Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
86 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kamera vo ispravna sostojba

Se prodava kamera vo ispravna sostojba BLAUPUNKT TVC 323. ...


1 €
или предлог цена
05 окт 17:46Video nadzor

Monitor 5 inci nov vo kutija so adapter i drzaci i kamera 1mpixel nov...


5.000 МКД
или предлог цена
05 окт 09:50SMART WIFI KAMERA KAMERI КАМЕРА КАМЕРИ ZA VIDEO NADZOR 3MP

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


3.200 МКД
или предлог цена
04 окт 09:47Video Kamera Amstrad Videomatic VMC 100

Za kolekcioneri: Kamera Amstrad Fidelity - Videomatic VMC 100 - VHSC ...


6.000 МКД
или предлог цена
03 окт 10:31Kameri 2 mega pixell

2 kameri edna nadvoresna edna vnatresna vo kutija novi nekoristeni


1.000 МКД
или предлог цена
01 окт 10:07Polaroid-express, Durst-kopir M600 , MAMIYA 645

Analogni fotoaparati za kolekcionari . --POLAROID STUDIO expres-m...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

30 сеп 15:46stara ruska kamera

neupotrebuvana komplet so site dodatoci za kolekcioneri


4.500 МКД
или предлог цена
24 сеп 23:34FOTOAPARATI

PRODAVAM DVA FOTOAPARATI' KODAK RETINETTE 1B AGFA OPTIMA 2 VO ODL...


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

24 сеп 15:342 Wireless камери за видео надзор

Продавам 2 Wireless камери за видео надзор. Праќам по карго. 070-789-...


1.000 МКД
или предлог цена
23 сеп 22:17IP WIFI KAMERA KAMERI CAMERA CAMERI ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови модели на ротациони камери IP WIFI Full HD 2.0 Mega Pixels - (...


2.600 МКД
или предлог цена
22 сеп 11:26FOTOAPARAT KIEV KOLEKCIONERSKI

PRODAVAM FOTOAPARAT KIEV KOLEKCIONERSKI DOSTA SOCUVAN


1 €
или предлог цена
21 сеп 14:56prodavam nov fotoaparat marka Zenit 12 glanc nov

fotoaparat Zenit 12 so blic nov soliden dojdete ke se uverete aparato...


500 €
или предлог цена
17 сеп 17:50SPY MINI KAMERA KAMERI HD ZA VIDEO NADZOR

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
03 сеп 11:292 DVR i Kameri 2 dom i 2 skrieni pir

Prodavam 1 DVR snimac 2 skrieni pir kameri.


3.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

20 авг 10:57BEZICNA KAMERA KAMERI SMART PTZ ZA VIDEO NADZOR SO ALARM

* Нови ротирачки камери IP WIFI Full-HD 3.0 Megapixels - (2304px * 12...


3.100 МКД
или предлог цена
18 авг 12:34Wifi kameri Imou Dahua

DAHUA Imou Ip Wifi PTZ Ротирачка Камера -2 i 4 MP full HD кристалн...


2.600 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

26 јул 10:04STARA FRANCUSKA KAMERA ---KODAK --8

Za lubiteli na kolekcija kako nova e -(vrti lentata vnatre ) kamer...


1.000 МКД
или предлог цена
24 јул 07:058mm kaseta IMATION data tape10GB

Video kaseta za kamkoderi kako na slikata 8mm 10 GB INFO mob. 070 ...


200 МКД
или предлог цена
20 јул 21:14Fotoaparat OLYMPUS AZ-300 analogen

Fotoaparat Olympus AZ-300 model od 1990 god. Socuvan max. Moze i zame...


1 €
или предлог цена
Автокоманда / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

13 јул 12:52Retro ruska kamera Quartz 2M od 1960 godina USSR

Kamerata socuvana i vo ispravna sostojba. Ima mali sitni grebanici bi...


49 €
или предлог цена
09 јул 23:20Kamera

Wir fi Kamera Nova Cena 2500denari


2.500 МКД
или предлог цена
01 јул 06:37IP Kamera so WIFI i Lan

Се продава нова WIFI (IP) Камера со аларм. Со помош на оваа камерата...


2.990 МКД
или предлог цена
27 јун 12:32NADVORESNA KAMERA KOJA SAMA SNIMA ,SVE VO EDNO KAMERI

Ova e prvata kamera za video nadzor koja vklučuva SVE-VO-EDNO sistem ...


2.800 МКД
или предлог цена
16 јун 13:37VIDEO NADZOR,ALARMI,VIDEOFONI

PRODAZBA I MONTAZA NA KAMERI ZA VIDEO NADZOR / VIDEONADZOR Голем избо...


20.000 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

11 мај 17:30IP WIFI KAMERI KAMERA 3MP ZA VIDEO NADZOR FULL HD SO ALARM

* Најнови ротирачки камери IP WIFI Full HD 3.0 Mega Pixels - (2304px ...


2.850 МКД
или предлог цена
04 мај 10:14Картица за видео надзор за десктоп комјутер

Нова картица 4 канали.


1.990 МКД
или предлог цена
10 апр 13:09Camera Video 3D DXG

Camera Video 3D DXG Nova 070831819


150 €
или предлог цена
17 мар 13:104 kanalen VIDEO REKORDER (DVR)

prodavam polovni video rekorderi 4 kanalni za analogni kameri bez hd...


1.500 МКД
или предлог цена
14 мар 21:10VHS mini kaseta.

VHS mini kaseta za kamera i slicno.Koristena ispavna.


300 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

06 мар 15:30КАМЕРИ ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Нај ефтината и најквалитетната понуда на безбедносни системи за видео...


99 МКД
или предлог цена
Кисела Вода / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

05 фев 09:30Canon kamera

Se prodava Canon kamerce, socuvano kako nOvo.


3.000 МКД
или предлог цена
28 јан 19:38Prodavam DVR 8 kanalen

Prodavam 8 kanalen DVR,poloven no perfektno raboti.Na nego moze da se...


3.000 МКД
или предлог цена
27 јан 12:10MINI HD SPY KAMERA CAMERA ZA VIDEO NADZOR - 100% NOVI

Нови HD мини шпиунски камери за видео надзор со висок квалитет, и шир...


800 МКД
или предлог цена
28 дек 12:43KAMERI KAMERA USB SPY - КАМЕРИ КАМЕРА ЗА ВИДЕО НАДЗОР

Нови мултифункционални USB скриени камери. Овај тип на скриена камера...


800 МКД
или предлог цена
24 дек 12:23Videonadzor

Vrsam montaza na profesionalen video nadzor od brendot na dahua, hikv...


3 €
или предлог цена
23 дек 19:46FOTO APARAT ZENIT

NEISPRAVEN FOTOAPARAT ZANIT NEFUNKCIONIRA DUGMETO ZA SLIKANJE


11 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

10 окт 13:33Kamera Zeis 1970

Donesen od svajcarija .Raboti prakjam po kargo


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

06 сеп 13:19Wifi ip kamera nagleduvajte ja kamerata so telefon Novi

🔥НАДГЛЕДУВАЈТЕ ГО ВАШЕТО БЕБЕ ПРЕКУ ТЕЛЕФОН А ВОЕДНО И ВАШИОТ ДОМ🔥 ...


1.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

30 авг 10:24RG59 COMBO kabel

Prodavam RG59 COMBO kabel koturi od 100M i od 200M 1m=28 DEN


28 МКД
или предлог цена
29 јун 16:00Kameri

se prodavat tri kameri site se ispravni plus so monitor rabotat per...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Видео камери - Аналог / Останато

28 апр 12:03Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам