Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
121 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ekran 17.3 40 pinski

Se prodava ispraven ekran za laptop 17.3”,40 pinski.Broj za kontakt 0...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:00Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL

Ekran za laptop 15.6 inchen 40 pin DELL Size: 15.6 Resolution: WX...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

05 окт 23:30Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin LENOVO

Ekran za laptop 15.6 inchen 30 pin od LENOVO, komplet so plasticnata ...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

05 окт 23:30Monitor Benq G 2000w

Se prodava monior, vo funkcija. Ponekogas pri koristenje se pojavuva ...


500 МКД
или предлог цена
05 окт 14:52Ekrani

Polovni odlicni ekrani! Imam 40 pinski slim 15.6' I 40 pinski obicn...


1 МКД
или предлог цена
04 окт 15:02lenovo G500 G505 G510 флет кабел

флет каберл за lenovo G500 G505 G510 LVDS CABLE


1.400 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

03 окт 16:31Ekrani za laptop

Prodavam ekrani za laptop 15.6 40pin.


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 14:4815.6'' Lcd Ekran monitor za Laptop, Led 40 pin

Se prodava 15.6'' Lcd Ekran za Laptop, Led, 40 pinski priklucok. Moze...


1.500 МКД
или предлог цена
02 окт 10:02Displej 15.4" za Fujitsu Simens

Prodavam postar model na Displej 15,4'' displejot e izvaden od Laptop...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 22:20Nov LCD Screen Inverter za laptop displej

Prodavam nov LCD Screen Inverter za laptop displej nekoristen, neotpa...


700 МКД
или предлог цена
01 окт 16:28DISPLEJ 15.6 SHARP 32PIN UHD 4K

Displej Sharp 15.6 ultra hd 4k 32pin originalen nov neupotrebuvan.


1 МКД
или предлог цена
01 окт 11:47Ekrani displei zasite laptopi Ekran Acer Dell lenovo displej

Se prodavaat ekrani za laptopi Za site marki na laptopi. Ceni od...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

29 сеп 12:25Ekrani za laptopi Acer lenovo Dell Asus ekran laptop displej

Ekrani za site vidovi na laptopi. Asus, Acer, Dell, Lenovo HP, To...


2.000 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:39Ekrani za site vidovi na laptopi displei. Ekran za Acer Dell

Se prodavaat ekrani original za site modeli na laptopi. Ekranite s...


1.500 МКД
или предлог цена
28 сеп 12:38ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP

🔵 ЕКРАНИ ЗА ЛАПТОП - EKRANA PËR LLAPTOP🔵 🟥Голем асортиман на ек...


11 МКД
или предлог цена
27 сеп 14:50Ekran/monitor za laptop Fujitsu Amilo Li3710

Se prodava monitor za laptop za Fujitsu Amilo Li3710 model. Ekeano...


1.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

27 сеп 10:15Ekrani 15.6 led i lcd za laptop

Ispravni ekrani za laptop 15.6led 1500denari 15.6lcd 1500denari 1...


1.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Eкрани

26 сеп 02:25Ekran/displej 11.6” led 30pin

Ekran za lap top 11.6” led 30 pin


1.800 МКД
или предлог цена
20 сеп 19:23Display za macbook pro 13 mid 2012

Prodavam display za macbook pro 13 mid 2012. Ser. no. C02HK1H6DTY3. ...


100 €
или предлог цена
17 сеп 14:08EKRAN,DISPLEJ 15.6 SLIM LED IPS 4K FULL HD

INNOLUX 15.6 SLIM LED IPS 4K FULL HD SO 40PIN KONEKTOR.


1 МКД
или предлог цена
15 сеп 21:26Ekran displej 15.4" za laptop HP Pavilon DV6700 delovi

Prodavam Laptop HP Pavilon DV6700 kompleten so polnac. Laptopot e ne...


900 МКД
или предлог цена
12 сеп 12:11Ekran (Display) od DELL Inspiron N5010 15.6” i Tastatura

Se prodava ekran od DELL Inspiron N5010 15.6” 40pin konektor (go ima ...


2.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 19:00Ekran (Display) od Toshiba Satellite L300 15.4” i Tastatura

Se prodava ekran od Toshiba Satellite L300 15.4” 30pin konektor (go i...


2.500 МКД
или предлог цена
09 сеп 19:00Prodavam ekran za laptop FullHD IPS led slim 30pin 17.3 inci

Prodavam ekran za laptop FullHD IPS led slim 30pin 17.3 inci nov vo k...


4.900 МКД
или предлог цена
31 авг 19:44Drzaci za display Hp G6 (sarki -baglami)

Se prodavaat novi neupotrebuvani drzaci za lcd display za HP 250 G6 ,...


1 €
или предлог цена
31 авг 12:12Ekrani

15.6' 40 pinski standard! 15.6' 40 pinski slim! Odlicni ekrani!!!


1 МКД
или предлог цена
26 авг 10:04DISPLAY EKRAN 17.3 INCH HD+ 40pin

Prodavam ispravan ekran disolay za Laptop 17.3 inch HD+ ( 1600x900 ) ...


2.000 МКД
или предлог цена
26 авг 08:55Ekran 40 pin

Ekran 40pin samsung 100% ispraven


2.000 МКД
или предлог цена
23 авг 17:30Ekrani 15.6 40 pin

Polovni LCD ekrani 15.6 40 pin ispravni inf/ po 17 casot 077/733-053


1.000 МКД
или предлог цена
23 авг 09:36Slim led HD displej 15.6" 40 pin

Slim led HD displej 15.6" 40 pin


2.800 МКД
или предлог цена
17 авг 19:0715.6" ekran 40pin (non touch) bez mana, moze i so montaza

15.6" ekran 40pin i 30pin (non touch) bez mana, moze i so montaza 25...


2.500 МКД
или предлог цена
14 авг 12:29ekrani 15.6 slim 30 pin slim 15.6 40 pin slim 13.3 slim

ekrani 15.6 slim 30 pin slim 15.6 40 pin slim 13.3 slim so moja mont...


2.000 МКД
или предлог цена
07 авг 20:4013.3'' Lcd Ekran za Laptop, Led Slim 40 pin

Se prodava 13.3'' Ekran za Laptop, Led Slim 40 pinski priklucok. Ekra...


2.000 МКД
или предлог цена
02 авг 09:3711.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski ( ne e slim)

Se prodava 11.6'' Lcd Ekran za Laptop Led 40 pinski priklucok (ne e s...


800 МКД
или предлог цена
01 авг 08:4315.6" Lcd HD Ekran monitor za Laptop, Led SLIM 30 pin

Se prodava 15.6" Lcd Ekran monitor za Laptop, HD Led SLIM 30 pinski p...


79 €
или предлог цена
29 јул 17:21Displej za laptop 15.6 40pin /8.9 led/15.4 30pin lcd/10 inch

Se prodavaat poveke displei za laptop. 15.6 inch 40pin konektor LED...


25 €
или предлог цена
24 јул 13:54EKRAN ZA LAPTOP 13.3 INCI LED SLIM 30 PINN

Prodavam ekran za laptop 13.3 inci led slom 30 pinn.rezolucija 1280x8...


По Договор
или предлог цена
20 јул 11:42Prodavam ekran display za laptop 15.4"

Prodavam ekran display za laptop 15.4 kompltno ispraven so inverter ...


1.200 МКД
или предлог цена
19 јул 10:21Toshiba Satellite Pro L500-1HC ekran 15.6" plastiki delov

Prodavam laptop za delovi se sto vi treba osven maticnata ploca. Ja i...


1 €
или предлог цена
15 јул 13:1615,6" Ekran za laptop Acer

Продавам екран за лаптоп ACER 40 пински


1.000 МКД
или предлог цена
28 јун 11:50Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам