Подкатегорија:
                   
547 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ozvucuvanje za doma

Se prodava pojacalo SONY, vufer US BLASTER i 5 zvucnici US BLASTER SE...


9.999 МКД
или предлог цена
Денес 14:49PROFESIONALNI ZVUCNICI 15" KAKO NOVI !!

PRODAVAM PROFESIONALNI ZVUCNICI DYNACORD !! PRV GAZDA, NEOTVORENI,...


850 €
или предлог цена
Денес 10:03KARAOKE ZVUCNIK 15 inch so 1 BEZICEN MIKROFON

KARAOKE ZVUCNIK 15 inc 1 BEZICEN MIKROFONI 1 MIKROFON SO KABEL 1...


5.999 МКД
или предлог цена
Денес 08:47Dynacord Sub 1.18

Se prodavat 4 basa Dynacord Chorus Sub 1.18 komplet so navlaki vo odl...


2.200 €
или предлог цена
Денес 08:43MOS FET AUDIO POJACALO 200W

200W MOSFET засилувач напојуван врз основа на четири парчиња IRFP26...


3.000 МКД
или предлог цена
Денес 04:48servis na zvucni kutii,skretnici,zvucnici,pojacala

vrsam servis na site vidovi zvucni kutii ,pojacala Dinakord,mikseti D...


1 МКД
или предлог цена
Денес 04:47Звучници Philips и појачало Technics

Звучници Philips LSB387 (Пасивни) Фрекфенции 20-20000Hz Отпор 4-8 о...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
300 €
Вчера 17:46ORGINAL KABEL dap audio 13m

Se prodava orginal kabel dap audio dolzina na kabelot e 13m


1.200 МКД
или предлог цена
Вчера 13:06Dobro zacuvani,ne gi koristam

Prazni trosistemski kutii , prazna zvucna kutija , stalki za zvucnic...


1 €
или предлог цена
Вчера 07:49Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori)

Prodavam Tannoy Reveal zvucinici (pasivni monitori) , i gratis pojaca...


120 €
или предлог цена
Вчера 02:49Profesionalni Audio Kabli - Made in Germany

Profesionalni audio kabli - Made in Germany. Moze dolzina i kombinac...


299 МКД
или предлог цена
23 мај 22:45Stereo Crossover - Dynacord Powermax 230

Najdobrata skretnica od Dynacord- skoro nova - istata e stavena vo PM...


350 €
или предлог цена
23 мај 17:56Se prodavaat zvucnici dinakord

Продавам топ звичници за секаква намена 12ки B&C 400w ПЕРФЕКТЕН Т...


20.000 МКД
или предлог цена
23 мај 11:36RCF L15S800

Два баса RCF L15S800 Малку користени Димензии: 60 х 70 х 70 cm Па...


450 €
или предлог цена
22 мај 23:24Zvucnici, sateliti, Electro Voice zx4

Zvucnici EV.ZX4


700 €
или предлог цена
22 мај 21:28Продавам комплети за озвучување

Продавам: Dynacord PowerMate 1 2 x 500W ДВА ЕФЕКТА Dynacord PSX850 ...


1 МКД
или предлог цена
22 мај 18:07prodavam VIVAX receiver AM-100 komplet so zvucnici

prodavam koristeni - VIVAX reseiver AM-100 / 200W - VIVAX zvucnici ...


1 €
или предлог цена
22 мај 11:42PRODAVAM Drajveri B&C de 250

Prodavam Drajveri B&C de 250 cena 230evra za dvata


115 €
или предлог цена
21 мај 19:54Se prodavaat zvucnici

Se prodavaat zvucnici


1 €
или предлог цена
21 мај 16:13Zvucnici Yamaha CBR 12 - skoro novi

Prodavam zvucnici Yamaha CBR 12 -malku koristeni. Kupeni se od Doremi...


26.000 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
27.000 МКД
21 мај 15:49Bas ELECTRO VOICE EVS-18K 400W 8 Ohm

basot ne e ispraven Specifications : Nominal Diameter : 18" Power ...


3.500 МКД
или предлог цена
21 мај 15:16Dynacord xa2 forum kutii

Komplet xa2 sistem kako nov.


По Договор
или предлог цена
21 мај 10:17Dynacord d12 skoro novi

Dynacord d12 vo top sostojba od instalacija .kako novi 8 parcinja.pre...


850 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
880 €
21 мај 10:17Zvusnici f150ki

Zvusnici f150ki so basovi ev 15ki 400w ni so seleksen dobar hon


450 €
или предлог цена
21 мај 09:50Kablovi za zvusnici i za mikrofoni

Gumeni kabli za zvusnuvi emek 4x2.5 2x2.5 2x1.5 silikonski 2x...


3 €
или предлог цена
21 мај 09:50Nov multikor 12 mikrofonski

12 kanalen multikor kabel 10metri orginal emek moze zamena


120 €
или предлог цена
21 мај 09:492 ZVUCNICI 10ki / 10"

Prodavam 2 zvucnici dvosistemski, bass + visokotonec, so goldmina na ...


110 €
или предлог цена
20 мај 22:27Karaoke zvuznici so mikrofoni

Novi karaoke zviznici so mikrofoni - bluetooth.USB.SD CARD.AUX.FM.ST...


2.900 МКД
или предлог цена
20 мај 20:45iznajmuvam ozvucuvanje

iznajmuvam ozvucuvanje za pomali svecenosti snagator 2x200w zvucnici ...


1 МКД
или предлог цена
20 мај 13:53DYNACORD FE-15.2 400W

SE PRODAVA ODLICNO SOCUVANI DYNACORD ZVUSNICI TOTALNO ISPRAVNI VO FAB...


550 €
или предлог цена
20 мај 08:17CELESTION ENGLAND озвучување ИТНО!!!

ИТНО! 2 x Дуплу басови со 2х18” во една кутија. 4 х Fullrange 3-way ...


1 €
или предлог цена
19 мај 09:10Zvucnici FBT Jolly 15ra,aktivni,prodavam!

Proba na lice mesto! Moze zamena za kontrabas!


500 €
или предлог цена
19 мај 08:52Dynacord D12-3 D-LITE vo odlicna sostojba made in Germany

Zvucnicite se vo odlicna sostojba, so navlaki. Se e na niv ispravno i...


900 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
1.000 €
18 мај 18:09Prodavam zvucnici Electro Voice

Prodavam trosistemski zvucnici Electro Voice 2x400 vati vo odlicna so...


1 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Опрема за музички инструменти / Озвучување

18 мај 16:07EIGHTEEN SOUND басови

2 х 15ки Eighteen Sound ( 18 sound ) Басовите се во фабрички кутии...


450 €
или предлог цена
18 мај 12:51Dynacord fx20

Dynacord fx20 od xa2 sistem.imam i fx12 na koj mu trebaat


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24rcf l18p400 za dynacord forum kutii

Rcf l18p400 novi zvucnici,odgovaraat za dynacord forum ine kutiite fx...


По Договор
или предлог цена
18 мај 09:24ZVUCNICI RAZNI EVTINI I KVALITETNI LD

PRODAVAM ZVUCNICI EI NIS DEMONTIRANI OD RADIA I TELEVIZORI . CE...


100 МКД
или предлог цена
16 мај 19:16Kompleten rek

Ispravno se vo funkcija


700 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
800 €
16 мај 14:26Prodavam Dynacord f 150

Prodavam Dynacord f 150 so Eminens basovi 400w i dobri visokotonci i ...


400 €
или предлог цена
16 мај 10:15Страна 1 од 14

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам