Куманово
                   
67 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Bizerba SC-H 800

Treba balansirati


100 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

Вчера 16:27Se prodava ledomat Scotsman 400 litri

Ledomatot ima dva bubnja i vodno ladenje Cena po dogovor


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

23 мај 08:19Pekarska oprema

Se prodava pekarska oprema Duvalka fortis 600e Duvalka unoks 70...


650 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

22 мај 17:06Se prodava Pekarska oprema mikser komora

Pekarska oprema mikser komora Laminator hitno Pecka fortis na plin


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

22 мај 17:06Mini pool slol

ITNO Se prodavaat dva mini topli stolovi novi ne upotrebivani isprav...


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 мај 12:26Se prodavaat 3 Shankovi

Se prodavaat 3 shankovi, dimenzii 1m, 1,40m i 1,50m. Kombinacija o...


3.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 мај 21:25STALAZI

Stalazi za Duqan, sipki


123 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 мај 15:54TERMO 6

TERMO 6 ispravno vo dobra sostojba info. na tel. 077/576-831 info....


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

29 апр 16:12Aluminiumski izlog

Aluminiumski izlog dimenzii gi ima na slikata


100 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

29 апр 16:12Nadvoresna reklama

Reklama za montaza nad deloven prostor. Dimenzii 90cm x 66 cm i se si...


2.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

28 апр 11:01Akvarijum za cuvanje krap

Baram akvarijum za cuvanje krap za vo ribarnica


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 апр 12:36Vaga TTM

Prodavam vaga TTM Zagreb, bez tegovi


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 апр 09:22Vaga

Prodavam Vaga do 20 kg, bez tegovi


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 апр 09:22СВЕТЛЕЧКА РЕКЛАМА

СВЕТЛЕЧКА РЕКЛАМА 150 см *Х 30 см


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

16 апр 09:44Se prodavat Raftovi od apateka ,komplet

Raftovi od Apateka ,komplet raftovi.., za informacii javete se na b...


600 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 апр 18:16ФИСКАЛНИ КАСИ SY50

2 Фискални апарати - каси SYNERGY SY50 Скоро нови ! 《《《 П О В О...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

30 мар 13:28Zamok/Lizgalka - Oprema za igroteka/Опрема за игротека

Se prodava: - Zamok/Lizgalka Little Tikes (3m x 0,9m)


40.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

27 мар 11:53Kukjicka - Oprema za igroteka/Опрема за игротека

Se prodava: - Kukjicka Little Tikes (1,2m x 1,2m)


18.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

27 мар 11:53LAKMUSOVA HARTIJA ZA MERENJE NA PH ZA BAZEN I DR..

LAKMUS HARTIJA 80 PARCINJA EDNO ZA MERENJE NA PH NA BAZENI IZVORI BUS...


250 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

23 мар 20:48Машини (мелници) за кафе

Продавам машина за мелење на кафе VAPA Tip A - Чачак капацитет 50kg...


2 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

23 мар 20:42fiskalna kasa printer fx 1200

Prodavam fiskalni printeri fx 1200 od David komjuteri kupeni pred 5 g...


6.500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

19 мар 09:44Сталажи за дуќан

Се продаваат стажи за дуќан. Цена по договор.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 мар 13:00Se prodava frizider, Cena ne e fiksna.

Se prodava frizider za vo dukjan, vo odlicna sostojba. Za povejkje in...


700 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 мар 17:41Inventar

Cena po dogovor


123 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 мар 11:472 fiskalni // aparati za fiskalni

Se prodavaat 2 fiskalni ne znam dali se ispravni ne se razbiram.Koga ...


500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

25 фев 13:00Kafe bar

se prodavaat masi stolici za kafe bar za poveke informacii javete se ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

04 фев 14:19Опрема за сендвичара/ресторан/кафиќ

Фритеза фортис Скара на плин дводелна Шпорет со рерна на плин 4пли...


10 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

19 јан 17:03fiskalen printer fx 1200 nov

Prodavam 2 printera od david komjuteri,kupeni pred 5 godini kako reze...


6.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

17 јан 08:23Inventar !

nventar za prodavanje: Beli paneli za roba so 9 sini po dolzina na r...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

12 јан 22:59Vaga so tegovi

Malko koristena vaga so tegovi od 5 kg I toa 2kg,2×1 kg,2×0,5 kg i g...


80 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 дек 08:32Frizhider zaoderzhuvanje

Frizhider so dve motori minus i plus


500 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 дек 10:56fiskalna kasa printer fx 1200

Prodavam fiskalni printeri fx 1200 od David komjuteri kupeni pred 5 g...


8.000 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

07 сеп 08:19рафтови-сталажи

Се продаваат рафтови, цена по договор лице за контакт Зоран Димитриј...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

31 авг 18:29Drveni polici za leb, pekara, market, dukjan - Дрвени полици

Se prodavaat drveni polici po mnogu povolna cena. тел. 071 261 346...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

15 јул 13:20Se izdava prostor opremen se!

Se izdava prostor 50 kvadrati moznost za prosiruvanje do 150 kvadrati...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

08 мај 09:07Se prodava pekjka pechka mikser i vitrina 070236090

Prodavam pekjka za pecenje, Mikser e prodaden. vetrina Nova za burek ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

03 мај 16:53Се продава инвентар за маркет/дуќан (se prodava inventar)

Се продава инвентар за маркет/дуќан. Во инвентарот има: -Фрижидери ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

09 фев 09:00Se prodava mikser za slatki i testo!!!

Mikser e profesionalen za slatki i testo malku koristen raboti perfek...


240 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

21 јан 18:07Visoki masi za ugostitelstvo - konjopoi

Kvalitetni konjopoi, vodootporna 60cm plastificirana plotna, se demon...


2.700 МКД
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

13 окт 12:32Пластични полици (сталажи) за цигари

Продавам 3 пластични полици (сталажи) за цигари. Одлично сочувани. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дукани и опрема

11 окт 15:00Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам