Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
18 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Technics SH-GE90

Kako nov, perfekten, se si funkcionira besprekorno


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

18 мар 11:06EKVILAYZER PIONEER<> GR-555

Ispraven --vo odlichna sostojba chist i kvaliteten zvuk made in Ja...


5.200 МКД
или предлог цена
17 мар 07:05Technics SH-8045 и Yamaha KX-W392

Исправен и функционален еквилајзер на Technics. Декот повеќе не е з...


2.499 МКД
или предлог цена
16 мар 10:19Sony graphic EQ SEQ-711. SSSS

1.Stereo graphic EQ SEQ-711,made in Japan so spektrum analaizeri........


150 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

14 мар 13:36EQ DBX 1231 grafic EQUALIZER

vo mint sostojba koristen mnogu malku vo domasni studio KAKO NOV bez ...


229 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

10 мар 06:28Prodavam kvalitetni ekvilajzeri FIKSNO 078 209 464

Prodavam ekvilajzeri Marantz EQ515 , Technics SH 8046 , Genexxa ...


1 €
или предлог цена
20 фев 23:44Mini Sony graphic EQ SEH-V5 SSSS

1.Mini Sony EQ SEH-V5 Made in Japan model od 1984 godina, potpolno is...


60 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

13 фев 09:43Vintage stereo graphic equalizer Technics SH-8046 SSSS

1. Vintage stereo graphic equalizer SH-8046, potpolno ispraven i funk...


100 €
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

06 фев 07:05Visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Visoko kvalitetni EQ 078 209 464


1 €
или предлог цена
29 јан 14:18MARANTZ EQ-551 so original mikrofon EM551 vo mint sostojba

MARANTZ EQ-551 so original mikrofon MARANTZ EM551 vo mint sostojba. K...


360 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

29 јан 14:05Prodavam visoko kvalitetni EQ 078 209 464

Prodavam visoko kvalitetni EQ Marantz , Technics , Genexxa 078 20...


1 €
или предлог цена
14 дек 20:48Technics SH-8055/SH-8066

Technics SH-8055-200 evra, odlican ekvilajzer, Technics SH 8066-300 e...


200 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

24 окт 21:37KENWOD eqvilajzer I TECHNIICG

Odlicno ocuvani vintade serii japan visoka klasa


150 €
или предлог цена
12 сеп 22:08Se prodava Marantz EQ551

Grafik ekvilajzer Odlicno socuvan, kako nov


300 €
или предлог цена
02 мар 19:17Technics SH-9010

Slikite se od internet, ako ste zainteresirani moze da vi pratam slik...


670 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

13 сеп 23:39Sherwood EQ-470R Stereo Graphic Equalizer

vo odlicna sostojba site klizaci rabotat besprekorno led diodite site...


120 €
или предлог цена
Бутел / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

12 јул 08:28jvc sea 33

prodavam jvc sea 33 equlazier vo odlicna sostojba bes cepkano i sl...


4.500 МКД
или предлог цена
11 јул 10:27Kупувам TECHNICS SH-GE 90 ili 70

Kupuvam socuvan i ispraven ekvilajzer od Technics, 90 ka, 70-ka ili 6...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Еквилајзери

27 јан 21:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам