28 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Pumpa pumpi hidrofor za voda

Se prodavaat pumpi za voda monofazni Sever : 1 kw 2800 obrta 1.45 ...


1 €
или предлог цена
23 мај 13:48zavaruvanje/pistol so ladenje/co2/ac dc/inoks

✅zavaruvanje ✅co2 ✅tig ✅aluminium ✅argon nov pistol so ladenje 4/30m...


120 €
или предлог цена
17 мај 18:42Aparat Iskra

Prodavam aparat za zavaruvanje Iskra Avtomatika E 450


По Договор
или предлог цена
17 мај 00:24Set za graverka gravirka Parkside

Set za gravirka Parkside sanding set PZMG 6 A1. 63 parcinja vo set.


390 МКД
или предлог цена
11 мај 13:11Metabo bateriska strafilica

18v nova donesena od Svajcarija.


230 €
или предлог цена
10 мај 13:41Продавам тркала

Продавам нови тркала со и без кочница. Димензии 8х10 см, висина 15 см...


200 МКД
или предлог цена
07 мај 21:26Se prodava kazan za rakija

Se prodava kazan za rakija od 180 litri. Komplet kako na slika


700 €
или предлог цена
09 апр 12:51Novi Alati, Bitovi, Burgii, Strafciger so Bitovi

Prodavam Novi Alati, Germanski i toa: 1. Bitovi Torx: Tx25 - 10 kom, ...


100 МКД
или предлог цена
13 мар 14:48UNIOR racna busilica

Vo dobra kondicija


1.200 МКД
или предлог цена
04 мар 11:50Masina za Sienje

se prodavaat 2 masini za Sienje Ne ispravni - Defect... Moze Zame...


15 €
или предлог цена
14 фев 21:31Aparat za zavaruvanje

Se Prodava Aparat za zavaruvanje.cena e 200 eu.


200 €
или предлог цена
11 фев 08:44РЕЗЕРВНИ ДЕЛОВИ ЗА EINHELL АЛАТИ

Се продаваат резервни делови за брусалици,хилти,бор машини и други ел...


По Договор
или предлог цена
07 фев 09:04опсигенски апарат

се продава опсигенски апарат со две боци


300 €
или предлог цена
31 јан 15:48Novi Vibro ploci so gumi Zipper

Nov vibro ploci so gumi zipper, od Germanija 88kg motor: 4kw Benzin r...


1.100 €
или предлог цена
13 јан 02:46Alat za ventili glava

Otiginal za rajvuvanje ventili


12.345 €
или предлог цена
18 окт 00:07Mashina za secenje drva

Se prodava mashina za cepenje drva Kontakt - Dragan 078 874 227


700 €
или предлог цена
24 јул 22:11Se prodava circular I amerikan

Cena Po dogovor . Info na tel 070 891 485 Zaim


1 €
или предлог цена
18 јул 12:26Редуктор

Редуктор со 10:1 вртежи, со постоље. Редукторот тежи 80 кг.


10.000 МКД
или предлог цена
13 јул 08:54plazma za secenje metal

poveke info na 071345995


420 €
или предлог цена
22 апр 13:11Brusen kamen

Se prodava nov brusen kamen za egalizacija na radilici so dimenzija 4...


1 €
или предлог цена
18 мар 02:12kompletna gradezna oprema novo proizvodstvo

..Наше Лично Производство и Продажба прва рака на.....Достава Веднаш....


70 МКД
или предлог цена
09 ное 12:49AGREGAT 0.75 KW

Agregatceto ne e mnogu koristeno se na se da ima 10 casa raboteno odl...


3.500 МКД
или предлог цена
01 ное 10:16PROBIJACKA SO KOMPLET ALAT

Se prodava PROBIJACKA ( hidraulicna dupcalka ) marka PEDDINGHAUS FO...


1 €
или предлог цена
06 окт 12:34Elektro Motori / Glava za drebung

1 elektro motor poloven od 0,75 kw 2 elekktromotori. polovni od ...


1 €
или предлог цена
18 авг 09:57Elektromotori

Prodavam nov elektromotor 2.2 kw 2800 3 kw 2800 4 kw 2800 Monofazn...


100 €
или предлог цена
28 јан 19:31Половни и исправни рачни вилушкари,добро сочувани

Половни и исправни рачни вилушкари,добро сочувани.Солидна цена


1 €
или предлог цена
10 апр 06:48Elektoromotr SEW i regulator za prisitok FESTO

Se prodava elektromotor SEW, regulator za pritisok FESTO I elektormag...


1 €
или предлог цена
18 ное 16:28Alati

Tel 070535672


1 €
или предлог цена
20 авг 23:18Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам