Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
118 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black

Се продаваат 3 комплети ( bundle ) GoPro HERO9 Black. Користени ( ст...


700 €
или предлог цена
26 сеп 09:12Промовирано

360° ROTIRACKA WIFI SMART KAMERA 3MP FULL HD

V380 Pro Security Auto Tracking AI Smart 360° CAMERA *Нов модел 20...


2.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

Вчера 10:03Se prodava Sony NXCAM HXR-MC2500

Sony NXCAM HXR-MC2500 kamera so 32gb Hard disk i slot za SD karticka...


720 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
800 €
Вчера 09:29sony ccd-v6000e hi8 pro

se prodava nova neotpakuvana nekoristena


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

26 сеп 23:42Svetlo za video kamera. Worm & Cold korekcija

Novi svetla. Za video kamera. Regulacija na toplo i ladno svetlo.


2.600 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

26 сеп 16:59Sony HXR-MC 2000 E

Prodavam video kamera Sony vo extra sostojba . Mnogu e socuvana. P...


700 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
750 €
26 сеп 09:45Profesionalna SONY kaseta kamera

Profesionalna SONY kaseta kamera


По Договор
или предлог цена
25 сеп 19:07Sony HXR-MC2000 Professional Camcorder

Sony 12 x зум – 2,8 mm. Став 36,8 пропорциона засилување на видот (...


500 €
или предлог цена
Шуто Оризари / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

25 сеп 13:10Sony PD170

Se prodava digitalna kamera Sony PD170. Kamerata e vo odlicna sostoj...


250 €
или предлог цена
25 сеп 11:59Se prodava SONY APARAT

Se prodava SONY DSCW-320 mnogu malce koristen sve e ispraven doagja v...


2.700 МКД
или предлог цена
25 сеп 09:43Video camera DVCAM Sony DSR-250P

Ja prodavam video camerata so dv kaseti za snimanje vo odlicna kondic...


1 €
или предлог цена
22 сеп 18:30KAMERA SONY HDR- CX 240 E NOVA

Kamerata e kako nova mnogu malku koristena.Inf. na tel:076/691-142.


По Договор
или предлог цена
22 сеп 11:18SONY DCR DVD 201E

Prodavam glanc nova kamera na mini dvd diskovi s polnac i dve baterii...


99 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
110 €
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

21 сеп 00:33Sony hvr 1000

Prodavam kamera soni hvr 1000 vo ekstra sostojba Djole 078299560


400 €
или предлог цена
19 сеп 21:43Cena po dogovor

PRODAVAM KAMERA SONY HVR HD 1000E ODLICNA SOSTOJBA CENA PO DOGOVOR K...


1 €
или предлог цена
19 сеп 21:43SONY KAMERA 40GB HARD DISK

PRODAVAM KAKO NOVA SONY KAMERA CDR-SR 35E SO 30 GB HARD DISK. TEL. 07...


20.000 МКД
или предлог цена
19 сеп 17:57Sony handycam

60gb full HD 1080 10.2 megapixels Kontakt 079265373


200 €
или предлог цена
15 сеп 22:47SONY HXR-MC2500

SONY HXR-MC2000 Top Sostojba 10/10 Adapter + 1 Bateria


600 €
или предлог цена
10 сеп 13:57sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder full hd.

sony kamera digitalna sony dcr-hc90e,kamakorder .so torbicka origina...


3.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 сеп 10:17SONY DRC SR32 E DIGITAL CAMERA

SONY DCR SR32 E DIGITAL CAMERA ODLICNA DIGITALNA VIDEO CAMERA SO 3...


100 €
или предлог цена
31 авг 10:13Sony DSC DSC-HX300

Kamera Sony 20.4mpx , 50 pati zum, 3 inci display


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 авг 21:18AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A

PRODAVAM AC POWER ADAPTOR SONY AC-L25B 8.4V 1.7A


По Договор
или предлог цена
30 авг 13:11Polnac za baterii Sony bc-u1

Se prodava polnac


40 €
или предлог цена
11 авг 12:52prodavam kamera sony

prodavam kamera sony kontakt aleksandra 077 823 129


9.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

03 авг 23:59Sony DCR-HC40E

U ispravnom stanju provereno prodaje se sa adapterom mini DV kasetom...


50 €
или предлог цена
02 авг 02:16Sony DCR-TRV80E Mini DV-Camcorder Carl Zeiss 1,8/4,5 T

Odlicno socuvan Sony PAL Camcorder. Funckionira bezprekorno. Spec...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 јул 12:05Sony DCR-PC330 Mini-DV Digital Camcorder [10xOptical Zoom]

Odlicno socuvan Mini DV digital kamkorder Sony DCR-PC330E, PAL, funkc...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 јул 12:05Kameri

Kameri so Mali kaseti


1.000 €
или предлог цена
28 јул 17:07PRODAVAM DIGITALNA FULL HD KAMERA SONY NX5

Продавам многу сочувана дигитална фул ХД камера SONY NX 5. Прв сопст...


1.990 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

17 јул 10:53Sony Alpha a7 III Kit f4 24-105mm

Za povekje infomarcii javete se na 072 307 560


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

16 јул 23:13***Video Crane - Profesional ProAim

Prodavam ili znajmuvan video kran 7.5m. Kranot e profesionalen mnogu ...


По Договор
или предлог цена
15 јул 08:27Sony DCR-DVD92E

U ispravnom stanju prodaje se sa baterijom adapterom mini DVD i origi...


50 €
или предлог цена
20 јун 20:26Sony FDR-AX700 4K Camcorder

Sony FDR-AX700 4K Camcorder so adapter, 2 baterii, polnac za dve ba...


1.500 €
или предлог цена
13 мај 18:56PRODAVAM SONY DCR-SX65E

Prodavam SONY model DCR-SX65E kako nova ide so polnac i kabel audio v...


3.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

08 мај 20:27Се продава дигитален апарат Sony

Се продава дигитален апарат Sony со мемориска картица 2GB и 14mp. Има...


2.000 МКД
или предлог цена
06 мај 13:28PRODAVAM DIGITALNA HANDYCAM KAMERA SONY

Продавам HANDYCAM камера SONI, комплет со торбица! Информации на тел...


110 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

30 апр 21:48Камера/Camera SONY pxw-x200

Се продава професонална теренска камера “Sony PXW-X200 XDCAM Handhel...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

31 мар 13:00Sony mc2500

Kamerata e edna sezoni koristena, vo odlisna sostojba e, 2 golemi bat...


790 €
или предлог цена
Боговиње / Тетово

Видео камери - Дигитални / Sony

18 мар 16:37Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder recisi nov

Prodavam Sony FDR-AX100E 4K 7,2V Camcorder koristen vo studio - za p...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Видео камери - Дигитални / Sony

06 мар 12:40Se prodava Sony DV Camcorder

Sony DCR-VX2200E MiniDV Digital PAL Camcorder


200 €
или предлог цена
04 мар 19:44Се продава адаптер за полнење батерии Sony

Се продава адаптер за полнење батерии Sony цена:1300ден. Контакт:07...


1 €
или предлог цена
18 фев 19:15Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам