Цела Македонија
Подкатегорија:
                   
1286 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Elektricna gitara ltd nova i pojacalo

Itd elektricna gitara i pojacalo Blackstar lt echo 10 novi


300 €
или предлог цена
Денес 18:32POJACALO ZA ELEKTRICNA GITARA MARSHALL

Marshall lead 12 , 3005 model vo besprekorna sostojba made in England


400 €
или предлог цена
Денес 17:52ELEKTRICNA GITARA IBANEZ

Ibanez RG927WZCZ seymour duncan magneti


1.350 €
или предлог цена
Денес 17:52Harley Benton MM-84A SB Deluxe Series

Се продава бас гитара Harley Benton MM-84A SB Deluxe Series купен од ...


12.500 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
13.500 МКД
Денес 15:55Gitari CH

novi nesvireni gitari doneseni od CH, dojdi i uveri se vo kvalitetot ...


250 €
или предлог цена
Денес 13:54LOCKING TUNERS 6L ZA ELEKTRICNA GITARA

LOCKING TUNERS 6L CHROME NOVI !


2.500 МКД
или предлог цена
- 14 % Попуст
2.900 МКД
Денес 13:45Echoes-digital delay

Prodavam handmade delay pedala pravena da simulira tape/analog delay ...


5.000 МКД
или предлог цена
Денес 13:00FUTROLA ZA KLASICNA GITARA

Kozna vintage futrola za klasicna gitara so debel sunger vrvna zast...


1.500 МКД
или предлог цена
- 32 % Попуст
2.200 МКД
Денес 12:47Yamaha CPX 500 lll

SE PRODAVA GITARA YAMAHA CPX 500lll So futrola Gitarata e kako ...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:30Yamaha SLG200S S Silent Guitar

SE PRODAVA Yamaha SLG200S S (metalni zici) 2ra generacija najnovio...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:30Maxon GE-601 (Made in China)

Pedala Maxon GE-601 (Kineska) si funkcionira i zvuci odlicno. bez...


По Договор
или предлог цена
Денес 12:04PRS SE Custom 24 BlackGold

PRS SE CUSTOM 24 BlackGold 2021 model Serial: CTIE43321 Body: Mahoga...


950 €
или предлог цена
Денес 10:39LUKSOR -Akisticna ozvucena Japonska gitara 12 zici

Mnogu retka i mnogu socuvana, recisi nova akusticna fabricki ozvucena...


18.500 МКД
или предлог цена
Денес 10:30ELECTA-Japonski Gibson 335

Prodavam redka gitara model Gibson 335 od japonsko proizvodstvo. Gita...


36.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:30Fernandes The Function SSH - 40 Japan

Fernandes The Function SSH - 40 Japan, proizvedena kon krajot na 80ti...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Денес 10:02Bass gitara/ Бас гитара Squier

Squier PJ star Edna godina, bez zabeleski


16.000 МКД
или предлог цена
Денес 09:14  НОВ ОГЛАС

Се продаваат две гитари Flying V

Се продава Jackson Flying V и custom flying V. Двете гитари се сетира...


1 €
или предлог цена
Денес 09:00Boss OD-3

Продавам Boss OD-3 overdrive


75 €
или предлог цена
Вчера 19:58Bass V-Amp Behringer / Processor & Footswitch

Procesorot e mnogu malku koristen.


Вчера 18:32Gitara pojacala

Za informacii i okolu cenata...gitarite se po10000den .apojacaloto800...


12.345 €
или предлог цена
Вчера 17:19Klasicna gitara

Se prodava socuvana gitara 3/4 kupena od Svedska( na slikata )Gitarat...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:45Процесор Zoom g2.1u - одличен звук

Продавам зачуван процесор Zoom g2.1u - одличен звук за гитара или за ...


6.500 МКД
или предлог цена
Вчера 16:27Gitara Melodija-BOKO

Акустична озвучена гитара Мелодија Боко (многу редок модел) во добра ...


8.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:57GITARI GITARA

-NOVI KLASICNI GITARI ODLICNI ZA POCETNICI SO FUTROLA I TRZALICI PO C...


3.999 МКД
или предлог цена
Вчера 12:47Aria Pro II LS 600 Japan

Proizvedena 1980ta godina vo Japonija, long tenon, nitro finish, maha...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
800 €
Вчера 12:22Melodija bass gutara 1989

Prodavam Melodija bass gutara vo dobra sostojba koristena nekolku god...


10.000 МКД
или предлог цена
Вчера 11:13Spanska akusticna gitara ROMANSA

Prodavam odlicno socuvana akusticna gitara romansa. Gitarata e mnogu ...


2.500 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.000 МКД
Вчера 10:59Akusticna gitara KARIOKA- Muzicka naklada

Prodavam izvonredno socuvana akusticna gitara Karioka, proizvedena vo...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 10:57KLASICNA OZVUCENA GITARA

KLASICNA OZVUCENA GITARA WALDEN N 550 CE


200 €
или предлог цена
Вчера 10:50Fender Squier Strat Affinity so kufer

Fender Squier Strat Affinity so kufer


250 €
или предлог цена
Вчера 10:13Zici za akusticna i elektricna gitara

Komplet metalni zici za akusticna i elektricna gitara. Novi neotpakuv...


300 МКД
или предлог цена
Вчера 08:00Prodavam Guild Jumbo Jr akusticna gitara NOVA

Prodavam ozvucena akusticna gitara Guild Jumbo Jr Reserve Maple, NOVA...


530 €
или предлог цена
Вчера 06:23Elektricna gitara Squier Affinity Stratocaster HSS

Gitarata e nova i nesvirena, so novi zici. Moze da se vidi i proba vo...


18.000 МКД
или предлог цена
Вчера 00:54Se prodava gitara i pojacalo

Se prodava gitara JACKSON i pojacalo BLACKSTAR mnogu malku koristen...


12.000 МКД
или предлог цена
20 мар 18:30Gitara i pojacalo

Gitara i pojacalo kupeni vo noemvri 2022


21.000 МКД
или предлог цена
20 мар 17:39Tajfun bass gitara

Prodavam bass Tajfun , Schaller hardvare , prekrasen mokjen zvuk.


250 €
или предлог цена
20 мар 15:56Akusticna gitara

Se prodava Akusticna Gitara vo perfektna sostojba , kako nova , so no...


7.000 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
8.000 МКД
20 мар 15:29Vintage KRAMER FR 400s Gitara -Гитара

Перфектна изработка, екстремна прецизност и уникатност во секој погле...


24.700 МКД
или предлог цена
20 мар 13:01vrvna gitara - гитара UNIKAT !

gitarata e hibrid sostavena od delovi naj dobrite brendovi na gitars...


399 €
или предлог цена
20 мар 13:01Gitara, гитара, električna

Prodavam aria pro II JS model ili ja menuvam za drugo vo vrednost od ...


9.500 МКД
или предлог цена
20 мар 13:01Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам