Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
39 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MATICNA ZA DELL LATITUDE 7480 i5 7300

Uste e na laptop moze dase proba


4.990 МКД
или предлог цена
Вчера 18:43Maticna ploca komplet so Procesor i Graficka za Lenovo

Maticna ploca komplet so Procesor i Graficka karta Intel za Lenovo Id...


По Договор
или предлог цена
23 јан 03:25Maticna Ploca za Lenovo Ideapad

Maticna ploca komplet so Procesor Intel ispravna 100% Model Lenovo I...


2.500 МКД
или предлог цена
23 јан 03:24Asus X53U

ASUS X53U COMPAL LA-7322P PBL60 Motherboard Cpu Amd Ram Memmory 1...


4.500 МКД
или предлог цена
22 јан 13:00maticni ploci laptopi mb, so i bez montaza, zdravi

maticni ploci laptopi mb, so i bez montaza, zdravi, nikogas nepoprava...


40 €
или предлог цена
16 јан 15:13Maticna ploca za Asus x550c Neispravna za Delovi

Maticnata ploca e komplet so Procesor i Graficka karta Poveke info n...


500 МКД
или предлог цена
21 дек 00:54Super socuvana maticna ploca

Prodavam super socuvana kako nova AMD maticna ploca ASUS M5A97 R2.0 2...


99 МКД
или предлог цена
17 дек 00:02maticna ploca za ASUS TP500

Se prodava maticna ploca za ASUS TP500L, Intel® Core™ i3 4030U Proces...


5.000 МКД
или предлог цена
15 дек 13:06Maticna ploca za HP ENVY 17

Se prodava nova maticna ploca za HP ENVY 17-J i 17T-J serija.


2.500 МКД
или предлог цена
14 дек 22:33Делови за DELL INSPIRION N5110

Продавам нови матична плоча(само матична, без процесор и ладилник) и ...


2.200 МКД
или предлог цена
03 дек 19:17Lenovo ideapad Laptop na delovi

Maticna ploca komplet so Procesor i Graficka karta Intel 3000denari ...


По Договор
или предлог цена
30 окт 18:19Maticna za Dell inspiron 15 ,3567

120 eu so moja montaza i garancija 30 dena Fixno I3 6006 Bez vrora g...


120 МКД
или предлог цена
23 окт 19:55HP Notebook - 17-x131nf i5-7200u maticna

HP Notebook - 17-x131nf maticna Microprocessor Intel® Core™ i5-7200...


5.000 МКД
или предлог цена
21 окт 12:11Maticna ploca Asus

Od laptop Asus x55a


700 МКД
или предлог цена
18 окт 13:11MATICNA PLOCA ZA DELL XPS 9Q33 i5-4200U 4GB RAM

DELl XPS 12 9Q33 Ispravna 100% so garancija.uste e na laptop so skrse...


4.300 МКД
или предлог цена
08 окт 17:07Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M

Maticna za Asus X555CC i3-3217U NVIDIA GeForce GT 720M bez hladnjak i...


1.500 МКД
или предлог цена
01 сеп 21:32Delovi za laptop Acer E1-531

Se prodavaat delovi za acer e1-531 -Maticna ploca -Displej 15.6 40p...


30 €
или предлог цена
24 јул 13:59Dell Latitude E6420 za delovi

Продавам исправни делови за Dell Latitude E6420. - Матича плоча без ...


1 МКД
или предлог цена
19 јул 17:46Maticna za Laptop Samsung 275e AMD E2-2000

Prodavam isravna maticna za laptop Samsung 275e so procesor AMD E2-20...


600 МКД
или предлог цена
30 јун 09:11Maticna ploca Toshiba C855D 100% ispravna I testirana

Se prodava maticna ploca za Toshiba c855d, ispravna I testirana


1.500 €
или предлог цена
17 апр 17:21Asus X401/X501 maticna

Asus X401/X501 maticna so Intel Celeron Dual Core 1000M 1.8GHz (2MB c...


1 МКД
или предлог цена
02 апр 22:32Acer 5350 na delovi maticna ploca ispravna

ACER 5350 5750 5755 Gateway NV57H P5WE0 LA-6901 intel ddr3 = 2000de...


2.000 МКД
или предлог цена
18 мар 23:37Asus X55A maticna

Asus X55A maticna so Intel Celeron 1000M (1.8GHz, 2MB Cache) 100% isp...


1.500 МКД
или предлог цена
09 мар 20:30Procesor za LAPTOP Intel Core 2 Duo T8100

Prodavam procesor za laptop Intel® Core™2 Duo T8100 . 3M Cache, 2.10 ...


300 МКД
или предлог цена
31 јан 15:54Maticna ploca Acer ES1-531 100% ispravna

Se prodava maticna ploca za Acer ES1-531 ispravna I testirana


3.000 €
или предлог цена
21 јан 13:47Procesor INTEL Celeron 1000M 2x1.80GHz HD Graphics za Laptop

Procesor INTEL Celeron 1000M 2 x 1.80GHz 2MB Cache HD Graphics 35W za...


300 МКД
или предлог цена
25 дек 15:55PRODAVAM MATICNA PLOCA ZA SAMSUNG R519 R520 R522 R510

Продавам 100% исправна матична плоча за лаптоп SAMSUNG R519 R520 R52...


1.500 МКД
или предлог цена
06 дек 20:21Maticna za HP 250 G4 N3050

Maticna za HP 250 G4 N3050


1.500 МКД
или предлог цена
04 дек 17:10Maticna zaAcer Aspire V5 V5-571G i3 2nd Gen 2375M

Maticna za Acer Aspire V5 V5-571 Intel Core i3 2nd Gen 2375M (1.50GHz...


1.700 МКД
или предлог цена
23 ное 00:36Maticni ploci za laptopi

1. Acer Aspire 5349-B812G32Mnkk so cpu Pentium B815 2. HP DV7t-7000 ...


1 МКД
или предлог цена
10 ное 17:16Lenovo ThinkPad L540 laptop motherboard

Матичната плоча е исправна имам и процесор со неа Intel Core I5 4200...


50 €
или предлог цена
21 окт 08:00Maticna za Laptop Dell N5030 DDR3

Prodavam maticna za laptop Dell n5030 . Model p03f


1.000 МКД
или предлог цена
13 сеп 09:38MATICNA ZA DELL LATITUDE E6410 SO KULER i SO i5 PROCESOR

samo maticna 2500den...imam i drugi delovi za nego.MOZE I KARGO


3.400 МКД
или предлог цена
01 апр 00:20Maticni ploci za laptopi

Lenovo G570 Lenovo 100-15IBY HP 250 G4 Listata se nadopolnuva


1 МКД
или предлог цена
18 фев 15:09Intel® Core™2 Duo Processor P7450

Intel® Core™2 Duo Processor P7450 moze i moja montaza


400 МКД
или предлог цена
22 јан 17:38Maticna od lenovo G570 laptop

Комплет Матична со процесор,кулер,рам,......


1.000 МКД
или предлог цена
17 окт 16:50Intel Core i7-2630QM procesor, izvaden od ASUS K53SV

Izvaden od ASUS K53SV. Type CPU / Microprocessor Family Intel Core ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 15:39Maticna ploca za laptop Acer Aspire 3610 series, Modek n. MS

Ispravna maticna ploca za laptop Acer Aspire 3610 series, Modek n. MS


20 €
или предлог цена
29 мај 14:36maticna za acer aspire v5-531 evtino

maticna za acer aspire v5-531 evtino


2.000 МКД
или предлог цена
29 апр 20:40Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам