6 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Fiskalna kasa Perfect

Prodavam fiskalna kasa Perfect mnogu malku koristeno.


5.500 МКД
или предлог цена
12 јан 15:02Опрема за маркет

Рафтови: -Метални рафтови 16метри -Должина на полиците е 115цм -Ш...


1 €
или предлог цена
13 јан 14:26Fiskalna Severec

Se prodava fiskalna severec


50 €
или предлог цена
24 сеп 09:41Stolici

Se prodavaat stolici i masi za restoran. stolici 1200den masi 2500den...


1.200 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Дукани и опрема

26 јул 15:39Миксер за тесто и месо

Се продава миксер за тесто и месо, целосно направен од инокс. Капацит...


800 €
или предлог цена
29 дек 11:47Kомплет опрема за бурекџилница

Се продава комплет опрема за бурекџилница. Цена по договор.


1 МКД
или предлог цена
29 дек 11:46Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам