15 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

A13

Se prodava samsung a13 koristen 3 meseca so garancija


7.500 МКД
или предлог цена
- 4 % Попуст
7.800 МКД
06 фев 01:22iPhone 8 Plus 256 GB

Telefonot e network locked, imam R-sim ne uspeav da ja aktiviram. iC...


7.000 МКД
или предлог цена
04 фев 11:53A52 5g

Se prodava odlicen samsung a52 5g


13.000 МКД
или предлог цена
03 фев 13:03Sansung z flip

Samsung z flip Info.070 727 831


1 €
или предлог цена
18 јан 11:45Se prodava Huawei Honor 20e

Koristen edna godini .. bez grebnatinka


4.500 МКД
или предлог цена
17 јан 19:22Huawei p20 lite

Ispraven!!!


4.000 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Мобилни телефони

17 јан 07:59Huawei Y5p

Telefonot e vo dobra sostojba So kutija polnac futrola i zastitno st...


70 €
или предлог цена
11 дек 15:07Iphone 13 pro max 128 gb

Iphone 13 pro max amerikanski model, 1 mesec koristen


990 €
или предлог цена
03 дек 13:19Se prodava iphone 11 PRO 64GB

Povekje informacii na 071/370/177


22.000 МКД
или предлог цена
24 ное 17:57Се продавават 2 Samsunzi S5

Се продават два самсунзи S5 со скршени екрани може замена за исправен...


1 €
или предлог цена
27 апр 21:21iphone 7 , 128GB

sostojba perfektna,telefonot e eksponat,donesen od Anglija,,baterija ...


8.500 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Мобилни телефони

27 мар 13:00Nokia 2.4 ne uklucuvan kupen do t-mobile

Se prodava telefon nokia 2.4 kupen od t-mobile nov neuklucuvan do se...


4.800 МКД
или предлог цена
05 дек 10:25Alcatel 1

Телефонот е користен само еден месец.Телефонот е под гаранција,купен ...


2.500 МКД
или предлог цена
28 јан 22:24Samsung A6

Se prodava samsung a6 kupen februari tel 079298985 Filip


9.000 МКД
или предлог цена
29 дек 17:49Se prodava Mi A2 Lite android

Garancija 24 meseci.13.07.2019


12.500 МКД
или предлог цена
Македонска Каменица / Делчево

Мобилни телефони

04 авг 15:23Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам