Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
91 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

M.2 sata3 256gb ssd Intenso

M.2 sata3 256gb Intenso, ne e koristen


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:20HDD Hard disk HITACHI 320Gb SATA za Desktop i drugo !

Prodavam socuvan i potpolno ispraven hard disk marka Maxtor 6Y080M0 D...


800 МКД
или предлог цена
29 јан 22:25HDD 2.5" 1TB Western Digital WD Blue za laptop

Se prodava hard disk za laptop HDD SATA 1TB 2.5" WD Blue. Kako nov, ...


990 МКД
или предлог цена
29 јан 20:55HDD 160GB SATA 2.5"

Продавам користен хард диск, без бед сектори. Цена 300мкд


300 МКД
или предлог цена
29 јан 14:50Seagate 500 GB HDD

нов хард диск, Seagate 500 GB HDD


1.800 МКД
или предлог цена
29 јан 12:22HDD Hard disk za laptop лаптоп хдд хард диск

Останат е еден SATA за лаптоп - 500GB - 800 den


800 МКД
или предлог цена
28 јан 16:06SSD 128 Gb, Novo

Se prodava Novo SSD 128 GB. Ssd-to ima 0 rabotni sati, vidi test na s...


900 МКД
или предлог цена
28 јан 16:022.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata 500 GB HDD Slim

Se prodava 2.5" Hard disk za Laptop 500GB Sata Slim. Hard diskot e 10...


800 МКД
или предлог цена
28 јан 15:57Kupuvam SSD , prodavam hdd

Kupuvam ssd sose adapter kon pcie Prodavam sata hdd Za nego treba...


900 МКД
или предлог цена
27 јан 10:44Hard disk ssd m2 256 gb

Micron 256 gb


2.000 МКД
или предлог цена
26 јан 14:09HDD Hitachi 750gb 7200 RPM

HDD Hitachi 750gb 7200 RPM... Kako nov,proveren so HDD Sentinel,nema...


1.500 МКД
или предлог цена
25 јан 11:41Seagate Laptop Thin HDD 500GB

Seagate ST500LT012 Seagate Momentus Thin ST500LT012 500GB 5400RPM SAT...


600 МКД
или предлог цена
25 јан 08:37KingSpec 2TB NVMe M.2

Prodavam nov neotpakuvan ultra-brz ssd nvme KingSpec 2TB NVMe M.2. I...


7.500 МКД
или предлог цена
24 јан 19:17hdd 1 tera samsung 100%ispravnost

hdd 1 tera samsung 100%ispravnost


1.000 МКД
или предлог цена
23 јан 19:15Samsung SSD 256GB PM991 M.2 2242 42mm PCIe 3.0 x4 NVMe

Продавам Samsung SSD 256GB PM991 M.2 2242 42mm PCIe 3.0 x4 NVMe. Ma...


1.800 МКД
или предлог цена
22 јан 20:33Samsung 256GB MZ-CPA2560/0A1 A1466 SSD MacBook

Prodavam SSD Samsung 256GB MZ-CPA2560/0A1 MacBook Air A1466 SSD Prop...


2.500 €
или предлог цена
20 јан 23:206TB Seagate skyhawk surveillance

Seagate skyhawk surveillance 6Tb


4.300 €
или предлог цена
18 јан 22:38Mini pcie ssd 128GB

Se prodava novo ne koristeno (kupeno po grska) ssd 128GB so mini pcie...


1.200 МКД
или предлог цена
17 јан 18:13HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,30 rabotni dena

Gratis montaza i instalacija pp zelba


1.400 МКД
или предлог цена
17 јан 11:20Hdd wd 500 gb ispravnost 100 procenti

Hdd ispraven 100 procenti nitu Eden bed sektor


600 МКД
или предлог цена
11 јан 15:53tri hdd 500 gb za laptop za 1800 denari

tri hdd 500 gb za laptop za 1800 denari


1.800 МКД
или предлог цена
09 јан 13:22M.2 SATA SSD to 2.5in SATA Adapter

M.2 SATA SSD to 2.5in SATA Adapter


1.000 МКД
или предлог цена
08 јан 15:22Nov neotpakuvan SSD disk 256Gb za laptop i desktop kompjuter

Prodavam novi SSD 256Gb, SATA III, 6Gb/s 2,5" - read speed 350-570Mb...


1.400 МКД
или предлог цена
- 18 % Попуст
1.700 МКД
31 дек 12:21Toshiba HDD 500GB за лаптоп

HDD 500GB 2.5" Laptop Hard Drive / Toshiba MK5065GSXF HDD2L13 TN01 ...


2.000 МКД
или предлог цена
25 дек 19:23SSD za MacBook Pro/‎MacBook Air/iMac

128GB SSD NVMe- 1100Den (3x Dostapni) 256GB SSD M.2- 2200Den (1 Dosta...


1.200 МКД
или предлог цена
14 дек 13:04SSD 1TB 500GB 120GB

2.5inch Solid State Drive SATA III 6Gb/s Novi SSD diskovi (Netac, To...


1 МКД
или предлог цена
09 дек 11:09Hard Disk TOSHIBA 1TB

Se prodava Hard Disk TOSHIBA 1TB


1.200 МКД
или предлог цена
02 дек 15:06mSATA SSD!

Provereni i 100% vo rabotna sostojba bez pojava na loshi sektori. Ce...


700 МКД
или предлог цена
01 дек 11:40Хард Диск за Лап топ (Hard Disk HDD Laptop)

Продавам целосно исправен (без ниту еден bad sector) Хард Диск за лап...


900 МКД
или предлог цена
22 ное 18:07Ssd nvme 256 giga SKhynix novo

Се пушта и по карго


1.400 МКД
или предлог цена
11 ное 19:28Hitachi hard disk HDD 320GB za laptop

nema bad sectors tel 075/472-924


800 МКД
или предлог цена
09 ное 10:37HARD DISK SEAGATE 500 GB

100% ispraven, testiran so hirens boot 0 bad sectors.


20 €
или предлог цена
07 окт 09:45HARD DISC 500 GB WESTERN DIGITAL

100% ispraven, testiran so 0 bad sectors.


20 €
или предлог цена
07 окт 09:44HARD DISK ZA LAPTOP 1000GB,5 rabotni dena

Kako nov so 5 rabotni dena,gratis montaza i instalacija,prakam i po k...


1.500 МКД
или предлог цена
01 окт 11:24HDD laptop

2.5 inci hdd za laptop. seagate 1tb toshiba 500gb WD 320x2 hitach...


500 €
или предлог цена
25 сеп 00:14HDD 2.5" IDE 160GB Samsung za laptop

Продавам користен Самсунг ИДЕ хард диск за лаптоп, model HM160HC. Хар...


900 МКД
или предлог цена
20 сеп 20:40Продавам диск за лаптоп. HDD 2,5" 500GB

Дискот е исправен, супер состојба. Изваден од лаптоп поради замена с...


990 МКД
или предлог цена
17 сеп 06:59Seagate 500gb 2.5" HDD

Se prodava hard disk Seagate 2.5" 500 gb testiran vo odlicna sostojba...


800 МКД
или предлог цена
16 сеп 10:07Hard diskovi za laptop HDD 2.5

Site diskovi se bez bad sectori moze i proverka bez nikakov problem ...


1.000 МКД
или предлог цена
29 авг 10:13HARD disk Hitachi 2,5 500GB

Hard disk za laptop bez bd sektori 500GB Hitachi , dokaz od hd sentin...


1.200 МКД
или предлог цена
18 авг 16:52Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам