Крива Паланка
                   
95 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Ливада

Се продава ливада во крива паланка во село Габар поточно габарско лив...


1.000.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Денес 05:07SE PRODAVA KOPLET ZEMJISTE I SUMA

Se prodava POVOLNO kompletan imot vo s. NERAV so zemja i so jaka b...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 16:35Se prodava imot vo German - OPASENICA

Se prodava imot vo s, German, mala OPASENICA niva livada i suma s...


2 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 16:35Prodavam plac

Prodavam zemjiste vo s. Dobrovnica pogodno za vikendica , restoran , ...


10 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

Вчера 12:21SE . PRODAVA niva za vikendici

se prodava niva sumai livada se na edno mesto so mnogu jak izvor vo...


2 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 сеп 20:50EKO niva za Aronija ili ..........

Niva od 40 ari vo Kriva Palanka s.Psaca 10 m. od lokalen pat .Ekolosk...


5.000 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 сеп 17:40Нива на убава локација до магистрален пат

Се продава нива во село Псача, на убава локација, меѓу магистралниот ...


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

22 сеп 05:40Plac Kalin Kamen / Плац Калин Камен

Се продава плац на локалитет Калин Камен Крива Паланка од 974 м2 Кат...


4 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 сеп 22:52Нива од 8071м2 во с. Отошница

Се продава нива (ливада) од 8071 м2 во с. Отошница, Општина Ранковце....


1 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 сеп 11:18Atraktiven plac na avtopat . begovi bavci

Prodavam atraktivna lokacija pogodna za izgradba na deloven ili stanb...


11.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

20 сеп 08:46Plac za vikendica, Bela Voda, Drenak, Kriva Palanka

Se prodava plac, zemjodelsko zemjishte od 2100 m2 , idealen del od pa...


8 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

18 сеп 09:21Plac vo Kriva Palanka

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 сеп 12:451/1 PLAC SO OBJEKT VO CENTAR MOZE ZAMENA ZA VOZILO

☎️ 078 204 684 ☎️ PRODAVAM DUKjAN 1/1 CISTI DOKUMENTI VO CENTAROT N...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 сеп 11:45KRIVA PALANKA GRADEZNO ZEMJISTE PARCELI

Kriva Palanka. Prodavam gradezni parceli urbanizirani vo nas. Gramagj...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 сеп 10:08GRADEZNI PARCELI do pat za s.Konopnica

Prodavam dve gradezni parceli po okolu 900m2 so markici za individual...


1 МКД
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

17 сеп 10:07PLAC SELO TLMINCI KRIVA PALANKA

Plac selo Tlminci KRIVA PAlANKA POGODEN ZA VIKENDICA OVOSTARNIK VODA ...


7 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

16 сеп 21:55NIVA DO MAGISTRALEN PAT

NIVA DO MAGISTRALEN PAT SE NAOGJA NA MAGISTRALEN PAT RANKOVCE PALAN...


6 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

15 сеп 18:12PLACEVI VO KR.PALANKA

Се продават повеќе плацови за градба на куќи површина за купување од ...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

15 сеп 14:58Placevi KRIVA PALANKA

Placevi KRIVA. PALANKA POGODNI ZA KUKI VIKENDICI PLACOT E POGODEN ZA ...


5 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 сеп 21:30Плац за викендица

Продавам плац од 615 м2,погоден за викендица.Плацот е ограден,има вод...


5 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 сеп 21:06Plac za vikendica

Prodavam plac od 615m2,pogoden za vikendica.Placot e ograden,ima voda...


5 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

08 сеп 20:59Плац + Шума од 5100 м2 помеѓу с. П'клиште и с. Герман

- Се продава плац од 5100 м2 со шума од 1000 m2, на атрактивна локаци...


17.850 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

02 сеп 20:39Plac vo nas.Srljava

Se prodava pac vo naselba srjava so 28 bora Placot e 1/1 so ulica do...


4.000 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

31 авг 12:59Se prodava zemjiste vo s.Psaca Krivo palanecko

Se prodava zemjiste so golemina od 1000m² vo s.Psaca Krivo palanecko ...


2.800 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 авг 22:25Se prodava plac

Placot se naogja na 10minuti od centarot na gradot. Za povekje inf. k...


50.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
51.000 €
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 авг 12:05Се продава нива и овоштарник

Се продава нива и овоштарник во КО Конопница, Крива Паланка. На КП бр...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

29 авг 10:10GRADEZNO ZEMLJISTE, PARCELI vo n.GRAMAGA

Prodavam gradezno neizgradeno , urbanizirano zemjiste - parceli za ma...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

26 авг 10:08NIVA VO RUGINCE - KUMANOVSKO - ZAMENA

PRODAVAM NIVA OD 3200m2 NA MAGISTRALEN PAT KUMANOVO - KRIVA PALANKA V...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

21 авг 19:50ZEMJODELSKO NIVA SO GRADEZNA MARKICA

ZEMJODELSKO NIVA 2137 m2 SO GRADEZNA MARKICA " G " KATEGIRIJA - G...


2 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 јул 18:12Placevi vo Kriva Palanka nad zitni sklad

Се продаваат плацеви со дозвола за градба со површина 579m2 и 440m2 в...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

25 јул 19:28Plac vo Baglak

Se prodava plac od 860m 2 vo Baglak ima struja,voda,i pat do placot s...


13 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

14 јул 14:42Plac vo selo German 2000m2

Се продава плац од 1964 м2 - идеална половина од плац од 3929м2 во с...


3.860 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 јул 12:37Продавам плац во Калин Камен

Продавам плац во Калин Камен од 900 м2 на екстра локација на 1 киломе...


9 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

12 јул 00:19Купувам од 200 до 500 квадрати

Купувам плац/нива во реон гиновце/ранковце од 200 до мах. 500 квадрат...


500 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јул 12:04Купувам плац од 700 до 1000 м2

Купувам плац со чист имотен лист од околу 700 до 1000 м2, за изградба...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

11 јул 10:15PLAC NA SUPER LOKACIJA - NASELBA BELEVO

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA BELEVO. CENA PO DOGOVOR !!!


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

04 јун 13:23Nivi vo s German

Do pat 2000m2 x 2.5e 480m2 x 3e 2850m2 x 2.5e 5300m2x3e 070...


По Договор
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

03 јун 20:00Baram plac ili pomala kukja

Baram plac ili pomala kukja vo okolinata na Kriva Palanka ako nekoj p...


1 €
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:54Kupuvam Se bara plac ili kukja

Se bara plac ili kukja za kupuvanje vo okolinata na Kriva Palanka. A...


По Договор
или предлог цена
Крива Паланка

Плацеви и Ниви

01 јун 01:44Placevi za vikendici vo Radibus od 500m2. Do 5000m2.

Se prodavaat placevi vo s.Radibus na 500m.nad restoran Ranc.placevite...


3 €
или предлог цена
Ранковце / Крива Паланка

Плацеви и Ниви

30 мај 09:25Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам