Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
243 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

ORIGINALEN ADAPTER ZA LENOVO lap top !

Prodavam adapter za Lenovo


600 МКД
или предлог цена
Вчера 23:54Xiaomi 65W GaN Polnac Adapter USB C Нов неодпакуван

Продавам нов недопакуван полнач 65W со два излези, USB A и USB C. Мож...


1.900 МКД
или предлог цена
Вчера 20:52Originalni Polnaci i baterii za laptop, Полначи и Батерии

Se prodavaat originalni adapteri polnaci za laptopi HP Replace spa...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 20:19Адаптери/полначи за лаптоп

Нови адаптери/ полначи за лаптопи, за секој модел специфично а не уни...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45adapter Dell 19.5v..6.7amp. original

adapter Dell 19.5v..6.7amp. original


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:34  НОВ ОГЛАС

MSI POLNAC ADAPTER/Адаптер/Полнач 19V/4.74A

MSI polnac za laptop poloven ispraven 100% ac adapter model lse0202...


900 МКД
или предлог цена
Вчера 11:32Polnac/Adapter za laptop Dell Hp Compaq Macbook Lenovo

Продавам користени оргинални полначи за разни марки на лаптопи. Конта...


1.000 МКД
или предлог цена
30 јан 20:25RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI

PRODAVAM RAZNI ADAPTERI - POLNACI ZA LAPTOPI I DRUGO, CENI EVTINI - P...


1 €
или предлог цена
30 јан 15:06Magsafe adapter za Macbook Pro/Air

Magsafe 1&2 adapter za Macbook Pro i Macbook Air… 16,5volti 3,65Am...


30 јан 00:52Polnac (adapter) za laptop Lenovo, 20V, 2.25A

Продавам половен Lenovo полнач во топ работна состојба, без проблеми...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 22:50Polnac (adapter) za laptop HP, 65W, 18.5V

Продавам половен HP 65W полнач co output: 18.5V, 3,5A Цена: 800 Кон...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 22:46Polnac za laptop Macbook Air i MACBOOK

Doneseno od germanijaф Orginal polnac MagSave 60w Power Adapter....


1.800 МКД
или предлог цена
27 јан 18:01Kvaliteten adapter HAMA 15V, 5.6a & 19V, 4.74A kon. 5.5*2.1

Prodavam kvaliteten adapter HAMA 15V, 5.6a & 19V, 4.74A konektor 5.5*...


27 јан 15:54ORIGINALNI ADAPTERI POLNACI ZA SITE LAPTOPI

ORIGINALNI POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI,ACER,ASUS,TOSHIBA,LENOVO,DE...


1 МКД
или предлог цена
27 јан 12:04HP Adapter _polnjac_punjac

Se prodava polnjac HP 32v __2500mA Dva polnjaci ,jacinata e ista ...


800 МКД
или предлог цена
26 јан 22:15Акција на адаптери за лаптопи

Акција на високо квалитетни адаптери за сите видови лаптопи.


899 МКД
или предлог цена
26 јан 13:54POLNACI--ADAPTERI ZA LAP-TOP --NOVI

Novi -voopshto ne koristeni belite crniot ispraven-poloven za vo ka...


1.400 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 МКД
26 јан 07:04Sony Vaio polnac

Original polnac za sony vaio


25 јан 13:22TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

TYPE C ORIGINALNI ADAPTERI ZA SITE VIDOVI NA LAPTOPI .


1 МКД
или предлог цена
25 јан 10:44Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w

Adapter ASUS, 19V, 3.42A, 65w


700 МКД
или предлог цена
24 јан 23:18Polnac za laptop nov Lenovo 90w (20v, 4.5A)

Prodavam nov, nekoristen polnac za laptop Lenovo. Detali na slikite.


600 МКД
или предлог цена
24 јан 21:03Polnac (adapter) za laptop HP, 60W, 19V, 3.16A

Продавам половен HP полнач со тенок pin во одлична работна состојба. ...


900 МКД
или предлог цена
23 јан 23:57MagSafe 1 Polnac Adapter za Macbook 60W Apple

Продавам оргинален Apple користен полнач во океј состојба. Полначот ...


850 МКД
или предлог цена
23 јан 16:07Polnac za lenovo Laptop Originalen

Malku koristen vo odlicna sostojba Original ne zamenski Poveke info ...


23 јан 03:24CoolerMaster Masterwatt 90

Univerzalen adapter za laptop CoolerMaster Masterwatt 90. Kupen od Se...


22 јан 16:19Polnac (adapter) za laptop Lenovo ADP-40NH B 20V, 2A

Продавам половен полнач за лаптоп - Lenovo output: 20V, 2A Цена:800...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 09:05Polnac (adapter) za laptop Asus, 19V, 2.1A

Продавам половен Asus полнач во топ работна состојба, без проблеми. ...


800 МКД
или предлог цена
21 јан 09:04Polnac (adapter) za laptop DELL, 19.5V, 4.62A

Продавам половен DELL полнач во одлична работна состојба, без пробле...


900 МКД
или предлог цена
21 јан 09:04Prodavam adapteri original za skoro site modeli laptopi

Prodavam koristeni original adapteri za laptop za skorosite modeli, d...


1.900 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 МКД
20 јан 00:44Polnac Adapter za ACER 19V 2.37A

Se prodavaat originalni polnaci za acer 19V 2.37A Vo ispravna sost...


600 МКД
или предлог цена
19 јан 12:16ASUS ADAPTER POLNAC 19V 6.32A ZA GAMER gejmer

Polnac za laptop Asus Gamer, napon 19V i struja 6.32A.


18 јан 20:13Polnači HP, DELL

.


700 МКД
или предлог цена
18 јан 00:29Orginal Hp 19v 4.74A 90W AC Adapter

Hp 19v 4.74A 90W AC Adapter


700 МКД
или предлог цена
15 јан 19:37Polnac adapter 19V 2.1A/19V 1.58A/20V 2.0A

Se prodavaat polnaci za laptop 19V 2.1A 19V 1.58A 20V 2.0A Vo i...


500 МКД
или предлог цена
15 јан 15:44Hp polnac 180 w 19.5 v 9.2 A

Donesen od swiss Prakjam po kargo


2.500 МКД
или предлог цена
13 јан 00:01Polnaci Polnac Acer Toshiba Hp

Razno polnaci od site vidovi na laptopi ponovi modeli stari modeli ,p...


1 МКД
или предлог цена
12 јан 23:57Nov originalen polnac za ASUS

Nov originalen polnac za Asus lap top, 19v - 3,42 A, dzekot e so di...


12 јан 12:09Adapter/polnac HP ACER 19V 2.37/3.16/3.42A

Se prodavaat polnaci za razlicni laptopi 19V 3.42A 19V 2.37A 19V 3...


600 МКД
или предлог цена
11 јан 13:28Dell Mobilen adapteri type C

DELL Мобилен адаптер DA310 со USB-C до HDMI, DisplayPort, VGA, етерне...


3.500 МКД
или предлог цена
10 јан 21:26NOVI ZAMENSKI ADAPTERI/POLNACI ZA SITE VIDOVI LAPTOPI

Продавам нови заменски адаптери/полначи за сите видови лаптопи Тести...


1.000 МКД
или предлог цена
10 јан 19:14Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам