Подкатегорија:
                   
53 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MASEY FERGUSON 250

Se prodava Masey Ferguson 250 vo ispravna sostojba bez mana. Cena 500...


5.000 €
или предлог цена
Денес 08:07KOSACKA ZA IMT 509.

Kosacka za IMT509. Vo ekstrasostojba so teg. Mob za kontakt. 070/4...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Вчера 21:02Traktor Same 60 ks 4x4

Same 60 ks 4x4 hidraulicen volan 1975 god 5000 rabotni saati Cena fik...


7.200 €
или предлог цена
- 28 % Попуст
10.000 €
28 ное 17:22Се продава комбајн ZMAJ 135

Се продава комбајн ZMAJ 135 бункер 2004 купен 2005 бес никаква забеле...


11.800 €
или предлог цена
27 ное 12:04Се продава комбајн New holland 8040

Се продава комбајн New holland 8040 со нош 3.6 и кабина комбајнот им...


1 €
или предлог цена
27 ное 12:04ford 3000

ford 3000 078700835 moze zamena za kola


2.999 €
или предлог цена
25 ное 10:33Traktor ford 4x4

Traktorot e vo super sostojba ima servo zdravi gumi, bez probl. Motor...


4.950 €
или предлог цена
22 ное 14:06Pluzi

Prodavam trobrazni, zdravu pluzi, mnogu malku koristeni zvonete samo ...


400 €
или предлог цена
22 ное 07:16Balirachka Class Dominant

Se prodava balirachka Class Dominant vo ispravna sostojba


2.500 €
или предлог цена
21 ное 11:27Fiat 640 dt 4x4

Fiat 640 dt +41 79 479 51 60 Wacap viber


7.300 €
или предлог цена
17 ное 20:34Traktor ford 4x4

Se prodava Traktor ford 45ks 4x4 MN socuvano vo odlicna sostojba so s...


4.990 €
или предлог цена
11 ное 22:05TRKALA SO GUMI I TEGOVI ZA IMT 507,509.

Trkala za imt 507,509 so tegove. Mob za kontakt. 070/489-899.


7.500 МКД
или предлог цена
01 ное 20:47Сe продава Same Corsaro 70

Се продава трактор Same Corsaro 70 со корпа и летна кабина увезен од ...


1 €
или предлог цена
26 окт 21:30Fiat 450 4x4

Fiat 640 dt


7.300 €
или предлог цена
22 окт 16:45Prodavam plug za 507

Prodavam plug za 507 broj za kontakt 076607574


1 €
или предлог цена
20 окт 20:26Се продава мотокултиватор

Со кардан приклучен на приколка. Приколката Кипар. Користен за трансп...


500 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

14 окт 13:03MERITANO freza

Se prodava freza MERITANO 125cm sirina so 24 novi nozevi Za podetal...


1 €
или предлог цена
12 сеп 20:33Се продава Fiat 780

Се продава Fiat 780 dt тракорот е донесен од германија пред неколку м...


1 €
или предлог цена
05 авг 09:32Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT

Se prodavam SAME-Minitaauro 50 DT VO ODLICNA SOSTOJBA SO KORPA I VITL...


1 €
или предлог цена
27 јул 17:31Kabina za traktor

Kabina za traktor . Cena 7000 denari


7.000 €
или предлог цена
06 јул 13:09Ford 3000

Traktorot 47 konji I e vo odlicna sostojba bez nikakvi vlozuvanja.. C...


2.700 €
или предлог цена
30 мај 21:09Kalnici

Se prodavat dva para kalnici


10.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

21 мај 18:30KOSACKA IMT DIZEL.

Imt kosacka Dizel nogu malku koristena. Mob za kontakt. 076/872-087


1.200 €
или предлог цена
09 мај 20:27Ford 3000

Se prodava Ford 3000 vo odlicna sostojba pali vozi.


2.900 €
или предлог цена
28 мар 20:44Poteglici za IMT i Fiat

.


По Договор
или предлог цена
22 фев 08:38Кука за трактор со разбој

Продавам нова кука за трактор со разбој. Цена по договор


1 €
или предлог цена
12 ное 22:24IMT 509

ИМТ 509 - приколка - плуг - тегови - фреза - ралце (го нема н...


1.700 €
или предлог цена
01 ное 13:00Gumi 13.6 R 28

Polovni gumi 100€ za parce 2 gumi


200 €
или предлог цена
17 окт 15:37Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja

Se prodava Massey Ferguson vo odlicna sostojba 125 konja, 2570 rabotn...


1 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Трактори

07 сеп 19:55baliracka claas

se prodava baliracka claas markant 50 vo extra sostojba.moze zamena z...


1.700 €
или предлог цена
27 јул 12:39Ramnac

111


12.338 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Приклучни машини

06 мај 16:49Zemjodelska mehanizacija

Se provava trinca 1.80m so dva klipa italijanska, freza meritano 2.20...


123 €
или предлог цена
05 мај 11:30Landini 95кс.Nov uvez Italia

Traktorite sa nov uvez ot Italia,TOP!!TOP!! Sostojba(KATO NOV!!!!) l...


6.200 €
или предлог цена
16 мар 21:05Prikolka za drva.

Prikolka za drva so vazdusni kocnici.


899 €
или предлог цена
14 мар 12:36Baliracka

Prodava se baliracka Skoro nova. Mnogu malku koristena 35h rab...


12.500 €
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Земјоделски возила / Комбајни

06 јан 16:27traktor FORD 3000

ODLICNA SOSTOJBA TEL 075229525


3.000 €
или предлог цена
04 јан 21:27Se prodava traktor

Se prodava celosno ispraven i so dokumeti zvonete na 075 648 991


1.850 €
или предлог цена
13 дек 23:42Goldon

Goldon ispraven informacii na tel 075648991


650 €
или предлог цена
13 дек 23:41Traktor

.


По Договор
или предлог цена
15 окт 21:06Prikolica

Vladimir 075 943 032


42.000 €
или предлог цена
07 окт 17:25Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам