...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:18Napojuvanja Evga, Nzxt i riseri

Prodavam 2 napojuvanja Nzxt I 1 Evga kako novi. Koristeni se po 3 mes...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:54Napojuvanja 750w razni modeli

1. Napojuvanje DeepCool DQ750ST - 750w - 2500 denari.


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:29Prodavam polnaci za laptop Lenovo, Sony, DELL, Asus, Fujitsu

Prodavam origini polnaci za laptopi -Lenovo 20V, 2.25A, 45V konek...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 09:30Napojuvanje HKC 550W Real power 1x6pin 1x 6/8pin

Odlicno socuvano napojuvanje koristeno samo za gejming istoto od sl...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 01:12Napojuvanja za rigovi LC Power 1800w

Se prodavaat napojuvanja koristeni na rigovi za majning. Kablite i n...


5.000 МКД
или предлог цена
03 окт 16:22Codegen 350w

Koristeno vo domasni uslovi kompletno ispravno


800 МКД
или предлог цена
03 окт 01:03Thermaltake ToughPower 750W (W0116)

Thermaltake ToughPower 750W (W0116)


3.000 МКД
или предлог цена
02 окт 22:22NAPOJUVANJE ZA PC---HIPER-630 W

Ispravno--malce koristeno 4 x so +12 v


4.500 МКД
или предлог цена
02 окт 22:11BATERII... LI-ION 18650 mAh3.7v 4200 mAh

SE PRODAVAAT SAMO BATERII POSEBNO 3,7 Volti 4200 mAh i 8800mah razlic...


По Договор
или предлог цена
02 окт 20:00napojuvanje 1200w

PSU 1200W BE QUIET! STRAIGHT POWER 11 80 PLUS PLATINUM FULL MODULAR


16.000 МКД
или предлог цена
02 окт 19:41Matrix напојување 800W

Продавам Matrix напојување 800W


600 МКД
или предлог цена
02 окт 19:34Apple 60W MagSafe 1 Power Adapter

Продавам користен Apple 60W MagSafe 1 полнач, во одлична состојба.


3.200 МКД
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.300 МКД
02 окт 14:53Напојување CHIEFTEC IARENA 500W

Се продава следното напојување - Chieftec Iarena 500w Напојувањето е...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 13:12Напојување CHIEFTEC IARENA 500W

Се продава следното напојување - Chieftec Iarena 500w Напојувањето е...


1.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
2.000 МКД
01 окт 13:15NAPOJUVANJE Cooler Master 850W RS-850-EMBA

Input VoltageAC 230 V Input Voltage RangeAC 90 - 264 V Power Output...


7.900 МКД
или предлог цена
01 окт 08:45razni napojuvanja culermaster i dr

prodavam napojuvanja od 500w pa nagore culer master dr.


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 23:12NAPOJUVANJE, PSU,

ANTEC 1300w PLATINUM full modular 2 god garancija 21920 den ANTE...


10.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 22:40Napojuvanje Delux 650W tivko so 6pin konektor za graficka

- Napojuvanje za kompjuter komplet ispravno, tivko, bez prasina kako ...


700 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 МКД
30 сеп 20:29Dell 19.5v 1.54a 30w punjač za tablet XPS 10 nov

punjač za tablet. Konektor sa 40-pina kao na slika Dell VDell Latit...


2.000 МКД
или предлог цена
30 сеп 19:00nov adapter za lap top dell so oznaka dell pa3e

nov so kutija


2.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 18:59UPS NAPOJUVANJA EATON APC

Se prodavaat povekje vidovi ups napojuvanja so i bez akumulatori. Po...


1 €
или предлог цена
30 сеп 18:45Adapter za Toshiba laptop polnach

Prodavam adapter za Toshiba laptop original nov 19v 3.42A presek na...


По Договор
или предлог цена
30 сеп 14:03ADAPTER ZA DELL (polnac) Laptop

Prodavam originalen adapter za laptop DELL (originalen) PA-1650 In...


1.600 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:02ADAPTER (polnac) za ASUS Laptop originalen

Prodavam adapter za laptop ASUS 19v 2.37A imam i 19v 3.37A


2.300 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:02Polnac za ACER laptop (adapter) (Полнач) (адаптер)

Prodavam adapter za ACER laptop 19v 3.42a 65w Tip 5.5/1.7


1.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:02Adapteri Lenovo (Polnaci) za laptop

Polnaci za Lenovo Laptopi


1.900 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:02BQT B8-PRO-750W, SET I MATICNA ZA KOMPJUTER

videte sliki..... cena po dogovor!?


1 МКД
или предлог цена
29 сеп 21:46NAPOJUVANJE MATRIX

Odlicno. PSU 700W Matrix 20+4pin power connector for ATX/BTX moth...


700 МКД
или предлог цена
29 сеп 16:38BeQuiet Straight Power 11 80+ Platinum

Напојувањето е под гаранција до 2025. Цената е фиксна. Лице за конта...


200 €
или предлог цена
29 сеп 09:33Adapteri za LapTopi za site modeli

Za Asus Rog Za Dell HP Sony Acer Lenovo idr.


800 МКД
или предлог цена
28 сеп 15:49Napojuvanje originalno od Dell Exxtreme 500W

Se prodava, mnogu socuvano, cisto i mnogu tiho napojuvanje so 8cm Fan...


800 МКД
или предлог цена
28 сеп 13:45napojuvanje Corsair RM650X

napojuvanje Corsair RM650X,kako novo swiss.


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
27 сеп 23:49Univezalen Adapter 12V / 5A

*** Za informacii posle 14:00 casot na telefon ili Viber !!! *** Kva...


500 МКД
или предлог цена
27 сеп 15:03HP/COMPAQ baterija originalna nova

HP/COMPAQ baterija originalna nova


1.900 МКД
или предлог цена
27 сеп 07:46Napojuvanje thermal master

Napojuvanje thermal master 500w


700 МКД
или предлог цена
26 сеп 22:21Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам