Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
103 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

Прославуваме 4 години заедно!!! 3 месеци- 1.800 денари 6 месеци- ...


4.000 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Вчера 14:23



Промовирано

Android 4/64 Tv Box со IPTV

✔Одличен бокс со екстра простор кој ќе ви овозможи беспрекорно гледањ...


3.500 МКД
или предлог цена
Денес 13:00



Промовирано

Најдобра понуда на IPTV (топ цена)

1месец- 500денари 6 месеци- 2.500 денарии 12 месеци- 3500 денари Прек...


499 МКД
или предлог цена
- 0 % Попуст
500 МКД
Скопје Центар / Скопје

Сателитски антени и IPTV / IPTV

Денес 14:05



Промовирано

Монтажа и срвис на сателитски антени и Дрим Бокс

Монтажа сервис и продажба на сателитски антени и DRIM-BOX


1 €
или предлог цена
Денес 08:36



PRODAZBA I MONTAZA NA SATELITSKA OPREMA

PRODAZBA MONATAZA I SERVIS NA SATELITSKA OPREMA VASA ILI NASA.IMAME N...


По Договор
или предлог цена
Вчера 20:12



satelitska

se prodava satelitska dimenzii 80 x70 so el.en.be....cena po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
03 окт 22:47



Сателитски,сервис,монтажа и продажба

Сервис монтажа и продажба на сателитски и Дрим-Бокс,satelitski i Drim...


1 €
или предлог цена
03 окт 21:22



Satelitska antena

Prodavam satelitska antena pokretna(so motor) Resivero e AMIKO 8260 ...


100 €
или предлог цена
03 окт 16:01



SHERING ZA DREAMBOX

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


50 €
или предлог цена
02 окт 10:28



Shering za Dreambox

Najdobar i najevtin SHERING vo Makedonija so Orf Upc Direkt Fokus ...


50 €
или предлог цена
02 окт 10:28



servis prodazba i montaza na satelitski anteni i DRIM-BOX I

Servis prodazba sering i sve sto e potrebno za satelitski anteni i DR...


1 МКД
или предлог цена
30 сеп 21:39



Сервис и монтажа на сателитски антени

Servis,montaza i prodazba na satelitski anteni i DRIM-BOX,SERING ZA D...


1 €
или предлог цена
30 сеп 21:38



Vu+duo2

Vu+duo2 - so 250 hd,antena , kabel okolu 30 metra.Mozna e zamena za h...


1 €
или предлог цена
30 сеп 16:27



Satelitska Komplet

Се продава сателитска антена со големина 120см на 120см округлеста.Во...


4.500 МКД
или предлог цена
30 сеп 14:57



Satelitska antena socuvana evtino

Prodavam satelitska antena, socuvana, elipsovidna, dimenzija 115 x 10...


500 МКД
или предлог цена
30 сеп 09:01



Satelitska antena

Se prodava satelitska antena so motor, komplet so resiver.Malku koris...


6.000 МКД
или предлог цена
29 сеп 19:14



Satelitska antena YUMATU IQ PLUS service

Digital satelite service so nad 3000 programi so tri okca vo super s...


4.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 19:03



Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена со дијаметар 120 см со мотор за ротација...


2.300 МКД
или предлог цена
26 сеп 17:10



Medi@link ML1150S Sat+IPTV

Cena vo paket so 1 godina IPTV 150 eur Satelitski i IPTV HD resiver ...


55 €
или предлог цена
26 сеп 11:32



YUMATU HD MINI

Perfekten satelitski resiver so odlicna slika vo visoka rezolucija i ...


2.500 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:31



MAG 322 IPTV SET-TOP BOX

Најновиот модел MAG322 бокс, за гледање исклучиво на ИПТВ канали со h...


5.200 МКД
или предлог цена
26 сеп 11:31



VU+ ZERO 4K

Technical Highlights: 1,500 MHz ARM DualCore processor 4096 MB Flas...


160 €
или предлог цена
26 сеп 11:31



Satelitska Antena

Se prodava satelitska antena od Total tv komlet so okce i drzac.


2.000 МКД
или предлог цена
24 сеп 23:59



Satelitska antena STRONG

Antenata e bez resiver


1 МКД
или предлог цена
24 сеп 16:32



satelitska

Komplet satelitska so diseq motor 2 lnb tanjir 90cm drzac za okca...


6.500 МКД
или предлог цена
22 сеп 18:22



SATELITSKI RESIVER DREAMBOX 7000S

Prodavam satelitski resiver Dreambox 7000S


3.000 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:29



satelitski digitalen HDMI resiver COMAG s 25

se prodava nov neotpakuvan digitelen HDMI satelitski resiver COMAG S ...


1.999 МКД
или предлог цена
21 сеп 18:29



Total TV, totaltv, ТоталТВ сателтска телевизија

Изберете TоталТВ и уживајте со најдобриот избор на тв канали преку с...


359 МКД
или предлог цена
21 сеп 07:54



Motor za satelitcka+antena komplet

Digitalen Motor za sat antena (DiseqC avtomatcki nema potreba od pozi...


1.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 13:13



MTEL Satelitstka televizija

Najevtina televizija so mnogu gratis kanali i besplatna oprema montaz...


175 МКД
или предлог цена
17 сеп 14:27



satelitska antena skopje

satelitska antena so motorce, resiver, dalinsko tel.070955587, 07799...


3.000 МКД
или предлог цена
14 сеп 17:04



Satelitska antena irejsiver + motor

SAT antena 1.2m so DIESEQ motor reciver CLUD IBOX II plus pogodno ...


6.000 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:47



ТВ, TV Satelitska M Tell , m:Sat

ТЕЛЕВИЗИЈА ЗА СИТЕ И СЕКАДЕ НА КОЈА И ДА Е ЛОКАЦИЈА Овластен Партне...


1 МКД
или предлог цена
11 сеп 11:44



Сателитска антена со мотор и ресивер (antena motor receiver)

Се продава комплет сателитска антена со Diseq мотор, држач и ресивер ...


2.000 МКД
или предлог цена
10 сеп 17:17



САТЕЛИТСКА АНТЕНА

Продавам сателитска антена со 2 окца. * * * 070/502-479 * * * * * ...


1 €
или предлог цена
10 сеп 00:31



Satelitska antena

Prodavam satelitska antena


1 €
или предлог цена
09 сеп 18:04



Se prodava satelitska antena i dreambox.

Se prodava satelitska antena i dreambox.


1 €
или предлог цена
09 сеп 15:23



Сателитска антена со мотор

Се продава сателитска антена комплет со мотор 1800 ден


1.800 МКД
или предлог цена
17 авг 21:34



Satelitska antena 1,50 m

Prodavam satelitska antena 1,50 m vo odlicna sostojba od aluminium,ko...


1 МКД
или предлог цена
14 авг 13:53



Satelitska

Satelitska so se motorce Za poveke inf na brojcevo 07127766


2.850 МКД
или предлог цена
25 јул 18:56



IPTV EX YOU

MAX TV HRT  PINK TV POLARS MEDIA DIGITALB TRING SKY IT SKY DE SKY UK ...


1 €
или предлог цена
24 јул 10:39



satelitska antena so motor

Satelitskata antena so HH digitalen motor se nasocuva kon site sateli...


3.000 МКД
или предлог цена
21 јул 07:49



ALPS QUATRO

Prodavam dva alps so 4 Izlazi javise na broj ili viber 070686909


По Договор
или предлог цена
19 јул 13:38



Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам