Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
276 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Onkyo cd pleer i deck

Odlicno ocuvani i funkcionalni. Raboti se. Pleerot cita sekakvi kopii...


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:18Jungson Magic Boat SACD/CD player

Продавам врвен SACD плеер со Балансирани излези 10 кг тежок. Има дал...


320 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 10:55  НОВ ОГЛАС

Denon DCD 1500 AE

Denon DCD 1500 AE ,mint sostojba ,dalecinsko


400 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Денес 09:59Technich cd player slp 460

Pleyero bukvalno kako nov mnogu ocuvan koristen domasni uslovi cita s...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 06:41Onkyo dx 7711

Prodavam cd player onkyo dx_7711 cd plerot e vo besprekorna rabotna s...


9.000 МКД
или предлог цена
Денес 00:05  НОВ ОГЛАС

DENON UCD-F07

CD ПЛЕЕР ОД МИНИ СИСТЕМ, ИСПРАВЕН.


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 14:22Kenwood KDC-4047U

Prodavam Kenwood cd player usb aux za povece info javete se na tel…07...


1.200 МКД
или предлог цена
Чаир / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

Вчера 11:31CD HARMAN KARDON HD 7225

VRVEN CD PLEER CITA SEKAKVI KOPII, IMA MNOGU CIST I ANALOGEN ZVUK . M...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 12:12DVA CD PLEERI TECHNICS

EDNIOT E SL PG490, A DRUGIOT E SL P202, I DVATA SE VO TOP SOSTOJBA OC...


2.400 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 12:12PHILIPS CDR 600. CD REKORDER. SO DALECINSKO. TOP.

PHILIPS CDR 600. SO DALECINSKO. NE SUM PROBAL DA SNIMA CD A I NE SE R...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 09:48VINTAGE CD PLAYER PHILIPS CD 162.SO CDM 4/19. CITA SE

VINTAGE CD PLAYER PHILIPS CD 162. SO TRANSPORT CDM 4/19 KOJ SE VGRADU...


1.100 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 09:48PHILIPS CD 910 CD-Player SSSS

1.PHILIPS CD 910 CD-Player estetski odlicno socuvano,raboti besprekor...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

03 окт 09:01Onkyo dx_7711

Prodavam cd player onkyo dx_7711 cd plerot e vo besprekorna rabotna s...


9.000 МКД
или предлог цена
03 окт 00:11LG RADIO SISTEM SO 3 CD, 2 ZVUCNIKA FM RADIO

Se prodava LG radio so 3 cedinja, ispravno. Prakam i po Kargo


2.000 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

02 окт 13:23unison research unico r

se prodava tuner unison research unico r so original daljinsko


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
499 €
02 окт 11:47Musician Draco

Се продава одличен DAC Musician Draco како нов користен скоро една го...


751 €
или предлог цена
02 окт 11:36YAMAHA CDX-730E VRVEN I ODLICNO SOCUVAN CD

Vrven i odlicno socuvan. Redok i cenet.CD pleer. Dvoen BB konvertor....


6.000 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

02 окт 09:52prodavam denon sacd dvd audio dvd 3930

prodavam denon sacd dvd audio dvd 3930 original dalecinsko odlicen sa...


199 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

02 окт 09:08Pronajdete idealen cd player za Vas

Koj i da go zemete nema da zgesite, citaat bez problem vo del od seku...


1 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

02 окт 08:26Compact disc player TECHNICS

TECHNICS SL PG590 ODLICNO VO SUPER KONDICIJA SO ORIGINALNO DALECINSKO...


55 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

01 окт 19:56HI-FI AUDIO OPREMA

HI-FI AUDIO OPREMA


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

01 окт 10:11atlas hyper 2.0

se prodava originalen zvucnicki kabel 2x2.5m fabricki terminisan or...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:10se prodava marantz st 50l

se prodava odlicen tuner kako nov https://m.kupujemprodajem.com/au...


1 €
или предлог цена
30 сеп 22:10musical fidelity v90 dac

se prodava musical fidelity v90 dac kako nov Burr Brown 1795 32bit D...


199 €
или предлог цена
30 сеп 22:10Onkyo CD R1 DX7110

Продавам цд плеер Onkyo CD R1 DX7110. Сликите се од цд плеерот кој г...


1.300 МКД
или предлог цена
- 13 % Попуст
1.500 МКД
30 сеп 14:15DACMAGIC CAMBRIDGE AUDIO AZUR

VRVEN DAC SO BALANSIRANI IZLEZI, GI IMA SITE ANALOGNI OPTICKI IZLEZI ...


165 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

29 сеп 20:46CD players: Marantz, Harman/Kardon и Sony

Marantz CD-46 + далечинско - 60€ Harman/Kardon DVD-23 - 45€ Sony 5 ...


1 €
или предлог цена
29 сеп 15:42CD sharzer za Alfa Fiat i dr modeli

ISPRAVEN CD-SHARZER PASUVA ZA ALFA, FIAT ITN


25 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

29 сеп 09:07YAMAHA CD/DVD-S796

Потполно исправен и без забелешки плеер на Yamaha. Одличен како за ви...


2.999 МКД
или предлог цена
29 сеп 07:36VINTAGE CD TEAC CD-P 3400 SSSS

1. VINTAGE CD TEAC CD-P 3400, odlicno socuvano, potpolno ispravno i f...


50 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

28 сеп 08:50TECHNICS SL PG3

PERFEKTNA SOSTOJBA


2.000 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

27 сеп 13:35Radio

Se prodava radio original od vw touran


30 €
или предлог цена
26 сеп 21:20Harman kardon 7300 cd pleer

Odlicen Ne e otvaran, cepkan. Sviri ptekrasno, kako nov.


45 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
49 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

26 сеп 20:34BEOGRAM CD 5500...KAKO NOV.

BEOGRAM CD 5500.....KAKO NOV. SWISS....VIDETE GI SITE MOI OGLASI.


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

26 сеп 10:36Technics SL-PG590

PRODAVAM CD PLAYER TECHNICS PG590 4000 DENARI. Digital converter: ...


4.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

26 сеп 01:09Harman Kardon dvd 22

vo potpolno ispravna sostojba. Cita kopii i sekakvi cedinja. Napred...


3.000 МКД
или предлог цена
25 сеп 19:53Go prodavam 078 209 464

Go prodavam kako neispraven 078 209 464


5 €
или предлог цена
25 сеп 10:41CD PLEER MARANTZ CD 36

OCUVAN PLEER CITA SEKAKVI KOPII, SO ORIGINALNOTO DALECINSKO IMA I OPC...


3.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

24 сеп 12:04MINI DISC SONY MDS JE330

VRVEN MINI DISC STANDARDNA GOLEMINA, VO ODLICNA SOSTOJBA IMA ANALOGEN...


4.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

22 сеп 13:07AUDIO komponenti za servis ili delovi

NAD 502 cd - 1000 den. treba nov laser. za popravka ili za delovi. ko...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / ЦД плеери

22 сеп 12:07Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам