Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
258 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stereo resiver KENWOOD KR-A4050 fabricka sostojba

ispravno


3.200 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
3.500 МКД
Вчера 20:56rESIVER HARMAN/KARDON 35 RDS vo odlicna sostojba

ispravno


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Вчера 20:56Sony World Band Receiver ICF-SW77

Odlicno radio za kolekcioneri i ljubiteli na kvaliteni radija. Ov...


259 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 18:37Stereo resiver HI-FI160 EI vo dobra sostojba

se ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 17:10Philips 22ah 799 stereo resiver

Odlicen zvuk. Pojacaloto e ispravno, original tranzistori. Radioto ...


55 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
59 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 15:45Prodavam Pojacalo Pioneer SA-520

Pojacalo pioneer sa 520 socuvano 100 evra


100 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:40Prodavam Resiver Yamaha RXV 459

Prodavam resiver yamaha rxv 459 socuvano ispravno 120 evra


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:40Prodavam Resiveri od 70 do 120€

Prodavam resiveri od 70 do 120€ Pioner model SX-205RDS Yamaha Res...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:39Vintage mamut resiver

Vintage mamut resiver technics socuvan ispraven cena 270 evra


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

Вчера 12:39Sony STR-434L Risiver

U ispravnom stanju Specifications Tuning range: FM, MW, LW, SW...


130 €
или предлог цена
Вчера 00:31Prodavam vintage stereo resiver JVC R-S5L

Prodavam stereo resiver JVC R-S5L od 1979 godina. Socuvan i ispraven ...


5.000 МКД
или предлог цена
15 мај 16:54RESIVER LAMPASKI GRUNDIG STEREOMEISTER 300 300

ODLICNO OCUVAN LAMPAS STEREO, GI FAKA SITE FM STANICI CISTO, IMA AUX ...


6.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

14 мај 12:29AVTO RADIO BLUETOOTH - RADIO ZA KOLA SO BLUTUT

RADIA ZA VO KOLA, NOVI NEOTPAKOVANI !!! IMA PODDRSKA ZA USB,SD CAR...


899 МКД
или предлог цена
14 мај 09:20stereo network receiver onkyo tx-8050

odlicna sostojba najnova generacija na onkyo vidi sliki orginalni dal...


По Договор
или предлог цена
13 мај 23:38A/V receiver Harman Kardon AVR 151S

kako novo so orginalno daljinsko vidi sliki orginalni vidi gi site mo...


По Договор
или предлог цена
13 мај 23:35Audio Video Stereo Receiver yamaha rx-1100

podobar zdravje stereo resiver 125 wati rms na 8 ohma vidi sliki orgi...


По Договор
или предлог цена
13 мај 23:24TANDBERG TR - 1040 super vintage rariteten receiver

eden od najdobrite, najbaran i najredok risiver koj izleguva vo proda...


4 €
или предлог цена
13 мај 22:09Yamaha receiver RX-V800RDS

Domasna kolekcija i odlicna sostojba.


9.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 мај 18:35Prodavam Resiver Denon AVR-3802

Resiver denon top model ...7x150w


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 мај 15:20Prodavam Resiver Marantz SR4200

Resiver avr maranz model sr4200... socuvan ispraven


120 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 мај 15:20YAMAHA RX V 673

Prodavam odlicno socuvan Yamaha RX V 673 GORAN 072 22 58 58 7.2...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

13 мај 10:59DENON SURROUND RECIVER AVR 950 RD

socuvan i mnogu malku koristen resiver Denon


4.000 МКД
или предлог цена
- 5 % Попуст
4.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

12 мај 13:01nakamichi av-10

perfektna sostojba vidi sliki orginalni najdobroto od nakamichi so or...


По Договор
или предлог цена
12 мај 09:04YAMAHA RS-300 STEREO POJACALO RESIVER VO FABRICKA SOSTOJBA S

YAMAHA RS-300 STEREO POJACALO RESIVER VO FABRICKA SOSTOJBA SO ORGINAL...


159 €
или предлог цена
12 мај 00:28YAMAHA RX-V2067(RX-A2000 AVANTAGE) 7X190W TOP ART HIGH END R

YAMAHA RX-V2067(RX-A2000 AVANTAGE) 7X190W TOP ART HIGH END RESIVER VI...


399 €
или предлог цена
12 мај 00:23DENON AVR-1100W 7X120W AIR PLAY INTERNET WI-FI BLUETOOTH HDM

DENON AVR-1100W 7X120W AIR PLAY INTERNET WI-FI BLUETOOTH HDMI 4K 3D O...


349 €
или предлог цена
12 мај 00:19Pioneer VSX-D814 A/V Multi-Channel Receiver - Silver

Prodavam Pioneer VSX-D814 socuvan koristen vo domashni uslovi nikoga...


100 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
7.000 €
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

11 мај 22:40PIONEER SX 636 (technics,denon,marantz,akai resive,receiver)

Опис Не сите ситуации со голема верност бараат опрема со голем пого...


12.000 МКД
или предлог цена
11 мај 22:31RESIVER PIONEER SX 737

VINTAGE RESIVER OCUVAN SO FABRICKITE TRANZISTORI, RABOTI NA 4 I 8 OMA...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

11 мај 21:07TECHNICS QUARTZ SYNTHESIZER FM/AM STEREO TUNER ST-S4

TECHNICS-от е во одлична (нова) состојба (прв газда) и со одлична цен...


3.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
3.200 МКД
Кисела Вода / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

11 мај 15:25RETRO RADIO

070302320


По Договор
или предлог цена
11 мај 09:03YAMAHA RX-V1700

130w на 8 omh Damping 150 Цена 250 евра БАРАЈТЕ МЕ САМО НА ВИБЕР...


250 €
или предлог цена
10 мај 22:07AUTO RADIJA HONDA JAZZ

Servis na avto cd radija za honda jazz 2004-2008 godina


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 мај 19:14RADIO RADIJA

Ispravni


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 мај 13:45aaaaresiver 5.1 KENWOOD KR-V5570 fabricka soswtojba

ispravno


3.500 МКД
или предлог цена
10 мај 10:29Resiver PIONEER VSX-D512 saraund 500W (5x100) vo dobra sost

ispraven so sitni grepki na gorniot kapak


3.500 МКД
или предлог цена
10 мај 10:19YAMAHA CR-600

Tuning range: FM, MW Power output: 30 watts per channel into 8Ω (s...


1 €
или предлог цена
10 мај 10:05Prodavam Resiveri Pioneer, JVC & Pojacalo Tehnics

Resiver pioneer po dogovor Resiver jvc rx-6012r 80 evra Pojacalo...


70 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 мај 09:50Prodavam Resiver Pioneer VSX-806RDS 2x110W

Resiver pionir 2x110w soch ispraven mnogu snazen.


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 мај 09:50Prodavam Radio Resiver Thomson

Prodavam Radio Resiver Thomson socuvan, ispraven so dalecinsko


100 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
120 €
Аеродром / Скопје

Hi-Fi / Аудио / Радио ресивери

10 мај 09:49Страна 1 од 7

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам