23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НИВА

СЕ ПРОДАВА НИВА ВО СЕЛО ПОЛЕТО ВО БЛИЗИНА НА АСФАЛТЕН ПАТ СО МОЖНОСТ...


3 €
или предлог цена
04 фев 20:44Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1137 m2, so pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
01 фев 08:01Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 3035 m2, co pravoagolna forma, koj so celata negov...


20 €
или предлог цена
01 фев 08:01Prodavam plac vo Delcevo

Se prodava plac od 1530 m2, na padinata od planinata Golak, nad kasar...


10 €
или предлог цена
01 фев 08:01Se prodava plac vo Delcevo

Se prodava plac vo centarot na Delcevo so objekt 115 m2.


1 €
или предлог цена
08 јан 17:43Se prodava plac (gradezna parcela)

Se prodava gradezna parcela vo naselba Prolet, Delchevo. Placot se na...


27 €
или предлог цена
31 дек 17:12Se prodava bavča

Se prodava bavča pozadi kožarata vo delčevo i pod megjunarodniot pat ...


5 €
или предлог цена
29 дек 19:22Parcela so plateni komunalii

Prodavam gradezna parcela vo naselba Sportski Centar so plateni komun...


По Договор
или предлог цена
26 дек 16:28Se prodava plac vo Delcevo blizu do avtobuskata stanica

Cena po dogovor.


По Договор
или предлог цена
14 окт 10:06Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1137 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
23 сеп 07:45Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 1540 м2, на падината од планината Голак, над касар...


10 €
или предлог цена
30 авг 08:05Продавам плац во Делчево

Се продава плац од 3035 м2, со правоаголна форма, кој со целата негов...


20 €
или предлог цена
29 јул 07:29Selo ZVEGOR

Nivata se naogja na 20metri ot patot na kukite odma nad rabotilnicata...


10 €
или предлог цена
31 мар 23:31Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето

Купувам нива или плац во нас. Басарица или Полето


1 €
или предлог цена
06 јун 14:58Prodavam gradezna parcela vo Delcevo

Prodavam gradezna parcela vo Delcevo, kaj kulturniot dom, potocno kaj...


30 €
или предлог цена
03 мај 11:47Atraktivna parcela na bul. Makedonija

Se prodava parcela na bul. Makedonija, Delchevo. Se naogja na atrakt...


По Договор
или предлог цена
08 апр 20:45Prodavam plac vo Delcevo

Prodavam gradezno industrisko zemjiste - Dervishica do monopolot vo ...


20 €
или предлог цена
27 мар 19:34se prodavaat 2 nivi

se prodavaat 2 nivi vo atarot na selo zvegor vo delcevo Nivite se s...


6.000 €
или предлог цена
07 дек 15:00Se prodava niva

se prodava niva vo atarot na selo zvegor na mesto vikano lozje so po...


1 €
или предлог цена
07 ное 23:33Prodavam Niva - Delcevo (Dolni Bavci)

Prodavam dve parceli za 10 evra po m2: -2840/1 (136m2) -2839/1 (758...


1 €
или предлог цена
05 ное 19:33Se prodava niva

SE PRODAVA NIVA NA MESTO VIKANO AMAMO VO ATAROT NA SELO ZVEGOR DELCEV...


3 €
или предлог цена
18 јун 00:05MODRA SLIVA

Se izdava ovoshtarnik so modra sliva pod naem ,vo okolinata na delcev...


1 МКД
или предлог цена
03 мај 20:47Плацеви во населба Пролет

Се продаваат два плаца во населба Пролет 1, 403 м2 2, 245 м2


30 €
или предлог цена
31 мар 12:09Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам