Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
218 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Изработка на веб страни/Webstrani/Website/Web

Изработка на професионални, бизнис веб страни почнувајќи од 6,000 ден...


100 €
или предлог цена
Вчера 15:38Промовирано

ВЕБ ДИЗАЈН,WEB DIZAJN И ГРАФИЧКИ ДИЗАЈН

KРЕАТИКА МЕДИА ДООЕЛ Студио за графички, веб дизајн , Развој на Mобил...


18.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00ОПЕРАТИВЕН ВИНДОВС 7,8.1.10Pro со ЛИЦЕНЦА НА ПОВИК

KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:070965995 ZA SEKOJA INTERVENCIJA ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Денес 11:39MAWINKIT program za dizajniranje na mebel

MawinKit е професионална алатка за 3Д - дизајнирање на мебел и де...


1.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:40Profesionalen softver bez ednokraten nadomest

Profesionalen softver 1.Korisnici: Apteki, prodavnici, restorani, g...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

Денес 09:15Сметководствен програм (ИНФОС КОНСАЛТИНГ)

1. Основни податоци за апликациите - Клиент – сервер архитектура. -...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Бизнис

Вчера 22:14INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA

INSTALACIA NA WIN 10 SO SITE PROGRAMI ZA ON LINE NASTAVA SERVIS ZA L...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:16Najprofesionalniot servis za LapTop i PC vo Skopje

. Ви нудиме две нивоа на услуги на оперативниот систем инсталација, ч...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 16:05Izrabotka na website / webstrana / веб страна / вебсајт

Изработка на професионални, бизнис веб страни почнувајќи од 6,000 ден...


100 €
или предлог цена
Вчера 15:38Изработка на веб страни/Webstrani/Website/Web

Изработка на професионални, бизнис веб страни почнувајќи од 6,000 ден...


100 €
или предлог цена
Вчера 15:38PROGRAM/ПРОГРАМ PROGRAMI/ПРОГРАМИ/СОФТВЕР/АПТЕКИ/АПТЕКА

Програм со најновите измени за работа со ФЗО Сите измени се вклулче...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:26Забрзајте го вашиот лаптоп до 10 пати со SSD Диск

Забрзајте го вашиот компјутер или лаптоп до 10 пати со вградување на ...


1.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

Вчера 11:22PROFESIONALEN MAJSTOR ZA KOMPJUTERI-LAPTOPI NA POVIK

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985 ZA SEKOJA INTER...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 11:21Instalacija na novi i stari kompjuteri windows i office

Profesionalna instalacija na LEGALEN WINDOWS I OFFICE kako i site p...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

Вчера 10:04eMenu - Електронско мени со генериран QR-код

Во време на светска финансиска и економска криза, во пост-пандемиска ...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Бизнис

26 мар 13:50Format Instalacija Cistenje Virusi .Windows, Office

Naj profesionalna Instalacija na Windows XP,7,8,8.1,10 ,komplet so O...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Останато

26 мар 10:22ПОПРАВКА И ИНСТАЛАЦИА НА НОВИ ЛАПТОПИ И КОМПЈУТЕРИ НА ПОВИК

ПРОФЕСИОНАЛЕН СЕРВИС НА ПОВИК ТЕЛ:078202985 ЕДИНСТВЕНО НИЕ: ДОАЃ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

24 мар 11:36Сервис и Преинсталација на Компјутери

1. Професионална инсталација преинсталација Сервис и одржување ...


500 МКД
или предлог цена
24 мар 10:15Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11

Formatiranje i instalacija na noviot Windows 11, kako i noviot Office...


500 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

23 мар 10:18Programski - softverski resenija za vasiot biznis

Gotovi programi - softveri za : - Materijalno rabotenje vo trgovski ...


По Договор
или предлог цена
23 мар 06:50Instalacija | Preinstalacija | Windows XP, 7, 8, 10, 11

Преинсталација, Инсталација на десктоп и лаптоп компјутери со Windows...


500 МКД
или предлог цена
22 мар 19:18ИМАТЕ НОВ КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП ИНСТАЛИРАМ ВИНДОВС 10,11Про

ИМАТЕ НОВ ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ИЛИ ЛАПТОП А НЕМАТЕ ВИНДОВС ? ТЕЛ:078202...


По Договор
или предлог цена
22 мар 12:36Formatiranje i Instalacija na Noviot MS Office 2021

Formatiranje na Kompjuteri Laptopi , Instalacija na Noviot MS Office ...


5 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Софтвери / Microsoft

22 мар 07:58Windows 7, 10 Pro

Се продаваат Windows 10 PRO x64 оригинал сериски. Напомена: Не лепе...


1.899 МКД
или предлог цена
21 мар 18:59Za site Gradovi Windows ,Office softverski problemi i servis

Instalacija na Windows ,Office softverski problemi i servis moze i


500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Софтвери / Останато

21 мар 16:27Google Adsense + Website

Се продава вебсајт стар 5 години со дизајн, статии и структура, без н...


1 €
или предлог цена
20 мар 21:34Google Adsense Account

Се продаваат 2 потполно нови и неупотребени Google Adsense акаунти. ...


250 €
или предлог цена
20 мар 21:34Softver za fakturi - programa za fakturi - fakturko

Софтвер за креирање на фактури "Fakturko". Програма за креирање на и...


60 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Софтвери / Бизнис

20 мар 10:17Изработка на веб страна, софтвер и хостирање

Изработка веб страни за вас или вашата фирма. Хостирање на вашата в...


По Договор
или предлог цена
19 мар 13:56Instaliranje na operativni sistemi

Instaliranje na operativni sistemi i virtuelni masini.


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 17:22Instaliranje na Windows 10

Instaliranje na Windows 10 operativen sistem i osnovni programi za ra...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 17:14УСПОРЕНО ВИ РАБОТИ ЛАПТОП,ДЕКСТОП КОМПЈУТЕР ДОАЃАМ НА ПОВИК

МИКИ КОМПЈУТЕРИ И ГПС НАВИГАЦИИ ТЕЛ :070965995 ВАШЕ Е САМО ДА НЕ...


По Договор
или предлог цена
18 мар 14:00ОПЕРАТИВНИ СИСТЕМИ ВИНДОВСИ,ПРОГРАМИ,АНТИВИРУСИ НА ПОВИК

ИТ ПРОФЕСИОНАЛЕН и БРЗ СЕРВИС НА ПОВИК. ТЕ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

18 мар 10:26INSTALACIJA NA WINDOWS 7 i 10

Instalacija na Windows 7, 10 i 11 Cistenje i redoven servis na laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 мар 15:00SERVIS NA KOJ TREBA DA MU VERUVATE:WINDOWSI,PROGRAMI,DELOVI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

17 мар 11:41Servis za Vasiot Kompjuter.

Sekakov vid servisi. Kontaktirajte ne . VIBER


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

16 мар 16:58WINDOWS 11 I 10 NA USB

WINDOWS 10 PROX64 I X32 NA USB 64GB I DVD. NAJNOVIOT WINDOWS 11 HOME ...


400 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

16 мар 16:27Instalacija, Preinstalacija, Instal, Formatiranje na Windows

Vrsam Instalacija, Preinstalacija, Formatiranje na Windows Xp, Vista,...


400 МКД
или предлог цена
16 мар 11:16WINDOWS XP,7,8.1,10,ANTIVIRUS,BRISENJE VIRUSI,PROGRAMI

SERVIS ZA KOMPJUTERI I LAPTOPI MIKI TEL:078/202-985,070/965-995 Z...


По Договор
или предлог цена
15 мар 15:59INSTALACIJA NA WINDOWS 7, 8, 10

Instaliranje na windows 7, 8 i 10. So windows-ot doagjaat zaedno Mic...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

15 мар 11:06SIGUREN I PROFESIONALEN,IT SERVIS -SASO

INSTALIRANJE WINDOWS XP,VISTA,7 i 8,8.1 i 10 na novi Laptopi i Deskto...


500 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Софтвери / Оперативни системи

13 мар 11:26Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам