Куманово
                           
206 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:35Промовирано

Se prodava stan na Okromvriska revolucija 61m2

Se prodava stan na ul.Oktomvriska Revolucia so stanbena povrsina od 6...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:53Se prodava stan nad Dzamija od 69

Se prodava stan na ul 11 Oktomvri kaj poranesna Zito Mel prodavnica n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:53Дуплекси во изградба

Се продаваат луксузни дуплекси (penthouse) во изградба! Достапна ква...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:36Станови во изградба Куманово.

Се продаваат станови во изградба, во комплексот ArcHome. Достапна кв...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:35Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:35Se prodava namesten stan

Se prodava Stan na ul.Titova Mitrovačka 6-3/19, do DIM Market. Komple...


5 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:53SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 07:34SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 07:34se prodava stan shitet banese

shitet banesa perdhese ne rrugen zhikica jovanoviq shpanac,banesa ka ...


36.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 18:22Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 17:11Се издава стан

Се издава стан, договор на лице место


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:42TROSOBEN PROSIREN STAN VO ZGRADA NA FZC KUMANOVO

Stanot ima:kujna,trpezarija,dnevna,spalna,detska soba,spajz,kupatilo,...


66.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:13Se prodava stan na oktomvriska revolucija62 m2 podrumska p

Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2 podrumski prostori...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:06Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 02:17Prodavam stan ul. Done bozinov karshi Holidej

Prodavam stan garsonjera renoviran sve novo instalacija, vodovod, izo...


30.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 21:52Prodavam stan VO STROG CENTAR

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 20:31Се продава СТАН

ПРОДАЖБА НА СТАНОВИ (од 107 до 115 м2) Станбен објект – МИМ – Кумано...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 15:15STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


111.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
115.000 €
Куманово

Станови

23 мај 10:50Se prodava Stan

Se prodava


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 мај 08:59Se izdava extra opremen stan

Se izdava odlicno opremen nov stan od 56m2 ,so potpolno nov mebel , b...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 11:25Се изнајмува стан

Изнајмувам полу наместен стан од 60м2 на Доне Божинов 28 над Елида ма...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 мај 11:00Се продава стан во центар 54м2

Се продава стан од 54м2 + тераса 5м2 во зграда на ФЗЦ (кружен тек) Ц...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 мај 21:06Se izdava stan na oktomvriska revolucija kaj my market

Se izdava cetvorosoben stan vo nova zgrada pozadi my market. Stanot e...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мај 14:08Shitet Banesa/Се продава стан

Cmimi sipas marreveshjes..! Цена:По договор..! Kontakt:070-776-953 ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мај 12:58Се продава стан во близина на центар

Се продава стан на атрактивна локација на 300м од центар на Куманово ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 мај 16:46Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мај 07:30Nov stan

Se prodava nov vednaš vseliv stan dosega ne vseluvan. Info na viber ...


63.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 мај 09:56Се продава стан од 65м2

⚠️Се продава стан од 65м2 Станот се наоѓа на 3 МУБ (Серава) и распол...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 мај 13:58Kupuvam stan placam vednas

Kupuvam stan placam vednas dajte ponuda


11.111 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 мај 11:482 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 мај 00:09СЕ ИЗДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР НАД КУЛТ

Се издава празен стан над Култ, со 3 соби (дневна и две спални), тера...


150 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 мај 23:08Se prodava stan vo strog centar

Se prodava stan vo strog Centar na gradot na ul. Done Bozhinov br.7 s...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 мај 12:33Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 мај 11:38se prodava stan shitet banesa

se prodava stan na ul.zikica jovanovikj spanac 5/4,stanot e na prizem...


35.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 мај 19:11Se prodava stan 1 sprat zamena za kuka

Se prodava stan na 1 sprat,51 kvadrat namesten ili prazen,po dogovor ...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мај 17:48Se izdava celosno renoviran

Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat nad bivsi varteks ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мај 13:21Се Продава Стан Новоградба 56кв. На Лесковачка 55/1 влез

Се продава Стан на ул.Лесковачка 55/1 спроти Ѓоше-Пекара.Зградата е г...


750 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мај 11:24Se prodava stan

Se prodava stan Broj za kontak 075443403 071890889 Cena po dogov...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

08 мај 08:46Kupuvam stan od 65 do 80 kv vo Centar..placam kess

Kupuvam prazen stan trosoben do 3 ti sprat vo centar na gradot potocn...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

07 мај 18:36Kerkoj qera Banesa Per Familja

Kerkoj banese ose shtepi me qera per nje familje turke me tre persona...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

05 мај 19:23Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам