Куманово
                   
3001 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MERCEDES C320 CDI

MERCEDES C320CDI REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVIS ULJE MOTOR, ULJ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Промовирано

Mercedes Benz CLS 350 Cdi 4 Matic

Mercedes CLS 350 CDI 4 Matic 2013/14 ☎️071 749 477 ☎️ •Mercedes CL...


23.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

06 мај 13:39Промовирано

Golf 5

Se prodava golf 5 1.9 105ks dizel ✅klimatronik ✅Magnat woofer ✅mul...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

18 мај 18:26Промовирано

Toyota Yaris 1.4 d4d

Prodavam Toyota Yaris 1.4 dizel odlicno socuvana,uvezena od Germanija...


4.500 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.600 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:54BMW E60 525d 177hp

🚗 Se prodava BMW 525d 130Kw 177Ks 🚗 ♻️Dizel, odlicen motor i menuv...


5.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
5.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:39VW Passat 2.0tdi 140hp HIGHLINE

Se prodava VW Passat 2.0tdi 140hp HIGHLINE. Registrirana do 08.2021...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:31Opel Corsa 1.4 16v Avtomatik

Opel Corsa 1.4 16v Avtomatik 96god, Registriran do 18.01.2023 godina...


950 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.000 €
Куманово

Автомобили

Денес 15:23OPEL CORSA. 1.3 CDTI MOTOR NA LANCE

✅OPEL CORSA 1.3 DIZEL 2007GOD EKO FLEX ✅ ✅UVOZ GERMANIA 250 000 KLM...


11 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 15:16SEAT LEON 1.9 TDI 77KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2007-MA KILOMETRAZA 220 000 KM. ORGINAL SO SERVISNA KNISKA PR...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:54Se prodava VOLKSWAGEN GOLF 2,0 TDI HIGLINE

Se prodava volkswagen golf 2,0 tdi higline modelska godina na proizvo...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:53AUDI A4 MASKA NA BRANIK

AUDI A4 MASKA NA BRANIK NOVA ORIGINAL 070721289


9.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 14:50Seat Ibiza 1.2TDI

Prodavam Seat Ibiza 1.2 TDI Ecomotive 75KS Voziloto e vo odlicna sost...


4.400 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
4.700 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:56Seat Cordoba za delovi

delovi samo motor 1.4 tdi Menjač Alternator Alanser Kompresor kl...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:48Ford C-MAX 1.6TDCi 90hp -Titanium-

Се продава Ford C-MAX 2007 година 90hp најдобриот дизел мотор со фул ...


4.100 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:41PEUGEOT 207 1.4 BENZIN 70KW NAJNOV UVOZ CH

GODINA 2009-TA KILOMETRAZA 170 000 KM. ORGINAL MOZE PROVERKA VAS IZB...


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:34Audi a3

Audi A3 1.9 TDI 105ks 2007/2008 Uvoz od Avstria 193,000 km registrira...


6.300 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.400 €
Куманово

Автомобили

Денес 13:16Se prodava Opel agila

Se prodava opel agila top sostojba napraven komplet golem servis elek...


1.400 МКД
или предлог цена
- 12 % Попуст
1.600 МКД
Куманово

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES C320 CDI

MERCEDES C320CDI REGISTRIRAN ZELEN KARTON SERVIS ULJE MOTOR, ULJ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 135 M paket fabricen

M1 BMW 135i ,225 kw - 306 ks) i Originalen M pacet fabricen , 2008 g...


12.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Opel Astra H 2006 1.9 101hp 74kw

Сервисирано, летни и зимски гуми,регистрирано.


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00VW Golf 1.9 TDI

MOTOR 1.9 TDI 77KW/105KS EURO 4/2003GOD CENTRALNO ZAKLUCUVANJE ELE...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00BMW 318d 2009 Automatic

BMW 318d Automatic vo odlicna sostojba Redovni servisi(smeneto ulj...


7.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Alfa romeo 159

2.4 210ks 12.2008god Uvezena od ch pred 5god So servisna kniska D...


4.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00Se prodava BMW 318 GT

Se prodava BMW 318GT 2.0,2015 god, Luxury model, full oprema, cena po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00MERCEDES E280

Mercedes Benz E280 v6 cdi 072749715


1 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 13:00RENAULT TWINGO

Renault twingo 1.1 od 2000 g. so originalni 130.000 km. ima odlicen m...


930 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:43BMW 530D XDRIVE F10 2011 ZAMENA

BMW 530d 2010 FULL OPREMA Servisna kniska Uvezen od CH🇨🇭 M...


17.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:38AUDI A4 1.9 TDI 85 KW 116 KS 2006 GOD REG DO 03.05.2023

NOV UVOZ 🇨🇭 MOZE I ZAMENA SO VASHA DOPLATA... ❗❗❗ 🟢AUDI A4 1.9 T...


6.750 €
или предлог цена
Старо Нагоричане / Куманово

Автомобили

Денес 12:35  НОВ ОГЛАС

Bmw X6 3.5d X Drive Doneseno od CH

Moze dase carini za 1 den So servisna historija 070913123


14.200 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:19VW Golf VII 2.0TDI DSG Automatik

Reg + zelen karton Ful servis


14.999 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:19Audi A7 3.0TDI S-Line Automatik 8G Moze i Zamena

Prefekna sostojba


23.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 12:19AUDI A8 3.0 TDI QUATRO

AUDI A8 3.0 TDI QUATRO VITI-GODINA 2010 ÇMIMI-CENA 19.900 EURO KM-...


19.900 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53BMW 730 d INDIVIDUAL FULL OPCIJA

BMW 730d KM-220.000. VITI-GODINA 2009 ÇMIMI-CENA 16.500 EURO KON...


16.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53AUDI A6 3.0 TDI QUATRO 3X S-LINE

AUDI 3.0 TDI 3X S-Line QUATRO 245 KS VITI-GODINA 2012/2011 KM- 195....


21.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53AUDI Q5 3.0 TDI 4X4 QUATRO FULL OPSION

Џипот е донесен од Шфајцарија,регистриран сега сервисиран со летн...


15.500 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:53Bmw f20 serija 1 dizel 120 ks sportline xenon navi 2016

Se prodava bmw f20 sport so najful oprema navigacija cd MP3 AUX USB b...


13.800 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
14.800 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:52Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005

Peugeot 407 2.0 HDI 136 KS 6 Brzini 2005 KLIMATRONIK -ABS+SRS+E...


3.300 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:42Reno klio dizel

Prodavam reno clio 19 d so ful oprema solidno zacuvano servisirano po...


1.270 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.300 €
Куманово

Автомобили

Денес 11:28Opel Corsa D 1.4

Kolata e vo odlicna sostojba Plateni se site davacki do registracija...


3.800 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:25Hyundai Gets 1.5

Kolata e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracija ...


33 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:25Citroen C1 1.0

Kolata e uvezena so site plateni davacki do registracija Za povece i...


3.000 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:25Mazda 2 1.3

Voziloto e vo odlicna sostojba so site plateni davacki do registracij...


45 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:25Mazda 2 1.25

Kolata e vo odlicna sostojba so full oprema Plateni se site davacki ...


28 €
или предлог цена
Куманово

Автомобили

Денес 11:25Страна 1 од 76

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам