Подкатегорија:
                   
363 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Eizo monitor

Prodazba na 4 monitori EIZO vo ispravna sostojba. 80 € po monitor Si...


80 €
или предлог цена
22 сеп 12:52Промовирано

Prodavam nova konfiguracija RTX 3070 ( 3060 3080 3090 RIG )

Продавам нови конфигурации. 2 години гаранција - локална Продавам и с...


Вчера 13:00Промовирано

Замена на екран, тастатура, батерија ... на вашиот лаптоп

Вршиме сервис на вашиот лаптоп - Замена на Екран за сите модели на л...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Servis, Instalacija, Formatiranje na Windows Xp, 7,8,10

Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na vas...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:30Ладилник за лаптоп

Logitech Cooling Pad N100


500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:53RACK SERVERI

DEKA ELECTRONICS DOO Скопје е најголемиот центар во Македонија за пол...


10.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:38PRODAVAM RAZNI KOMIJUTERSKI DELOVI

PRODAVAM RAZNI KOMIJUTERSKI DELOVI : - HARD DISKOVI IDE (ATA) 40 GB ...


100 МКД
или предлог цена
22 сеп 22:22PRODAVAM DVE MATICNI I TRI NAPOJUVANJA

MATICNI(1000+1500)NAPOJUVANJA(3x200)RAMOVI PO 100 DEN.LAN KARTICA 300...


3.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 17:03PRODAZBA NA TASTATURI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI NOVI!!!

Tastaturi za site vidovi i modeli na laptopi


1.000 МКД
или предлог цена
22 сеп 16:04Се за вашиот лаптоп на едно место Lab-Tech Electronic

Display, Tastatura, adapter, invertor, drzaci, plastiki, cooler, bate...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:57Baterii za site tipovi na laptop kompjuteri novi i polovni

POLOVNI BATERII SAMO NA LICE MESTO, SO PRETHODNO VKLUCUVANJE VO LAPTO...


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:56RAM Memorii za Laptop I Desktop

RAM Memorii za Laptop I Desktop DDR, DDR2, DDR3 od: 1GB 2GB 4GB


1 МКД
или предлог цена
22 сеп 10:56Delovi za Laptopi Lenovo Asus itn

Delovi za lenovo g500s, LenovoG550,Lenovo G70, ACER ASPIRE E1 V5WE2 ,...


100 МКД
или предлог цена
21 сеп 17:08Baterija Dell 5010 7010 3010

Baterii za Dell 5010 7010 3010 5030 5110 ***Novi so 6meseci Garanc...


1 €
или предлог цена
21 сеп 12:12Delovi za Laptopi Display Hard diskovi adapteri tastaturi

Delovi za Laptopi Display Hard diskovi adapteri tastaturi Ram Memorij...


1.600 МКД
или предлог цена
21 сеп 10:44DELL WD19 Docking Station USB-C HDMI Dual DisplayPort

proverka na lice mesto moze i bez adapter ako go imate


3.300 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.500 МКД
20 сеп 22:40Se prodava PC i PC delovi

---------------------------------- Procesor AMD Athlon X3 440 3.00...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 22:44Profesionalen evtin brz kvaliteten servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 МКД
или предлог цена
19 сеп 15:20Formatiranje i profesionalen servis

1.Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na v...


1 €
или предлог цена
19 сеп 15:20servis za kompjuteri

servisiranje na kompjuteri i laptopi prodazba i zamena na maticni pro...


По Договор
или предлог цена
19 сеп 10:34Drzac za laptop so kuler 17 inch

Функционален


400 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:32Prodvam Laptopovi i Destop kompiuteri

Prodavam: 1. Laptop Compaq ; 2. Laptop Asus (bez grebnatinka kako...


1 МКД
или предлог цена
18 сеп 20:25Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn

Delovi za lap topi Lenovo Dell HP Asus Acer itn plastiki polnaci ekra...


1.000 МКД
или предлог цена
18 сеп 18:18APC Inverter (ups) 24v-220v

Se prodava APC ivertor ups od 24v na 220v intelegenten so cela sinus...


По Договор
или предлог цена
18 сеп 12:10Baram kupuvam Baterija za asus x501a

Baram kupuvam Baterija za asus x501a


По Договор
или предлог цена
17 сеп 23:37wifi repeatar wifi ripiter

wifi povtoruvac za vasiot dom. Signalot go povtoruva preku kabel na w...


1.100 МКД
или предлог цена
17 сеп 16:29servis preinstalacija na kompijuteri lalptop

Profesionalna instalacija ,preinstalacija, servis i odrzuvanje na vas...


500 МКД
или предлог цена
17 сеп 02:39Docking Station HP Ultra Slim Dock 2013

Se prodava Docking Station HP Ultra Slim Dock 2013 Nov ne koristen,s...


3.000 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:51riser rejzer

prodavam riseri


600 МКД
или предлог цена
16 сеп 15:31Delovi za HP Pavilion (za poveke modeli)-DV2;DV3;DV4;DV5;DV6

Delovi za poveke modeli na laptopi od HP Pavilion serijata-DV2;DV3;...


1 €
или предлог цена
16 сеп 12:19E table Masicka na rasklopuvanje za Laptop

Нови Масички на расклопување за лаптоп... има и вграден кулер... има ...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
16 сеп 12:17DELOVI ZA KOMPJUTER. MATICNI. RAM. KULERI. NAPOJUVANJA. TAS.

Se prodavaat delovi za kompjuter Kukista Maticni HDD 80gb i 160gb Tas...


По Договор
или предлог цена
15 сеп 09:33PC Temperature Controller

Kontakt telefon: 075 535 000 NOVO! NOVO! NOVO! Product Descript...


600 МКД
или предлог цена
14 сеп 14:34Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi

Lenovo Acer Asus HP Dell Toshiba idr delovi za lap topi .Servis Imont...


100 МКД
или предлог цена
14 сеп 11:25Gaming Chair Viper G4 Black & Red - Novi

Гејмерски стол со едноставен и функционален дизајн, изработен од цврс...


6.990 МКД
или предлог цена
14 сеп 10:37SAMSONITE TASNA TORBA ZA LAP TOP

SAMSONITE TASNA ZA LAP TOP MNOGU EVTINO 500 DENARA MI NEDOSTASUVA SA...


11 МКД
или предлог цена
13 сеп 20:03CREATIVE SB X-Fi XTREME AUDIO CARD

-audio card za notebook/laptop -instrukcii -cd so drajveri i aplika...


2.200 МКД
или предлог цена
13 сеп 14:32Drzac-stalak-nosac za 2 monitori, Lcd, Led, Plazma TV.

Mnogu kvaliteten nov drzac, marka Duronic, bez nikakvi ostetuvanja i ...


40 €
или предлог цена
13 сеп 13:55Tasna za Macbook, Tablet InCase

Tasna za cuvanje i transport na MacbookAir ili tablet


По Договор
или предлог цена
12 сеп 17:26Asus x552c

Se bara maticna ploca za Asus x552c kontakt 078343430


По Договор
или предлог цена
11 сеп 13:00Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC

Najprofesionalniot Servis i delovi za Laptop i Desktop PC Intervenci...


1.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 15:35USB ZVUCNA KARTICKA

Ako ne raboti zvucnata karticka na vasiot desktop ili laptop kompjute...


200 МКД
или предлог цена
09 сеп 12:15Страна 1 од 10

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам