Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
784 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

FIKSNO Prodavam vrvni komponenti PROTON 078 209 464

Prodavam vrvni retki komponenti PROTON . Fiksno 078 209 464 https://...


1.800 €
или предлог цена
Денес 17:13ИЗВОНРЕДЕН РИСИВЕР MARANTZ SR-60

MARANTZ STAREO AV RECEIVER, СО ИЗВОНРЕДЕН ЗВУК ВО СТЕРЕО. ВЛЕЗ ИМА И ...


5.500 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10ЈАПОНСКИ РИСИВЕР TECHNICS SA-5370K

450 ВАТЕН РИСИВЕР НА ТЕХНИКС. ИВОНРЕДЕН МОЌЕН И СО ИЗВОНРЕДЕН КВАЛИТЕ...


4.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
6.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 16:10Pioneer

Pionner Pojacalo Kaseta Radio Ispravno 100% Viber 0038978235779


70 €
или предлог цена
Денес 14:46mikro pojacao Univox 2A+. loop

mikro pojacao Univox 2A . loop


2.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:03  НОВ ОГЛАС

Se prodava Resiver Pojacalo Technics SA-EX510 5x120W

Celosno ispravno dosta jako i kako novo ne e servisirano prv sopstven...


4.500 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.800 МКД
Денес 13:02POJACALA VUFERI BASOVI pojacalo

🟢 VUFER GROUNDZERO 12'' 130 EVRA 🟢 POJACALO BRUTUS 1X1500 130 EVRA...


130 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 11:40DENON PMA 520 AE

Prodavam stereo pojacalo denon pma 520 ae so cist i precizen zvuk i d...


7.500 МКД
или предлог цена
Денес 11:19YAMAHA DSP-A1092 AV POJACALO MONSTRUM

PRODAVAM POJACALO YAMAHA DSP-A1092 ZA MNOGU LJUBITELI NA MUZIKATA NA ...


230 €
или предлог цена
Денес 11:19Jungson AV 899C

Продавам врвно појачало во А класа (160 вати на 8 0ма) - 31кг тешко. ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 10:48  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Beniton

Prodavam pojacalo Beniton vo izvonredna sostojba od domasna kolekcija...


60 €
или предлог цена
Денес 10:45Jungson AV 899C & Jungson Magic Boat SACD/CD player

Продавам врвни компоненти Jungson AV 899C & Jungson Magic Boat SACD...


920 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Денес 10:41  НОВ ОГЛАС

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema

Kupuvam polovna ili neispravna audio oprema za delovi : Pojacala Pr...


1 €
или предлог цена
Денес 09:07Onkyo TX-SR607

Se prodava Onkyo TX-SR607 (7.2) doneseno od Swiss.


По Договор
или предлог цена
Денес 09:01NAD L70 SURROUND RECEIVER 5.1

Nad l70 SURROUND RECEIVER 5.1DONESEN OD SWISS.Brusen titanium.Karakte...


1 €
или предлог цена
Денес 09:00Harman Kardon HK3300

Se prodava Harman Kardon HK3300 donesen od Swiss


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:00Pojacalo Yamaha Ax 870

Pojacaloto e dobro ocuvano komplet ispravno mozi da se proba


300 €
или предлог цена
Денес 06:41Sansui aux 501

Prodavam sansui aux,501 pojacaloto e vo bezprekorna rabotna sostojba ...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:07  НОВ ОГЛАС

Pojacalo Sony TA-AX-4040

Se prodava pojacalo SONY TA-AX-4040 vo ispravna sostojba bez mani. So...


2.000 МКД
или предлог цена
- 20 % Попуст
2.500 МКД
Вчера 21:19Yamaha RX-V650 — pojacalo

Vo super sostojba. 95w na 8 oma moknost. Bez ostetuvanja ili poprav...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 19:10  НОВ ОГЛАС

Onkyo TX-NR801E

7.1 ресивер. Прилично сочуван. Висока класа, моќен. Дигитални влезов...


7.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 18:14Elektronika Razni Delovi Tranzistori Pojacala Predpojacala

***** Informacii posle 15:00 casot ***** Elektronika Razni Delovi : ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 17:45POJACALO FM STEREO RECEIVER ONKYO TX-8211 ODLICNO SOCUVAN

Prodavam odlicno socuvano pojacalo so fm radio priemnik onkyo tx-8211...


90 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 17:32Pojacalo Monacor sa 2000

Slim pojacalo. 2x80w.


1 €
или предлог цена
Вчера 17:16Pioneer VSX 324-KP 5.1 Audio System

pusten ne povekje od 4 pati Технички спецификации за засилувач на...


300 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 13:45KABLI INTERKONEKCISKI I ZVUCNICKI

VAN DEN HUL D102 MK2 INTERCONECT DOLG 60 CENTIMETRI 5000 DEN, INTERCO...


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 12:33Technics

TECHNICS SU-X120 PXS cap Amplifier Class A Specifications Power o...


2.800 МКД
или предлог цена
- 42 % Попуст
4.800 МКД
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 12:02AKAI AM-95 Reference Master

Се продава! AKAI AM-95 Reference Master Digital Integrated Amplifier...


950 €
или предлог цена
Вчера 11:28NOVI LAMPI EL 84 ECC 82 PCC 88

NOVI NOS LAMPI IZLEZNI 4KOMADA EL 84, DVE RSD ECC82 I EDNA PCC88 ILI ...


600 МКД
или предлог цена
Вчера 11:23AUNA AB-450

Prodavam 4 kanalno pojacalo marka AUNA, model AB-450. Vizuelno odl...


2.200 МКД
или предлог цена
Вчера 11:12MAGNAT CLASSIC 140

Prodavam dvokanalno pojacalo za kola marka MAGNAT, model CLASIC 140. ...


2.700 МКД
или предлог цена
Вчера 11:06Pojacalo Pioneer SX-304RDS

Prodavam pojacalo Pioneer SX-304RDS vo odlicna ispravna sostojba kako...


4.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:10Pojacalo X4-Tech

Prodavam pojacalo X4-Tech model A-2000 vo odlicna ispravna sostojba i...


3.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo Pioneer SX-202R

Prodavam pojacalo Pioneer model SX-202R vo odlicna ispravna sostojba ...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo Sony STR-D365

Prodavam pojacalo Sony model STR-D365 vo odlicna ispravna sostojba ka...


4.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo Onkyo TX-SR576

Prodavam pojacalo Onkyo model TX-SR576 vo odlicna ispravna sostojba k...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo Sherwood RVD-9090RDS

Prodavam pojacalo Sherwood model RVD-9090RDS vo odlicna ispravna sost...


2.000 МКД
или предлог цена
- 29 % Попуст
2.800 МКД
Вчера 10:09Pojacalo Centrum titan 500

Prodavam pojacalo Centrum Titan 500 bo odlicna ispravna sostojba e po...


5.300 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo Yamaha RX-450

Prodavam pojacalo Yamaha model RX-450 vo odlicna ispravna sostojba ka...


3.800 МКД
или предлог цена
Вчера 10:09Pojacalo I tuner JVC

Prodavam ispravno pojacalo JVC A-GX2 Tunerot e prodaden Powe...


2.200 МКД
или предлог цена
- 37 % Попуст
3.500 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Појачало/Засилувачи

Вчера 07:06Страна 1 од 20

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам