Цела Македонија
                   
1026 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TV LED TELEVIZORI -SUPER SOSTOJBA =EXTRA CENA

Se prodava RADIO i CHANGER za kola AUDI,VW,SEAT vo Super Socuvana SOS...


3.000 МКД
или предлог цена
- 51 % Попуст
6.100 МКД
27 мар 22:28Промовирано

Tv Fuego

Tv Fuego gratis uste eden tv dvata vo totalna ispravnost so orginal...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:21Hitaci Tv

Ispraven bez nikakov,problem. Malku koristen Moze zamena za mobilen t...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:45Prodavam tv Favorit

Prodavam tv Favorit 51sm. Ima dalinsko. Ima skart moze resiver da se ...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21Prodavam Beko tv

Prodavam Beko tv 51 sm, so dalinsko. Ima skart moze da se ukluci resi...


400 МКД
или предлог цена
Вчера 21:21PHILIPS ULTRA SLIM LED TV 32" CRYSTAL CLEAR

ODLICNA SOSTOJBA Prekrasna slika kristalna, zivi boi Sledi so dalin...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:43LG TV cinema 3D

Se prodava televizor LG cinema 3D 42 inci so 4 para 3D naocari


120 €
или предлог цена
- 98 % Попуст
8.000 €
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:32SONY KDL-50W656a i KD-43XF7596

SONY KDL-50W656A - NEMA SLIKA,NEMA GLAS. ( SE PRODAVA KOMPLET SO NOGA...


6.500 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 19:29ТВ Самсунг

Се продава ТВ Самсунг во исправна состојба.Цена по договор.


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 18:35SWAJCARSKI 50inc 4K ultra HD smart durbase

DURBASE TV SWAJCARSKI STRASNA SLIKA UBAVA 50 INCI 4K TV ULTRA HD SMAR...


13.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:09Se prodava TV Samsung ispraven

povekje info na tell: 076 606 971


1.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:32  НОВ ОГЛАС

Samsung TV

Se prodava samsung TV 70 cm. Ispravna sostojba.


2.600 МКД
или предлог цена
Вчера 16:18OTKUP na LCD LED TV

OTKUP na novi i polovni isklucivo ispravni LCD,LED,Plazma i 3D televi...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 16:10ST 32 INCHA LED TELEVIZOR NEISPRAVEN

Kompleten kako nov. Nepusaci. Cist. Ne e cepkan. Pojavivase ve...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:28  НОВ ОГЛАС

Prodavan LGOled65c2 model

Poloven


1.300 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:20tv fuego so ramen ekran malku koristen kako nov

tv panasonik silver varianta vo top sostojba malku koristeno kako nov...


2.500 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 15:03Mini tv rasipan

Mini tv rasipan. Fiksna cena 500 denari. Bez zameni. Ne prakam...


500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:39NOV Philips 43" NEOTPAKUVAN

Se prodava Philips Tv 43", neotpakuvan voopsto so edna godina garanci...


13.990 МКД
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 14:14se prodava LG televizor

se prodava odlicen lcd lg televizor vo ispravna sostojba so orginal d...


5.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 13:15Prodavam Philips Tv 32 inca 3 mes koristrn

Prodavam Tv Philips FHD 32 inca 3 mes koristen cena 6500 i masicka ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:20IPTV KANALI

PRVO PROBAJTE PA POSLE PLATETE SLEDI TEST 24 CASOVEN POPUST 35 % ...


45 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 12:12TELEVIZOR NEO

SE PRODAVA TELEVIZOR NEO ODLIVNO ZACUVAN KONTAKT 075325170


1.700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:37Se prodava Samsung TV

Televizor Samung vo odlicna sostojba Cena 3000 denari Tel 077852731


1 €
или предлог цена
Вчера 11:01TV LED LCD PLAZMA AUDIO SERVIS DOAGAME NA POVIK

TV LED LCD PLAZMA AUDIOSERVIS DOAGAME NA POVIK ,SERVISIRAME LED LCD P...


200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 10:1732" ЛЦД ТВ за делови

Samsung 32" расипана матична плоча. Цена 2500 ден комплет или посебно...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 09:52stereo CRT Philips

Продавам стерео TV Philips, 38 см. Видео - CVBS и SVHS - влез, аудио ...


1.800 МКД
или предлог цена
- 38 % Попуст
2.900 МКД
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:27TV LG 43UN70003LA SMART TV BLACK

TV LG 43UN70003LA SMART TV BLACK MODEL 2020 EDEN KORISNIK UPOTREBU...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 09:11Kupuvam LCD panel za model Sony KDL-32W706B

Kupuvam poloven panel za Sony KDL-32W706B


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 08:40Led tv VIVAX 32"

Ispraven ima dalinsko Ne e smart Tel.077-755-905


60 €
или предлог цена
Вчера 08:39Se prodava nov neotpakuvan philips led mod. 65PUS8007/12

Se prodava 65 inca nov neotpakuvan Philips led televizor mod. 65 PUS ...


700 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 07:57TV-COLOR-TEST/ТЕСT-PAL/SECAM-GENERA.LEBAND-PG301

КОМПЛЕТНО ИСПРАВЕН ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕСТ ГЕНЕРАТОР ЗА ПРЕЦИЗНО СЕРВИСИРА...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 06:30TV lcd

Se prodava televizorce komplet so dalecinsko koristen donesen od germ...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 03:25Prodavam LG Oled77C2 model

Koristen


2.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

Вчера 00:46VIVAX 50" ANDROID SMART UHD LED TV

Original nekoristen drzac (postolje) za VIVAX 50" Android Smart TV ...


1 €
или предлог цена
31 мар 23:26IPTV (pogledni video)

MakIPTV Najdobar izbor na kanali Najniska cena!!! EX-YU, Sport, Film,...


250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мар 22:32Prodavam LGOled65G1 model

Poloven


1.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мар 20:32Lcd

Se prodava televizor bez nogarka za na zid. Osto se prodavacka 42 inc...


80 €
или предлог цена
- 20 % Попуст
100 €
31 мар 20:18LG 32LK330 LCD Extra sostojba

Extra socuvan, so original dalecinsko, ultra lesen (za prenos). Nikak...


4.999 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мар 19:20Imate LCD televizor so puknat ekran. Zamena staro za novo

Имате LCD i LED Televizor so puknat ekran ili drug defekt. 🚩🚩Не ...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мар 18:58SERVIS NA LED I LCD

SERVIS NA LCD I LED


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Телевизори / LCD / Плазма

31 мар 17:54RETRO TV 1960

Mnogu zacuvan primerok, retro TV proizvodstvo okolu 1960god.


4.000 МКД
или предлог цена
31 мар 16:47Страна 1 од 26

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам