Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продаваат следниве батерии

Модел: E535 - Lenovo G480 и др. модели AS10D3E - Acer Aspire 5741 и...


1 €
или предлог цена
05 јун 17:29Нови батерии за лаптоп

Нови батерии за лаптоп со одличен квалитет и 6 месеци гаранција


1 МКД
или предлог цена
05 јун 17:29NOVA BATERIJA HP ZZ-06

Prodavam nova nekoristena baterija za HP Lap Top, odgovara za: HP Pro...


3.100 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

04 јун 17:30asus x540 baterii, orginal polovni 2h+

asus x540 baterii, orginal polovni 2h+ 078575788


1.500 €
или предлог цена
03 јун 17:41Baterija za Dell 3542, 3543, 3541, 3521, 3537, 5537, 5521

Se prodava baterija za Dell Inspiron 15 3000 3542 3543 3531 3541 3521...


800 МКД
или предлог цена
02 јун 09:02Baterii za Laptop Apple, Dell, Fujitsu, Lenovo

1. Оригинална батерија Dell Type WDXOR 42Wh, одговара за Dell Insp...


990 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 мај 20:49Kupuvam baterija za DELL LATITUDE D630

Kupuvam baterija za laptop dell latitude d630, polovna ispravna ili n...


100 €
или предлог цена
30 мај 15:51baterija za laptop Macbook pro a 1286 oznaka a1382

nova vo kutija


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

29 мај 10:42baterija a hp 250 g7 nova

ivadena od osteten laptop kako nova 3500 fix imam i ploca so i3 6 ge...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 мај 11:34Baterija za Lenovo Ideapad 100-15IBY, B50-10

Se prodava Baterija za Lenovo Ideapad 100-15IBY, B50-10. Baterijata ...


800 МКД
или предлог цена
22 мај 22:44Prodavam neispravni baterii za laptop - pogolema kolicina

Prodavam neispravni baterii za laptopi, pogolema kolicina imam.


2 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

13 мај 10:56Baterija za acer a315

Baterija za acer a315 kako nova


1.200 МКД
или предлог цена
11 мај 15:56Батерија за Apple MacBook Pro 17 A1297

Продавам НОВА оригинална батерија А1309 за Apple MacBook Pro 17 A1297...


3.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

28 апр 20:42baterija za laptop

prodavam baterija za laptop


400 МКД
или предлог цена
25 апр 17:06Asus VivoBook S551ln baterija battery B31N1336 11.4V 48Wh

Ispravna originalna baterija od rasturen laptop Asus. Mozno e da odgo...


20 €
или предлог цена
22 апр 12:31Baterija za ASUS X553 ORGINAL

2.5 do 3 casa 2500 mkd


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 мар 23:54Baterija za macbook air a1466 so 190 ciklusi

Mozna e montaza


5.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

24 мар 20:08Baterija za dell Inspiron 15 5100 40Wh

Држи неколку часа. Функционална


1.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 мар 21:2010 BROJA BATERII ZA LAPTOP,100den PARCE

Nekoi.moze se i ispravni


100 МКД
или предлог цена
17 мар 10:36Baterija za lenovo u 430 i u 530

Wl 21% odlicna moze i montaza


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

10 мар 14:31Lenovo Legion Y540

Se prodavaat baterii za Lenovo Legion Y540. Ednata e nova nekoristena...


8.500 МКД
или предлог цена
28 фев 11:06Baterija za dell laptop

Se prodava


1.500 МКД
или предлог цена
26 фев 11:39Original Baterii za laptop Acer. Poveke modeli. Baterija

Se prodavaat baterii za poveke modeli na Acer Aspire и Predator lapto...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 фев 13:18Baterija za acer AS16A8K originalna kako nov

Се пушта и по карго Како нова


2.500 МКД
или предлог цена
Кривогаштани / Прилеп

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

18 фев 15:16Apple Macbook Air A1466 i A1369 Baterii

Novi baterii A1405 / A1496 kompatibilni so Macbook Air A1466 i A1369 ...


3.500 МКД
или предлог цена
07 јан 18:21Baterija za Laptop Lenovo G500

Prodavam originalna baterija za Laptop Lenovo G500, G505, G490 G405 G...


500 МКД
или предлог цена
22 дек 16:06Батерии за сите модели лаптопи !!!

💥💥 Батерии за сите модели на лаптопи.💥💥 👉 Гаранција 6 месеци! ...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

03 дек 23:03Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopi

Kupuvam stari i rasipani baterii od laptopo i bateriski masink


1 €
или предлог цена
12 ное 06:30Baterija za laptop Acer E1-532

Baterijata e vo odlicna sostojba


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

02 ное 18:09BATERIJA ZA APPLE 3G ISPRAVNA VIDI OGLAS SLIKI

CENATA DOLU E ZA BATERILA ZA LAP TOP APPLE 3G / PRODAVAM SOCUVANA BAT...


40 €
или предлог цена
07 окт 15:16Baterija za ASUS U31 U41 P41 P31

koristena nepoln mesec 3000 den fix cena Za ponisko ne se dogovaram ...


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

20 јул 13:54Батерии за BIOS за лаптоп

Батерии за BIOS за лаптоп со конектор батериите се CR2032


150 МКД
или предлог цена
04 мај 21:33Originalni bateriii za laptopi

Originalni polovni bateriii za povekje modeli na laptopi so traenje o...


1 МКД
или предлог цена
16 фев 23:54Baterija za ASUS Laptop - 2200mAh

Nova pakovana baterija. Tehnicki detali: Boja: Crna, Kapacitet: ...


20 €
или предлог цена
06 фев 12:38hp 250 g2 baterii, 0A04

hp 250 g2 baterii, 0A04 orginal ispravni


1.500 €
или предлог цена
15 јан 16:01Asus A41-X550 A41-X550A X550C X550B X550V X550D X450C X450

baterija za asus 078575788


1.500 €
или предлог цена
15 јан 15:56Baterija za Asus x550c

Poveke info na Viber


По Договор
или предлог цена
09 јан 20:31Baterija za Lenovo

1. Baterija za Lenovo ThinkPad X1 (FRU: 42T4977) 14.4V 2600mAh (37Wh)...


3.500 МКД
или предлог цена
01 дек 17:11Kupuvam stari i rasipani bateriii za Laptop

Kupuvam stari i rasipani baterii za laptop. Cena po dogovor vo zavisn...


1.234.567 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Батерии

31 авг 18:58Baterija kako novo za Asus F540 F540L F540LA F540S F540SA

Asus F540 F540L F540LA F540S F540SA F540Y R540 R540L R540LA R540S R54...


1 €
или предлог цена
31 авг 17:30Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам