Прилеп
                   
511 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Metal detector detektor do 2.5metri

Metal detektor so odlicna diskriminacija na zlato/zelezo i grand bala...


330 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
390 €
Прилеп

Останато

Вчера 20:08GP Pointer metal detektor orginal

GP Pointer metal detektor orginal Detekcija na instalacii vo zid i ...


2.499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 20:08Led 39mm i t10

Se prodava led lambicina za na pozicija i za na tapaciri cenata 80 de...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 18:41Ukrasen bel siv crven kamen украсен бел сив црвен камен

Достава до дома 1 до 2 дена само 200 денари... декоративен камен за ...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 16:50Metal detektor detector do 3m so 2 sondi

Metal detektor osetlivost do 3m Diskriminacija na metali dobar grand...


350 €
или предлог цена
- 22 % Попуст
450 €
Прилеп

Останато

Вчера 16:25Metal detektor detector nov

Pointer Metal detektor detector nov Info tel 075 700 808


2.800 МКД
или предлог цена
- 30 % Попуст
4.000 МКД
Прилеп

Останато

Вчера 16:25SANDACI ZA PCELI NOVI !!!

Se prodavaat novi sandaci za pceli, komplet ili na delovi: osnova,san...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 13:03GARRETT Metal detektor detector

Metal zlato detektor GARRETT Pro pointer Orginal USA Info 075 700...


3.900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:00Detektor lokator

Detektor lokator Lokatori po ODLICNA CENA!! Info tel 075 700 8...


550 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 11:00FIKSNI PARAVANI za kupatilo kafe, crno peskareno

Izrabotka na FIKSNI PARAVANI za kupatilo 8mm I 10mm kaleno staklo


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 10:57Полиетиленски шишиња од )1/2литар, 1 л и 4 л

Се продаваат нови (неупотребувани) полиетиленски шишиња (убаво спакув...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 10:52rotiracki i fiksni drzac za tv

- од 14''до 42'' 300 денари - од 26 ''до 63'' 400 денари - од 40''д...


300 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 09:07Продажба на секаков вид на палет ЕВРО И ОБИЧНИ сите димензии

Продаваме секаков вид на дрвени и ЕВРО (EPAL, WIC, EUR) и ОБИЧНИ пале...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
9 €
Прилеп

Останато

Вчера 08:25RAZNI CREVA ZA NAVODNUVANJE

Creva 6 bari F 50 F 63


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

Вчера 05:37GP Pointer 2 model 2022 metal detektor

GP pointer za metal i zlato. Zgolemena dlabocina od predhodnikot G...


3.900 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

15 мај 20:56SKELE ZA TUTUN

Skele za tutun -6 metarski 075960460


7.000 МКД
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 МКД
Прилеп

Останато

15 мај 16:20Boca za kompresor

Traktorska boca imt 539


1.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

15 мај 15:46Visoko precizna Vaga od 0.1g - 500g

Visoko precizna vaga od 0 1g - 500g Info tel 075 700 808


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

15 мај 10:25Fiat ducato menjac delovi

Delovi za menjac za 2.3 jtd...se ispravno osven sinhroni...menjacot ...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 мај 19:57DEKORATIVEN BEL.SIV.CRVEN MERMEREN KAMEN

Достава до дома само 200 денари... декоративен камен за украсување н...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 мај 18:49Puska

Se prodava lovecka puska Samo so dozvola!


250 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

14 мај 13:18Kotel na drva i komora za ladenje

Se prodava komora slovenska funkcionalna Se prodava kotel germanski ...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 мај 22:56dispanzer pumpa za voda

Пумпата за вода се полни со USB кабелче, лесно се монтира и е премног...


399 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 мај 17:36DELOVI ZA FORD FOKUS 1.6 DIZEL

Delovi za ford fokus 1.6 dizel


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

13 мај 09:17Mebel i oprema za prodavnica

Se prodavaat vitrini, stalazi, frizideri, vaga, fiskalna i komplet op...


1 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 мај 17:50Bandashi fiat barchetta 4x98

Bandashite se odlicna sostojba, ne se vareni, ne se krivi. Mozi zamen...


2.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 мај 16:38Creva

Debelo crevo colovno 80 metra 30 denari metro . 3/4 crevo 170 metra 3...


5.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 мај 11:38Metal detektor - zlato Nov

Инфо на тел 075 700 808 - Метал злато детектор. Оперативна фрекфенци...


12.000 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 мај 09:41Transformatori VEMER TMC24/24

15 glanc novi neodpakuvani transformatori VEMER TMC24/24 VN318200


20 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

12 мај 07:13МЕТАЛНИ ТИПЛОНИ

се продаваат метални типлони за во бетон,камен,мермер и др, ф 6мм над...


9 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 16:34Се продава велосипед

Велосипедот е многу малку користен


3.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 16:13Справа за сечење стиропор

Справа за сечење стиропор *Изработка* *Подлога: Иверица *...


По Договор
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 14:17KORITA CESMI VODARNICI MRAMORI КОРИТА ЧЕШМИ МРАМОР ВОДАРНИЦИ

Најквалитетни бетонски корита разни димензии и форми.коритата се на т...


2.200 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 12:31vaga digitalna precizna 0.01g/200g

Prodavam digitalna vaga meri 200 grama so preciznost od 0.01 grama mn...


499 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 11:31DEKORATIVEN MERMEREN KAMEN декоративен мермерен камен

Достава до дома за 1 до 2 дена само 200 денари... декоративен камен ...


10 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 10:25Metal Detektor Nokta Makro Simplex 3m

Detektor Nokta Makro Simplex 3m Info tel 075 700 808


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

11 мај 06:35OREV - STEBLO

стебло од орев 50 см. пречник 130 цм. должина


100 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 мај 09:25SKIROL

Skirol ispraven


3.500 МКД
или предлог цена
Прилеп

Останато

10 мај 08:58Motor za delovi opel zafira 1.9 cdti 150 ks

Motor opel zafira 1.9 cdti 150 ks na delovi 075574465


150 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

09 мај 22:25Tepison

Se prodava tepison,stolna lambs I luster za decks soba 070317844 Dani...


1 €
или предлог цена
Прилеп

Останато

09 мај 22:19Страна 1 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам