Подкатегорија:
                   
2 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kameri za video nadzor 5MP FULL HD, cctv, dvr

Комплетен сет за видео надзор: - DVR 4-канален - VGA излез, HDMI изл...


5.500 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Безбедност и безбедносна опрема / Видео надзор

14 окт 18:16DVC - WiFi Безжична IP камера 2 MPixel 2.8 mm, 116.6° + 64Gb

!!!ПОДАРОК 64Gb ПАМЕТ!!! - Производител - DVC - 2 MP безжична H.265...


3.300 МКД
или предлог цена
27 мар 10:05Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам