Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
740 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

KENWOOD POJACALO

Se prodavaat komplet vo odlicna sostojba 13000 den. fiksna cena


1 €
или предлог цена
Денес 18:14QUAD 303, 33 i fm 2 Lampaš

PRODADEN E TUNER FM 2 LAMPAS ,Samo za požnavači ,eden od najdobrite v...


7 €
или предлог цена
Денес 16:16Се продава Sharp system 7700

Појачало Sharp 2x140W со предпојачало како pre-amp Harman/Kardon AVR2...


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 16:12Продавам појачала и еквилајзер

Pioneer SA-610 - 7000 ден. PIoneer A-602R - 7000 ден. Equil. Sansui...


По Договор
или предлог цена
Денес 16:12Pioneer A-602R

Navistina odlicen zasiluvac, puka od mokj iako e deklariran kako 70w...


10.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 15:30  НОВ ОГЛАС

Stereo pojacalo YAMAHA A-S 201 fabricka sostojba

kompletno ispravno


6.500 МКД
или предлог цена
Денес 15:19HARMAN KARDON 100+ VINTAGE РИСИВЕР

МНОГУ, МНОГУ РЕДОК ВИНТАЖ КВАДРО РИСИВЕР. АМЕРИЧКИ ДИЗАЈН, ЈАПОНСКА И...


250 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
300 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:39TECHNICS SE-A800S РЕФЕРЕНТНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО

ВРВНО АУДИОФИЛСКО ПОЈАЧАЛО СО ВРВЕН ЗВУК, ОД РЕФЕРЕНТНАТА СЕРИЈА НА Т...


130 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
150 €
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:39ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:39BANG & OLUFSEN BEOSAUND 1

НЕСЕКОЈДНЕВЕН - ФУТУРИСТИЧКИ МИНИ СИСТЕМ, СО ЦД, РАДИО, ВГРАДЕНИ ЗВУЧ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:39DA Converter Digital to analog Bluetooth

Da converter so Bluetooth funkcionira bezprekorno Input: coax, optic ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 14:03Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra

Prodavam Pojacala & Resiveri od 50evra


По Договор
или предлог цена
Денес 12:36Prodavam Profesionalno Pojacalo za Vuferi Biema BF300

Profesionalno pojachalo za vuferi biema bf 300. Socuvano & ispravno 3...


150 €
или предлог цена
Чучер Сандево / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 12:33Denon AVR3803

Prodavam menuvam od najvisokata klasa na Denon AVR3803 saraund reciv...


12.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:55Denon PMA 1500R nečepkan...

DENON PMA 1500r zasiluvač vtor sopstvenik, nečepnato, može i zvučnic...


450 €
или предлог цена
Денес 09:49Kenwood ka 4002 pojacalo

Kenwood ka 4002. Ispravno. Malo o dimenzii, ima 2 phono,2 aux, tuner,...


1 €
или предлог цена
Денес 09:44marantz pm-75 marantz cd-72 marantz st-50l

vrven set na marantz gold edition so zamac stranici so edno dalecinsk...


По Договор
или предлог цена
Денес 09:33POJACHALO ZA KOLA

RAZNI POJACHALA ZA KOLA cena na samata fotografija -- so 10 % popu...


10 МКД
или предлог цена
Денес 07:01  НОВ ОГЛАС

VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020 TOP MODEL OD SERIJATA

PRODAVAM VRVEN ZASILUVAC KENWOOD KA-7020, NAJDOBRIOT MODEL OD TAA SER...


По Договор
или предлог цена
Денес 01:25Sony ta f 730ES se prodava

Samo dobrite poznavaci na audiofilstvoto znaat za retka ponuda na paz...


320 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
350 €
Вчера 22:54Sony STR-DE185

Sony STR-DE185 FM Stereo receiver,cisti 2x100W na 8 oma.


4.600 МКД
или предлог цена
Вчера 19:11Stereo pojacalo DUALCV-6010 vo dobra sostojba

ispravno


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:27Stereo pojacalo TECHNICS su-222 vo odlicna sostojba

ispravno


1.800 МКД
или предлог цена
Вчера 17:24Stereo pojacalo YAMAHA A-500 vo dobra sostojba

ispravno


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 17:19ONKYO A-9155

Vo fabricka sostojba, so original dalecinsko. Cena po dogovor. Sp...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:13Pioneer VSX-LX55

Pojacaloto e vo extra sostojba !!!! Doneseno od svedska !!! Specifika...


45.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:39Toshiba 2SB531 (Pioneer SX850, SX636, Luxman L30, L31)

Toshiba 2SB531 (Pioneer SX850, SX636, Luxman L30, L31) 2 komada, n...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 15:56Luxman A383, PD210, T341L, D355, D321

Kontakt, tel/viber +38971668705 Ne menuvam! 1. Luxman A383, so ori...


650 €
или предлог цена
Вчера 14:51Pojacalo Pioneer A-117

Ispravno


75 €
или предлог цена
Вчера 14:27Prodavam reciver NAD 710

Prodavam reciver NAD 710.


120 €
или предлог цена
Вчера 14:23Resiver PHILIPS OD MARANTZ MN MOCNO

Doneseno od SVAJCARIJA MN JAK ZVUK BASS VISIKI IMA I STEREO I DR ZV M...


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 14:01SONY RESIVER SO HDMI 600 W RMS 800 W MUZ

Donedeno I'd SWAJCARIJA SONY POZNATA MARKA 600WATY RMS IZLEZNA SNAGA...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 13:56DALECINSKI ZA POJACALA CD I RESIVERI

ORIGINALNI DALECINSKI ZA PHILIPS MARANTZ KENWOOD GRUNDIG PIONEER I DR.


500 МКД
или предлог цена
Вчера 12:07POJACALO YAMAHA A 1000

HI END AUDIO, POJACALOTO E VO FABRICKA SOSTOJBA, RABOTI VO A KLASA , ...


340 €
или предлог цена
Вчера 12:04Audiolab M-DAC

Audiolab M-DAC sostojba 100% kako nov


550 €
или предлог цена
Вчера 08:29DUAL POJACALO SO RADIO

1984 odlicna sostojba,germansko,proizvedeno france 2*35w muzicka snaga


4.500 МКД
или предлог цена
Вчера 07:50POJACHALO // ZVUCHNICI -DELUX

MULTI MEDIA SPEAKER ---DELUX odlichen zvuk BAS + VISOKI AUX --vle...


1.400 МКД
или предлог цена
Вчера 05:15FISHER - Integra CA-915 - Amplifier

FISHER - Integra CA-915 - Amplifier 2x130 e made in japan \C E N A ...


1 €
или предлог цена
Вчера 00:26marantz pm-54mk2

orginalna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi Spec...


110 €
или предлог цена
- 27 % Попуст
150 €
24 ное 23:28marantz pm-54

orginalna sostojba vidi sliki orginalni vidi gi site moi oglasi Mara...


80 €
или предлог цена
- 38 % Попуст
130 €
24 ное 23:21Страна 1 од 19

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам