Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
127 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Docking station DELL

Продавам два нови docking station Dell Dock – WD19S 130W type C компл...


8.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

Денес 10:31Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi

Prodavam Lenovo IdeaPad 110-15ISK na delovi -Maticna ploca PRODADE...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 22:08Sekakvi Delovi za LapTopi za postari i novi modeli

Delovi za LapTopi za postari i novi modeli prasajte sto vi treba ras...


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:15TASTATURI ZA SITE MODELI POLOVNI i NOVI

kontakt 076 777 797


По Договор
или предлог цена
Вчера 08:10Wifi za Laptop site tipovi, Mini PCI, Mini PCI-E M.2

Se prodavaat wifi za laptop, site tipovi: Mini PCI, Mini PCI-E, Mini ...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 07:44EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOVEKSTRACENA

SE PRODAVA EKRAN ZA LAPTOP LED SCREEN 15.6 40 PINSKI KAKO NOV GRAT...


1.500 МКД
или предлог цена
02 фев 19:22Wi-Fi card Lenovo 01AX712 Realtek RTL8822BE 802.11AC BT 4.2

Се продава 100% исправна оригинална Wi-Fi картица од RealTek RTL8822B...


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
02 фев 19:17Nov SSD 120GB

Prodavam nov, neotpakuvan 2.5inch SATA III SSD: 120GB - 1100den 180...


1 МКД
или предлог цена
01 фев 17:01Siig FireWire Express картица за лаптоп за конекција firewir

Во одлична состојба ретко користена.Со 2-портови


4.000 МКД
или предлог цена
01 фев 11:50Dvd CD RW Rom i rezaci za Laptop Ide i Sata

Se prodavaat polovni no ispravni dvd citaci i rezaci za laptop. Cena ...


300 МКД
или предлог цена
01 фев 07:47Baterija za Lenovo G50-45, G50-70, G40-45, G50-30, G40-30

Se prodava baterija za Lenovo Ideapad G40-30, G40-45, G40-70, G40-70M...


800 МКД
или предлог цена
01 фев 07:47Procesor za Laptop i3-3110m, 2.4Ggz

Se prodava Procesor za Laptop i3-3110m, treta generacija na 2.4Ggz. I...


800 МКД
или предлог цена
01 фев 07:47Заштита на порти против прашина 16пар. (USB, RJ45, HDMI...)

Продавам заштитници на порти против прашина. Имам три бои, црна бела...


100 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

31 јан 14:55Wifi antena Intel dual band AC8265NGW

Prodavam wifi antena za laptop Intel AC 8265 dual band 867Mbps plus B...


800 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

31 јан 10:19Delovi za laptop | Делови за лаптоп | Dell Sony Lenovo Asus

Имам делови за лаптопи наведени на листата. Контакт по вибер или теле...


300 МКД
или предлог цена
29 јан 14:50Novi drzaci i plastika za ekran za Asus FX504

Prodavam novi hindzovi (drzaci) za ekran, zadna plastika i predna pla...


2.000 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

27 јан 15:12Lenovo docking station

Prodavm 2 doking station za Lenovo. Odgovara na x220, t440....


35 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

26 јан 10:32DELL docking station D1000 nov neotpakuvan stanica

Продавам неотпакуван DELL docking station D1000 Supports up to 2 D...


7.900 МКД
или предлог цена
25 јан 11:42HP ProBook 450 G5 delovi делови

Делови за HP ProBook 450 G5 Останато: Fingerprint сензор LCD кабел...


1 МКД
или предлог цена
22 јан 14:08TOSHIBA laptop za delovi /TOSHIBA лаптоп за делови

Продавам половен лаптоп - TOSHIBA што може да послужи за делови. Ла...


1.000 МКД
или предлог цена
21 јан 09:07HP USB-C Universal Dock

Се продава нов и некористен ХП Докинг.


6.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 10:29ХП Докинг, HP Docking station, HP Dock station

Се продава нов и некористен ХП Докинг Г2 Тандерболт.


10.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 10:11Acer Aspire One ZG5 site delovi osven ekran

gi imam site delovi osven ekran


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 07:08Ram memorii za laptop i harddisk HDD

Prodavam HDD za laptopi ram memorii za laptop


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

20 јан 07:08Microsoft Surface Slim Pen 2

Dve novi neotpakovani Microsoft Surface Slim Pen 2.


70 €
или предлог цена
17 јан 14:06prodavam kabli za pc za graficki i dr

razni kabli za Pc


1 €
или предлог цена
12 јан 14:37Delovi Laptop Desktop Kompjuter

2x Tastaturi za Laptop Asus modeli kompatibilni so K50 - 1000den -...


1.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

07 јан 12:27Prodavam Asus Sonicmaster woofer

Prodavam Asus Sonicmaster woofer so 2.5mm dzek


500 МКД
или предлог цена
04 јан 11:12ADAPTER

Adapter skoro nov Tel/075848213


500 МКД
или предлог цена
03 јан 02:53Kingston novi memorii 2500 dvete fixno

Nekoristeni


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

30 дек 23:29Delovi za Dell xps 1730...na delovi...

Graficka rasipana


555 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

29 дек 15:06Delovi za Asus x501,x301,x551c,x540,x541,L502,X502,M51 PROD.

PRODAVAM DELOVI ZA MODELITE: Asus x501,x301,x551c,x540,x541,L502,X502...


1 €
или предлог цена
23 дек 09:18DVD Writer Model SU-208

Ispraven DVD Writer za laptop, izvaden poradi potreba od prostor za S...


1.500 МКД
или предлог цена
22 дек 10:53Western Digital 250GB M.2 2280 3D NAND

Се продава НОВА Western DIgital m.2 SSD 256GB, димензија 2280, технол...


2.000 МКД
или предлог цена
18 дек 21:59Prodavam delovi za Laptop Lenovo G50-30

Prodavam delovi za Laptop Lenovo G50-30 Memorija 4 gb - 700 den Cd c...


3.000 МКД
или предлог цена
17 дек 22:46Intel Core 2 Duo T5250 2 x 1.5 GHz i kuler

Prodavam procesor Intel Core 2 Duo T5250 + kuler. Kontaktirajte me...


900 МКД
или предлог цена
12 дек 13:24Dell Latitude D620, D630 vnatresen zvucnik

Kupen pred 2 godini, ama nikogash ne go instalirav. Laptopot go nemam...


350 МКД
или предлог цена
11 дек 09:08Toshiba C55Dt-A

Se prodavaat delovi od gorenavedeniot laptop! Za dopolnitelno info. ...


1 €
или предлог цена
09 дек 17:01Delovi za Dell Latitude E5440 e5540. Se za delovi 5440 5540

Delovi za Dell latitude e5440 , e5540, e7540 Imame se za niv ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

07 дек 14:57Delovi za Lenovo Thinkpad Yoga 460

Sve e ispravno Sjrsen e ekranot i tacot SAMO NA DELOVI SE PRODAVA!!!!


7 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Делови и опрема за Лаптопи / Останато

07 дек 13:58Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам